Reklama:

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Zlatnictví Kaletovi

Úvodní strana / Odkazy / Naši partneři / Zlatnictví Kaletovi

Zlatnictví Jana a Karel Kaletovi

 • Jsme malá česká firma která z 80% vytváří své vlastní výrobky, dle svých vlastních návrhů. Jedná se většinou o originální zboží, které vyrábíme pouze v několika kusech. V naprosté většině se jedná o klasickou ruční výrobu. Tento způsob ve vhodném spojení s moderní technologií přináší mnoho možností, které obohacují trochu fádní strojovou výrobu, kterou jsou naše obchody přesyceny. 
 • Pracujeme se zlatem o ryzosti 585/1000 a stříbrem 925/1000. Dle přání zhotovíme šperk i ve vyšších ryzostech.
  Zajišťujeme konečné povrchové úpravy jako je zlacení, stříbření i rhodiování výrobků. Zabýváme se též fasováním - zasazováním kamenů, provádíme rytecké práce. Zajistíme i výbrus kamenů do různých tvarů a velikostí.
 • Dále provádíme opravy zlatých i stříbrných šperků a zabýváme se též prodejem hodin a hodinek včetně hodinářského servisu.
 • Na přání zákazníka vyrobíme zboží na objednávku (zlaté i stříbrné) dle jeho požadavku. Někteří zákazníci mají obavy z vyšších cen u výroby na zakázku ...
  ... u nás jsou ceny zakázkové výroby stejné jako u zboží na naší prodejně...
  Zákazník má možnost dodání svého zlata na objednané zboží. V tomto případě se cena snižuje o tuto hodnotu. Konečnou sumu potom tvoří cena za zhotovení, případně za kameny, jsou-li ve výrobku použity. Dochází tak ke značným úsporám ze strany zákazníka, který si "kupuje" ve vyrobeném šperku pouze naší práci. Tento způsob "výměny" je možný i v případě zakoupení již hotového výrobku na naší prodejně.
 • Nakupujte přímo u výrobce - to se odráží především v cenách, které máme příznivé. Naše ceny se pohybují dle náročnosti u ručně zhotovených šperků od 200-300 korun/gram/práce.
 • Samozřejmostí je u nás možnost výměny zakoupeného zboží a to i bez udání důvodu. Chápeme možnost koupě zboží, které se darovanému moc nelíbí. Již při prodeji je každý náš zákazník ubezpečen o možnosti výměny. Přijďte si to vyzkoušet.
 • Termíny oprav jsou do týdne. U zakázkové výroby máme termíny 14-21dní. V mimořádných případech, po vzájemné dohodě lze tuto dobu zkrátit.
 • Do budoucna se kromě výroby a prodeje v našem obchodě chceme zaměřit i na prodej našich výrobků prostřednictvím internetu. Bude k tomu sloužit na našich stránkách oddíl KATALOG, kde chceme postupně vybudovat seznam našich výrobků s aktuálními cenami. Každý zákazník bude mít možnost výběru šperku podle katalogového čísla. Bude mít možnost volby barevné kombinace zlata, barvy nebo druhu kamenu a jiných úprav. Každý šperk bude zhotoven "na míru" a následně zaslán budoucímu majiteli. Věříme, že se tak rozšíří okruh našich zákazníků, kteří k nám z časových či jiných důvodů nemohou přijít.
 • Cílem našeho snažení je vybudování stálé klientely, výsledkem je spokojený zákazník, který se k nám bude stále vracet.

 

Ukázky z naší tvorby

Naušnice

 

Prsteny

 

 

Další práce naleznete i s popisem v katalogu na našich stránkách http://www.kaletovi.cz/

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

  Anketa

  Covid

  Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

  Celkem hlasovalo 78608.
  Archiv anket.