Reklama:

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Horoskop na červen - červenec. 27.6. - 3.7.

Horoskop na červen - červenec. 27.6. - 3.7.

Slunce v opozici s Plutem může přinést počátkem týdne mocenské boje. V zaměstnání bude zřejmě docházet ke střetům mezi vedoucími pracovníky a zostřenou situaci můžeme očekávat také na politické scéně. Pěkné postavení má Jupiter, což je příznivé hlavně pro cestování.

 BERAN

V těchto dnech se umíte rychle rozhodovat a seřadit si jasné priority. Lépe vám to jde nicméně v práci než v milostném životě. Osobní vztahy nejsou tak jednoznačné a vyznat někomu lásku není tak jednoduché jako hodit šéfovi na stůl fakturu. Pro svou romantickou povahu a citovost často nevíte, jak své pocity plně vyjádřit slovy.

 BÝK

Po uplynulých týdnech, kdy štěstěna nestála zrovna na vaší straně, už zase vystrkujete růžky a cítíte, že vám začíná lepší období. Jako byste zkoušeli, co si všechno můžete dovolit a co všechno vám projde. V práci je atmosféra poměrně přívětivá a můžete se dočkat milého překvapení. Doma se ale budete muset víc přizpůsobit druhým.

BLÍŽENCI

Do komunikace s opačným pohlavím se tento týden raději nepouštějte. Omezte to na řeči o počasí a zvířátkách. Milostné vztahy drhnou, narážíte na silné třecí plochy. V zaměstnání toho ale zato dokážete spoustu. Je také vhodná doba pro očistu organismu. Udělejte něco pro své zdraví, zlepšete jídelníček, jezte hodně čerstvého ovoce.

 RAK

Je ve vás hodně energie a nevíte, co byste roupama. Vhodný je pro vás výlet na kole nebo aspoň potýrání těla v posilovně. Navíc máte silnou potřebu dostat ze sebe všechny informace, které jste v poslední době načerpali. Vyhledáváte proto společnost a pusa se vám nezastaví. Dejte pozor, abyste neprozradili tajnosti svých přátel.

 LEV

Máte smysl pro humor a sršíte vtipem, ale někdy se přitom nevybíravě strefujete do druhých. Zvláště protějšek je už z toho unavený, když má vaše narážky poslouchat dnes a denně. Dejte najevo více citu a pochopení. Koncem týdne si možná dopřejete nějakou gurmánskou specialitu. A není vyloučeno, že se ji pokusíte osobně připravit...

 PANNA

Rádi byste se ukryli do klidu domova, ale přátelé vás neustále tahají po nějakých společenských akcích. Neradi jim odmítáte, a tak musíte skoro každý večer předstírat dobrou náladu, zájem o druhé a žoviálnost. Také v práci toho asi víc hrajete než skutečně prožíváte. Rozdáváte úsměvy a snažíte se vypadat zaneprázdněně.

 VÁHY

Narazíte na nevyzpytatelné osoby, u nichž nikdy nevíte, co od nich můžete očekávat. Tato vlastnost vás u druhých neuvěřitelně dráždí a nejraději byste ji zakázali zákonem. Pokud někdo neplní sliby a není na místě v přesně stanovenou hodinu, je oheň na střeše. Tento týden se proto možná budete rozčilovat, ale nic vám to nebude platné.

 ŠTÍR

Víte přesně, jak zapůsobit na osobu svých snů, a kdy použít ten správný úsměv. Snadno druhého okouzlíte a získáte si jeho srdce. Sami však na něj kladete vysoké nároky. Váš ideální protějšek by měl razit podobné ideály a mít dostatečný intelektuální rozhled. V ideálním případě s vámi bude hloubat o nekonečnosti vesmíru a otázkách života a smrti.  

 STŘELEC

Měníte se v opatrné šetřílky, co raději stráví léto na chalupě o chlebu a vodě, než aby si dovolenou náležitě užili rozhazováním peněz v exotickém prostředí. Nakonec to ale není špatné rozhodnutí a klid českého lesa je i zdraví prospěšný. V těchto dnech navíc cítíte stesk po starých časech a chcete se vrátit na místa, kam jste jezdívali jako děti.

 KOZOROH

Přáno je vám tentokrát hlavně v oblasti lásky. Vyzařuje z vás něco příjemného, snadno se dáváte do řeči s druhými lidmi a zaujmete vtipným projevem. Dáváte si záležet i na svém vzhledu – je čas oživit šatník, zajít do kadeřnictví, pozměnit image. Pokud jedete v tomto týdnu na dovolenou, dávejte pozor na kapesní zloděje.

 VODNÁŘ

Sníte o tom, co byste všechno podnikli... kdybyste na to měli peníze. Možná si představujete, jak vyhráváte v loterii miliony a kupujete ostrov v Tichomoří. Pokud ale budete marnit čas planým sněním, nepořídíte si v životě ani chatu. Stanovte si reálnější cíle a něco pro jejich dosažení osobně udělejte. Rodina vám ráda pomůže.

 RYBY

Máte náladu na flirtování, ale jakmile dojde na lámání chleba, berete nohy na ramena a mizíte z dohledu. Vedete hodně řečí, ale skutek utek. Je s vámi zábava, jen dejte pozor, aby vás lidé příště ještě vůbec brali vážně. Někoho zřejmě rozčílíte, ale jiné zase potěšíte. Celkem je vám ale přitom lhostejné, co si kdo o vás myslí.

 

www.astroporadna.com


27.6.2011   Rubrika: Horoskopy   |   Komentářů 1   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na červen - červenec. 27.6. - 3.7.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Almega
Almega - 27.6.2011 11:10

Už vidím manželovu radost,když s ním budu mluvit celý týden jen o počasí a zvířátkách!!! Předpověď:klepáním na zeď zajistěte světový mír!!!

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 78608.
    Archiv anket.