Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Šťastná šestka

Úvodní strana / Zábavný koutek / Šťastná šestka
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-90 | 91-96
Nečekaný přírůstek.

Nečekaný přírůstek

Proč je Jana Š. otrávená a kdy vůbec Martin dorazil domů? Co nebo kdo je tajemný přírůstek do rodiny a kdy se objevil? To vše a jiné novinky se od Jany dozvíte v dnešním díle Šťastné šestky.

11.4.2006   Rubrika:   Komentářů 6

Tajemná krabice 11.

Tajemná krabice 11.

Co prozradila tajemná krabice Janě Š. tentokrát? Co radil přítel Jaroslav Áloisovi a proč tak rychle opustil Pitěr? A kdo je podivná ženština na fotografii? To vše i další tajemství se dozvíte v pokračování Tajemné krabice.

10.4.2006   Rubrika:   Komentářů 4

Krádež

Krádež

Koho okradli a jakou páchnoucí záhadu řeší Jana Š.? Co si počnul Michal se žárlivou Kačenkou a čím Janka dohání Marcelku k šílenství? To všechno se dozvíte v dalším pokračování Šťastné šestky.

6.4.2006   Rubrika:   Komentářů 12

Noemova archa

Noemova archa

Zajímá vás, jak dopadl Hančin výlet s Alešem do Prahy? Jak to, že se k Janě a Martinovi nastěhovala sestřenice Marcela a že není Janička jako Janička? O tom všem se dočtete v dnešním díle Šťastné šestky.

4.4.2006   Rubrika:   Komentářů 4

Tajemná krabice 10

Tajemná krabice 10. Álois a opravdová smůla.

Kam život zavál pradědečka tentokrát a proč se Cena Akademie jmenuje Oscar? Znal Álois slavnou hollywoodskou herečku Glorii Swanson? A jak jedno slavné letadlo přišlo k jménu? To všechno vám opět prozradí Jana Š.

3.4.2006   Rubrika:   Komentářů 5

Nastaly nám deště

Nastaly nám deště

Proč si děda s babičkou chtějí koupit kajak a co má Michal s hlavou? Jak pokračuje Hančin vztah s Alešem a co na to malý Lukáš. Co mají sousedi společného s UFO? To všechno a ještě něco navíc vám prozradí Jana Š.

30.3.2006   Rubrika:   Komentářů 4

Karbaníci a škola havajského tance

Karbaníci a škola havajského tance

Chcete vědět co má společného hra "voko" a havajské tanečnice? Co se děje s Maruškou a jak vypadá policejní nadstandard? To všchno se dozvíte, když si dneska přečtete další díl Šťastné šestky.

28.3.2006   Rubrika:   Komentářů 4

Tajemná krabice 9. Egyptské tajemství.

Tajemná krabice 9. Egyptské tajemství.

Chcete vědět, co dělala Jana Š. v neděli  a jaké překvapení ji čekalo v pradědečkově krabici? Dejte si kafíčko jako ona a začtěte se do dalších dopisů - tentokrát si připravila dokonce dva!

27.3.2006   Rubrika:   Komentářů 4

Radek je zpátky!

Radek je zpátky!

Jak vypadal Radkův návrat domů a co na to Maruška? Jak pokračuje vztah Hanky s Alešem a co na to malý Lukáš? Co Michalovy vzbouřené hormony? Na to všechno vám dnes odpoví Jana Š.

23.3.2006   Rubrika:   Komentářů 5

Co chystá  babča Lída?

Co chystá babča Lída?

Chcete vědět, jakou strašnou chorobu si Martin přivezl z Německa? A co na to Jana? Kam jela babička Maruška s vnoučaty a co se děje s babčou Lídou? Přečtěte si dnešní Šťastnou šestku.

21.3.2006   Rubrika:   Komentářů 11

Tajemná krabice 8.

Álois a Agatha. Tajemná krabice 8.

Která slavná spisovatelka poslala pradědečkovi knihu s věnováním a jaký byl jeho podíl na jejím tajemném zmizení? Jakou souvislost s ním má nejedna noc v Cairu a stará puška? To všechno vysvětlí další dopis z krabice.

20.3.2006   Rubrika:   Komentářů 9

Když hormony řádí

Když hormony řádí

Proč bude Jana kupovat nový notýsek a Ríšova učitelka je na prášky? Kam večer odchází Michal a co s tím mají společného Rafťáci? Jak s tím vším souvisí třídění odpadů? To se dozvíte z nových zápisků Jany Š. 

16.3.2006   Rubrika:   Komentářů 10

Otevřete, tady policie!

Otevřete, tady policie!

Kdo v noci u Šťastných zvonil a jak to dopadlo s Radkem a Maruškou? Co napadlo Lucku s Ríšou a jak s tím souvisí Karafiátovi Broučci? To všechno se dozvíte v dnešním díle Šťastné šestky.

14.3.2006   Rubrika:   Komentářů 9

Šok! Pravda o Áloisově původu! Tajemná krabice 7.

Šok! Pravda o Áloisově původu! Tajemná krabice 7.

Copak asi Jana zase objevila v krabici? Co má společného maminka a Egypt? A co se vlastně pradědeček dozvěděl až v dospělém věku o svém původu? To všechno na vás čeká v dalším pokračování Tajemné krabice.

13.3.2006   Rubrika:   Komentářů 4

Herodes je Petrův kámoš!

Herodes je Petrův kámoš!

Chcete vědět, co se dělo u Lišků na chalupě, když ji na týden obsadili Robinsoni? Proč hořela kadibudka a Petr lezl na střechu? A jak pokračuje problém s Radkem? Čtěte dnešní pokračování Šťastné šestky.

9.3.2006   Rubrika:   Komentářů 7

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-90 | 91-96
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 450943.
Archiv anket.