Reklama:

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Karetní hra - princip a pravidla

Vypukla Velká letní soutěž! Přečtěte si pravidla.

Karetní hra je specialitou našeho magazínu. Je určena především pro zábavu a odreagování. Čas od času ale v jejím rámci probíhají i soutěže o pěkné ceny. Pokud je vyhlášená soutěž, je to vždy uvedeno v horní částí karetní stránky.

V případě, že není žádná aktuální karetní soutěž vyhlášená, je možné karty sbírat "jen tak", pro zábavu.

K zapojení do karetní hry je nutná registrace na magazínu. Do hry se pak zapojíte a na svou karetní stránku se dostanete kliknutím na kartu v pravé horní části magazínu.

 

Pravidla karetní hry

Vaším úkolem bude sbírat karty a skládat postupky. Hru můžete začít i ukončit kdykoli v jejím průběhu, lze ji dokonce na čas přerušit a pak plynule navázat tam, kde jste skončili. Pokud se tedy chystáte na dovolenou, neznamená to, že nemá cenu se případné vyhlášené soutěže zúčastnit, kdepak. Po návratu můžete v sestavování karetních postupek pokračovat.

A teď přejděme k pravidlům soutěže. Prosím, abyste si je přečetli co nejpečlivěji, abychom se vyhnuli případným nedorozuměním.  

Princip hry - pravidla při vyhlášení soutěže

Jak už bylo řečeno, principem celé hry je skládání karetních postupek. Můžete složit buď celý balíček karet, sestavený ze všech čtyř barev, nebo jen jednotlivé, tedy jednobarevné postupky. Jak se rozhodnete, záleží na vás. Odeslat můžete třeba jen jednu nebo dvě či tři postupkové řady. Podle toho, jak budete postupky odesílat, budete zařazeni do závěrečného slosování.

 

Do slosování o 1. cenu postoupíte tehdy, když najednou odešlete alespoň jeden KOMPLETNÍ BALÍČEK, tedy čtyři postupky čtyř barev.

 

Do slosování o 2. cenu se dostanete, jestliže odešlete TŘI kompletní POSTUPKOVÉ ŘADY.

 

3. cenu můžete získat, když odešlete DVĚ postupové ŘADY, a na 4. cenu vám postačí pouhá JEDNA ODESLANÁ POSTUPKA.

 

Kolikrát své postupky odešlete, tolikrát se váš nick objeví ve slosování. Neboli: Čím více postupek odešlete, tím více se násobí vaše šance na výhru. Pokud se vám za celou soutěž podaří například třikrát sestavit kompletní balíček a odeslat jej, váš nick bude ve slosování o hlavní výhru třikrát. Stejné je to i u dalších postupových řad.


 

Jak se zapojit do hry?

Nahoře v pravé liště magazínu se budou objevovat jednotlivé karty. Když na kartu kliknete, přiřadí se do vašeho osobního karetního přehledu, který uvidíte v náhledu.

Zde budou připravené všechny čtyři postupky. Pod každou kartou je uvedeno, v kolika exemplářích ji máte. Může se vám totiž stát, že některé karty nasbíráte vícekrát.


Jak karty sbírat?

Karty nebudete nikde vyhledávat. Budou se zobrazovat vždy na stejném místě, tedy vpravo nahoře. Při každém překliknutí na magazínu se karta vymění za jinou. Pokud tedy uvidíte kartu, kterou již máte, klikněte kdekoli na magazínu a nabídne se vám další. Karty uvidíte jak ze strany lícové, tak z rubové. Rubové budou tajné a bude záležet jen na vás, zda na ně kliknete či ne. Pokud ano, může se stát, že získáte chybějící kousek postupky. Zrovna tak to ovšem může být karta, kterou už máte, takže ji budete mít dvakrát. Co s duplicitními kartami? To se dočtete o kousek níže.

Kolik karet denně můžu nasbírat?

Každý den můžete nasbírat až osm karet, tedy čtyři lícové a čtyři rubové denně. Na další přírůstky do svých postupek si musíte počkat do druhého dne. Můžete se však pokusit „zbavit“ se právě oněch duplicitních karet. Jak?

Co dělat s duplicitními kartami?

V horní liště s redakčními diskusemi je nově zařazená diskuse Karty. Možná by se dala nazvat i jako „šmelina“. Právě zde můžete s ostatními soutěžícími nadbytečné karty „šmelit“. Slušně řečeno – měnit za ty, které potřebujete. Najdete-li v diskusi nějakou spřízněnou duši, která projeví o vaši kartu zájem a bude mít kartu, již potřebujete, jednoduše si je spolu vyměníte.

Čím více vás bude hrát, tím větší zábavu si užijete při směňování karet a tím rychleji poskládáte postupky. Proto neváhejte a přiveďte své internetové kamarádky.

Jak vyměňovat karty?

V dolní části své osobní karetní stránky najdete odkazy, pomocí nichž snadno provedete výměnu karet. V okénku „Nabídni směnu karty“ šipkou rozbalte seznam všech svých získaných karet. Uvidíte jejich názvy i množství kousků, jež od té které karty vlastníte. Do druhého okénka vyplníte nick soutěžícího (doporučujeme jej pro jistotu zkopírovat, aby byl napsaný správně), s nímž hodláte směnu uskutečnit, a do posledního okénka napíšete, o jakou kartu máte zájem vy. To vše pište co nejstručněji. Kromě jednotlivých karet však můžete například napsat, že máte zájem o všechna esa kromě srdcového.

Dotyčný příjemce váš požadavek buď potvrdí, nebo nabídne jinou možnost. Pokud se směnou souhlasíte, kliknete na „Potvrdit směnu“, čímž se vaše karty vymění. Jestliže o směnu zájem nemáte, kliknete na „Zrušit směnu“.

Podrobnější popis výměnného systému by mohl zbytečně mást, proto bude lepší, když si to v klidu vyzkoušíte. Není na tom nic složitého, určitě se velmi rychle zorientujete!

Rada: Výměnu karet můžete vyzkoušet tak, že nabídnete výměnu sami sobě.

(Na karetní stránce budete odkaz, kde vám vytvoříme obrázkový manuál, jak postupovat při výměně karet.)

Bude možnost doplňovat do postupky žolíky?

Ano. Do každé jednotlivé řady můžete doplnit nanejvýš jednoho žolíka. Takže můžete mít např. kompletní srdcovou řadu, v níž bude chybět pouze jedna karta. Pokud zároveň budete mít alespoň jednoho žolíka, můžete ho do řady doplnit a odeslat ji. Ovšem pozor! Pakliže nechcete odesílat řady jednotlivě, počkejte, až budete mít poskládané všechny čtyři postupky.

Jak můžu získat žolíka?

Žolík se bude zobrazovat stejně jako ostatní karty. O žolíky budeme navíc pořádat doplňkové soutěže. Budou náhodné, nepravidelné, několikadenní, ale i jen několikahodinové. V žolíkových soutěžích vylosujeme třeba i několik výherců, kteří získají klidně i více žolíků najednou. Proto pečlivě sledujte magazín a soutěže o žolíky si dobře hlídejte. Někdy na ně upozorníme v Redakční zprávě na hlavní straně, jindy se v soutěžním okénku v pravé liště magazínu zobrazí nečekaně a bez předchozího varování.

Do celého kompletního balíčku karet můžete použít celkem čtyři žolíky. (Do každé postupky jeden.) I žolíky můžete směňovat s ostatními čtenářkami za jiné karty.

Systém odesílání jednotlivých postupek

Ve chvíli, kdy se vám podaří zkompletovat řadu tak, aby mohla být odeslána, objeví se vám na vaší karetní stránce okénko s touto připravenou řadou k odeslání. Pokud v ní jedna karta chybí, zaškrtnete okénko, že ji chcete odeslat se žolíkem.

Už víte, že můžete sbírat buď celý balíček karet, nebo jen jednotlivé postupky. Jestliže však odešlete každou postupku zvlášť – ač by vytvořily kompletní balíček –, jako balíček karet počítány nebudou. Máte-li tedy zájem o kuchyňský robot, naši hlavní výhru, musíte odeslat celý balíček karet najednou, přičemž v každé jednotlivé řadě smí být jeden žolík.

Po odeslání ukončené postupky můžete se sbíráním další začít znovu. Dejte však pozor na jednu věc: Případné duplicitní karty vám po odeslání postupky zmizí, tudíž je zbytečné schovávat si je „na horší časy“. Karty je lepší vyměňovat, jak je popsáno výše.
  

Důležité upozornění!

Každá čtenářka může soutěžit pouze pod jedním nickem. Pokud zjistíme, že se někdo snažil zvýšit svou šanci na výhru tím, že si založil více nicků, pod nimiž soutěží, bude ze soutěže vyřazen!

Soutěžit mohou čtenářky a čtenáři starší 18 let.

       

Meryl


14.7.2008   Rubrika: Zábavný koutek   |   Komentářů 21   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Karetní hra - princip a pravidla

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-21
ATGuide6
ATGuide6 - 29.3.2024 12:35

Become a part of our knowledgeable traveler community and turn your next trip through[url=https://airportsterminalguide.com/] Airport Terminal Guide [/url]into a smooth and entertaining experience. Happy travels!

 
ATGuide6
ATGuide6 - 29.3.2024 12:33

https://airportsterminalguide.com/

 
Stokyna
Stokyna - 25.8.2008 14:50

Dmarklad:také jsem to nechápala,ale už jsem na to přišla klikneš pod kartou zobrazit moje karty a odevře se ti stránka kde máš karty se čtyřma postupkama a pod nima jsou čísla kolik jsi karet pozbírala

 
marklad
marklad - 12.8.2008 10:57

Nechápu to, nikde se mi žádné karty nezobrazují :-(

 
Komár

Komár
- 28.7.2008 16:59

obrázek - pozor(2).gif
Prosíme případné otázky k soutěži pište do diskuze "Soutěže" v horní liště. Zde by případný dotaz mohl zůstat nezodpovězen.
Děkujeme.

 
milag
milag - 26.7.2008 8:41

Meryl včera jsem odeslala postupku smajlik - 100 a dnes postupkusmajlik - 102 a nejsem v odeslaných.Kdy tam budu?smajlik - 55

 
Jarmil
Jarmil - 22.7.2008 9:23

Meryl Mohu se zeptat jestli najdu kolik jsem odeslala postupek nebo si to musim pamatovat?

 
mimac
mimac - 21.7.2008 12:16

mohu soutěžit já a zároven manžel. prosím zaslat vzkaz

 
Jarmil
Jarmil - 20.7.2008 11:39

Prosím mám dotaz postupka je A 2......konec A nebo to je2 3 až A nikde jsem to nevyčetla?

 
Jarmil
Jarmil - 20.7.2008 11:29

Prosím mám dotaz postupka je A 2......konec A nebo to je2 3 až A nikde jsem to nevyčetla?

 
Van
Van - 20.7.2008 7:59

Meryl: když budu odesílat všechny 4 postupky a budu mít žolíka, kterého nezařadím, zmizí mi? Nebo žolíky zůstávají?

 
milili
milili - 18.7.2008 22:14

smajlik - 5

 
jasmine
jasmine - 17.7.2008 4:21

No nevím jestli se na mě štěstí usmějesmajlik - 68,všechny výhry jsou lákavésmajlik - 35ale štěstí je jen muška zlatá a jak tu potvůrrku chytit,smajlik - 76

 
Komár

Komár
- 15.7.2008 14:58

Prosíme případné otázky k soutěži pište do diskuze "Soutěže" v horní liště. Zde by případný dotaz mohl zůstat nezodpovězen.
Děkujeme.

 
Komár

Komár
- 15.7.2008 14:55

Cinderella: odešle se jen ta jedna postupka, ale s ní ikarty, které jsou popřípadě 2x nebo vícekrát. Ostatní zůstanou tak jak jsou.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-21
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 78611.
    Archiv anket.