Založila Malicka poslat vzkaz
AhojVánoční osvětlení našeho náměstíčka
Letos jsme se vrhli na vánoční osvětlení našeho náměstíčka v Olomouci. I u nás se začal prodávat punč, i když jen v takové pohodové klidné atmosféře, tak jsme si řekli, že nakoupíme nějaké a osvětlení trochu doladíme. Kamarádovi jsme tak trochu vybrakovali jeho internetový obchůdek i-market a koupili od něj různé světelné LED řetězy - celkem asi 20 kusů na ozdobu nejen stromečku, ale i náměstíčka. Výsledek můžete vidět na foto.
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.



