Přesvědčit se o nevěře, nebo radši ne?
.jpg)
Je mi pěkně ouvej, potřebuju se vypovídat a slyšet nějaké rady citově neangažovaných, proto jsem se rozhodla svěřit tady. Jinde nemůžu, nechci to řešit s nikým známým ani s nikým z rodiny. Jde o velmi pravděpodobnou nevěru mého manžela.
Jsme spolu dvanáct let, máme dvě děti, obě chodí do školy, momentálně jsou na táboře. Už delší dobu mám podezření, že má manžel milenku. Jeho chování se dost změnilo, je velmi často mimo domov, najednou si přede mnou schovává telefon a úzkostlivě vypíná mejl v počítači, což nikdy před tím nedělal. Až donedávna to byly ale jen mé domněnky, utěšovala jsem se, že za tou změnou chování může být i něco jiného a nechtěla jsem doma dělat zbytečné dusno.
Jenže v posledních dvou týdnech se situace změnila. Do práce mi přišly celkem tři anonymy, kde bylo napsáno, zda vím, co dělá můj manžel doma, když má odpolední směnu a já jsem v práci. Už ten první se mnou pěkně zamával a po tom třetím začínám vážně uvažovat, jestli bych se neměla doma nečekaně objevit a přesvědčit se, co se tedy děje.
Vím, že bych to udělat měla, ale – a teď si asi budete myslet, že jsem hloupá – já se toho bojím. Nejsem nějak průrazný typ, jsem spíš submisivní, nerada se hádám. Vůbec si neumím představit, co bych měla udělat, pokud bych ho tam skutečně načapala s nějakou ženou. Už jen z té představy je mi špatně. Zároveň je mi ale zle z toho, že on se možná v naší manželské posteli válí s kdovíjakou courou. Jsem v koncích. Jít tam, nejít, co dělat, když se to potvrdí? Vyhodit ho? Co děti? Jak bych sama všechno zvládala?
Je mi strašně, mám pocit, že ať udělám co udělám, všechno bude špatně, žádné správné a dobré řešení nevidím. Když o tom ale přemýšlím, vychází mi, že bych se přesvědčit měla, jestli je to pravda, tak ať se to rozštípne. Když tam nepůjdu, budu se každý den užírat, on mě bude podvádět a já budu za hlupačku.
Jak si mám dodat odvahu? Strašně se toho bojím. A když to bude pravda, co byste dělaly na mém místě? Z fleku ho vyhodily? Připadám si nemožná, ale fakt jsem v koncích.
8.8.2018 Rubrika: | Komentářů 87 | Vytisknout
Hodnocení článku: 3/5 Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1 2 3 4 5
Diskuse ke článku - Přesvědčit se o nevěře, nebo radši ne?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Exotic pet Animals for Sale at https://wildpetworld.com .Start Your Exotic Pet Journey Today!
Visit our website https://wildpetworld.com to explore our available pets, read about their care and requirements, and find your perfect companion!
Enter a World of Wonder!
BEST ONLINE EXOTIC PET STORE https://wildpetworld.com/ Bring the Jungle Home: Exotic Pets for Sale Online https://wildpetworld.com/shop/
WELL TRAINED EXOTIC PETS FOR SALE. Visit our shop at https://wildpetworld.com/
Are you ready to add a unique and fascinating companion to your life? Look no further! Our online store offers a diverse selection of exotic pets, each with its own captivating characteristics.
Meet Our Amazing Pets:
- Fennec Foxes: Playful, curious, and adorable, with oversized ears and a loving personality.
- Ball Pythons: Gentle, docile, and stunning, with vibrant patterns and a calm demeanor.
- Gargoyle Geckos: Small, spiky, and endearing, with prehensile tails and big round eyes.
- Hedgehogs: Prickly, cute, and low-maintenance, with curious snouts and a sweet disposition.
- Chinchillas: Soft, fluffy, and social, with big ears and a gentle nature.
- African Grey Parrots: Intelligent, playful, and charismatic, with vibrant feathers and a knack for mimicry.
- Bearded Dragons: Friendly, curious, and gentle, with spiky scales and a loving personality.
- Capuchin Monkeys: Intelligent, social, and mischievous, with agile movements and a curious nature.
- Cockatiels: Playful, affectionate, and chatty, with vibrant feathers and a sweet song.
- Ferrets: Playful, curious, and entertaining, with a slender body and a mischievous grin.
- Bunnies: Adorable, gentle, and social, with soft fur and a loving personality.
- Cane Corso Puppies: Loyal, intelligent, and energetic, with a muscular build and a loving heart.
- Finger Monkeys: Tiny, social, and adorable, with big eyes and a curious nature.
- Macaws: Colorful, playful, and charismatic, with vibrant feathers and a loud squawk.
- Maine Coon Kittens: Large, fluffy, and gentle, with a playful personality and a loving heart.
- Otters: Playful, curious, and aquatic, with a sleek body and a mischievous grin.
- Raccoons: Intelligent, curious, and dexterous, with a masked face and a playful nature.
- Skunks: Unique, curious, and social, with a distinctive scent and a loving personality.
- Sphynx Kittens: Curious, playful, and affectionate, with a sleek body and a loving heart.
- Sugar Gliders: Small, social, and nocturnal, with big eyes and a playful nature.
Why Buy from Us?
- Experienced breeders with a passion for exotic pets
- Healthy, well-socialized, and handled regularly
- Ongoing support and guidance for new owners
- Safe and secure online transactions
- Fast and reliable shipping
Discover the ultimate exotic pet experience at wild pet world!
Explore our vast collection of rare and unusual creatures from around the globe, from scaly reptiles to colorful birds and fascinating small mammals.
Our expert staff will guide you in finding the perfect companion for your adventurous lifestyle.
Visit us today and get ready to be amazed!
https://wildpetworld.com - Where the Wild Things Are!
Fennec Fox For Sale https://wildpetworld.com/product-category/fennec-fox-for-sale/
African Grey Parrot For Sale
Ahoj, já na nevěru mého muže přišla přibližně před třemi měsíci. Také jsem si ze začátku nebyla jistá, ale pak jsem se ho na rovinu zeptala a on se mi přiznal. Prosil mě, abych u odpustila, ale já potřebuji čas na rozmyšlenou. Sbalila jsem si tedy kufry a odjela do Itálie. Strávila jsem tam krásných 14 dní. Před cestou jsem ještě nakoupila antigenní testy: https://rouska-velkoobchod.cz/antigenni-testy-cov19-c4/. Už jsem sice zpět, ale furt nevím, jak se rozhodnout.
Ano dneska už můžete koupit skrytou kameru téměř ve všem, podívejte se na eshop se špionážní technikou https://www.1obchod.com/

Opravdu? tolik možností je? a kde se to prosím prodává? dá se to normálně někde koupit?
Skrytou kameru můžete koupit v propisce, hodinách na stěně, klíčích od auta, hodinkách, kravatě, možností je opravdu spousta, musíte vymyslet, které místo má kamera zabrat, a podle toho vybírat.

Holky nevíte, jestli bych mohla koupit někde skrytou kameru, která by natáčela, když někdo projde? nebo prostě když tam někdo bude?
Kobližko, to je možné, že tyhle mé rady potkáš na každém kroku. Jenomže ta holka je vlastně v háji. Neví, co má dělat, nemá se komu svěřit a neví, jak se při případném odhalení nevěry zachovat. Doma má dvě celkem ještě malé a potřebné děti, situace nezáviděníhodná. Něco jiného by bylo, kdyby děti byly z domu a ona měla taky nějaký poměr, nebo kdyby jí na manželovi až tak nezáleželo a uměla si vystačit v životě sama. Tahle na něm dá se říct visí. Je proto potřeba, aby tu svou pozornost převedla někam jinam, než se z toho zblázní. V tomhle případě člověka pálí jak ta nejistota, tak i zjištění faktu, že se podezření potvrdilo. Ona na sobě potřebuje zapracovat. Aby se vzchopila, aby to ustála, aby se odrazila jinma, žádoucím směrem. Neboť zcela jinak bude rozvod, alimenty, přestěhování, rozdělení majetku řešit ženská, která si věří, než hromádka neštěstí, která celým svým vzezřením říká, neodcházej, nezvládneme to, nevím, co mám dělat. Člověk musí krizovým situacím života umět nějakým způsobem čelit. Jinak ho ty situace pohltí a zničí. Je potřeba se v první řadě vzchopit. Uvědomit si, že takových podváděných žen je hodně. Je to bohužel běžná záležitost. Nelze se jen hroutit. Je potřeba chodit do práce, zajistit dětem domov. To v první řadě.

sallie: asi tak
JITUSKA70: život píše romány...
Co vam radim,presvedcte se jak se veci maji,bude vas to bolet,ale nebudete nikomu delat blbku.Navic nejak nechapu,ze si vas muz bere milenku k sobe domu,kde ho vidi sousede......to me pripada,ze chce aby ho nekdo videl,aby vam to rekl a vy to rozsekla.Jinak si to nedovedu vysvetlit.Preji vam hodne stesti
Byla jsem i na strane podvadene manzelky,take se me neco doneslo,ze to je ta a ta dotycna.Ja to na manzela vybalila natvrdo,ze vim,ze udrzuje vztah s H... a on se priznal.Ja to nedokazala unest,manzela jsem milovala,ale rozvedla jsem se s nim.Je to jiz 25 let a neni dne,kdy bych si na nej nevzpomnela.
,byl mou nejvetsi laskou,ale zaroven clovekem,ktery me v 6-letem manzelstvi stale podvadel,bohuzel.Pokazde s zenama ktery byli nevalne povesti a navic nevzhledne.
Ted trochu z jineho soudku pred 15 lety jsem byla milenka zenateho muze.Byla jsem v te dobe 10 let sama a s nim jsem delala v praci.Byl me sympaticky,ja sexualne vyprahla a slovo dalo slovo a zacali jsme se schazet za ucelem sexu u me doma vzdy,kdyz jsme meli odpoledni smenu.
Pak to ale prasklo z SMS.Pani me napsala SMS jestli si chcete najit chlapa,najdete si svobodneho a zacalo hlidani.Pani treba prisla drive domu a hned manzelovi volala co dela,manzel ji do telefonu odpovedel,ze je doma a telefonoval ji nahy u me v posteli.
Pak mu pani do telefonu sdelila,ze je doma a sedi v kuchyni.Milenec se rychle oblekl a jel 20 km domu.Takto se to delo nekolikrat,Milenec pak chodil do prace sesklabany po obliceji,zrejme u nich dochazelo ke rvackam.V tu dobu jsme do sebe,uz byli hooodne zamilovany,nechtel se vzdat ani jedne z nas.Manzelka to pak vyresila po svem,dala v praci vypoved a nastoupila k nam do prace.A myy se s milencem rozesli.Nedokazal to rozseknout,takze nam zbyylo jen to pokukovani po sobe.Podnik asi 2 roky pote zkoncil.Milenec se me ozval za dalsi rok,to ja jiz byla zadana,chtel se mnou pokracovat,s manzelkou se rozvadel v tu dobu.Ja,uz o vztah zajem nemela,presto trval na setkani.Dala jsem mu navrh,ze se sejdem,az ja budu mit odpoledni,aby to nenarusilo muj vztah s tim on nesouhlasil......ted zije na druhem konci republiky s novou pritelkyni.Tim jsem chtela rict,ze ty odpoledni smeny jsou uplne stvoreny pro milenecky vztah.

viz Sally
Co jinýho. Jednak považuju partnera za nejbližšího, předpokládám, že se mnou z donucení není. Pokud ano, tak bych ho velmi rychle osvobodila, život je krátký na lži. Ovšem očekávala bych jistou úroveň. Pokud by ji neměl, už bychom ani kamarádi nebyli.

já bych anonymy ukázala manželovi.... pokud je nevinný, tak se tomu zasmějete, a pokud se fakt něco děje, tak by to mohlo být impulsem k tomu, aby to nějak řešil on.
Vyhazování a podobně mi přijde jako příliš drastické řešení, které přinese víc komplikací, než snaha řešit váš vztah a vaše manželství.
Jinak nechápu, jak by sis mohla nevšimnou, kdyby ti do bytu (nebo přímo do postele) chodila cizí ženská.... tipla bych si, že bys dávno zaznamenala i jiné podivnosti... (plus si nedokážu představit milenku, která by šla sexovat do manželčiny postele, ale tak lidi jsou asi různí)
A kdo ví, třeba to vůbec není pravda. Nemáte třeba nějakou sousedku, která vám závidí, nemá vás ráda nebo je ukřivděná? Tak se snaží vám zkazit manželství? Některý lidi jsou prdlí. Prostě bych to vytiskla, přinesla manželovi a zeptala se narovinu. Ono už z jeho prvotní reakce se hodně pozná, i kdyby třeba náhodou lhal. Přinejmenším by si tu případnou milenku přestal vodit do manželské postele.
Michaelo, s vaší povahou bych asi anonymy manželovi ukázala a přímo se ho zeptala. Pokud jste submisivní neprůrazný typ, při nachytání byste se akorát sesypala a stejně nic nevyřešila
To já jsem zcela jiná povaha a po třetím anonymu by mi to asi už nedalo, vlítla bych tam a kdyby opravdu jo, to by bylo rodeo 


