Reklama:

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Kniha pro děti? Jaká?

Založila Eliiika85 poslat vzkaz
Holky, nekupovala jste některá to leporelo https://www.ellamax.cz/velka-knizka-zvirata-pro-male-vypravece/? Má to být knížka ideální pro děti 3+, tak by mě zajímalo, jak se vám kniha jeví? Zda je pro děti 3+ vhodná. Děkuju moc.
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Budgetka
Budgetka - 1.9.2021 22:34

Doporučuju puzzle https://www.ellamax.cz/od-jara-do-zimy-puzzle-basnicky-omalovanky-kvizy/. Já jsem je koupila malé na dovolenou a super volba. Krom toho, že si malá skládá, tak jsou tam moc hezké říkanky, díky kterým s malou trénujeme mluvení :)

 
Eliiika85
Eliiika85 - 29.7.2021 22:13

Jeee, holky, díky za info o ELLAMAX. Koukala jsem tam, protože nás doma teď čekají nějaké oslavy. A oni mají knížku s obrázky Heleny Zmatlíkové! No, paráda. Její obrázky milujeme. Volba je jasná.

 
Alinka
Alinka - 4.7.2021 18:27

Ahoj, můj syn tu knížku má. Jsou mu 4 a myslím, že je to ideální. Knížka je moc hezká. Jsou v ní realistické ilustrace zvířátek v přírodě :) Syn se je tak učí poznávat a rovnou vidí, kde zvířátka žijí :) Jo, za mě moc hezká knížka :)

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 78577.
    Archiv anket.