Reklama:

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Cestování

Dovolená v každém ročním období

Dovolená v každém ročním období

Šťastné ženy dokáží udržet svůj život v harmonii a rovnováze. Rodina, práce, zábava a odpočinek, všechno má svůj čas. Čím větší a intenzívnější je pracovní nasazení, tím důležitější je relaxace, kterou poskytne prodloužený víkend nebo klasická dovolená. Ideální je, když je možné prostřídat rodinnou dovolenouromantickým pobytem a někdy s dámskou jízdou. Pak už stačí vybírat z tisíců destinací bližších i vzdálených – pobyt na horách, v lázních, u moře, sportovní, poznávací, každý podle svého založení.

26.11.2013   Rubrika: Cestování   Komentářů 6

Penzion Častrov

Penzion Častrov

Nabízíme Vám celoroční ubytování v malebném kraji Vysočina poblíž měst Pelhřimov a Jindřichův Hradec v malé vesničce Častrov.

V našem penzionu si užijete pohodovou dovolenou, postaráme se o Vaše ubytování, stravování a doporučíme Vám některou ze širokých možností v okolí.

1.4.2009   Rubrika: ubytování v ČR   Komentářů 10

Dovolená pro mladé rodiny za hubičku

Dovolená pro mladé rodiny za hubičku

Nemáte dostatek financí na nákladnou dovolenou u moře, nebo na horách? Děsí vás neosobní, hotelové komplexy? Máte malé děti? Preferujete vlastní soukromí a klid? Pak je nabídka cestovní kanceláře NOVASOL právě pro vás!...

12.3.2009   Rubrika: Cestování   Komentářů 27

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 78611.
    Archiv anket.