Reklama:

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Nejzajímavější konspirační teorie o UFO

Nejzajímavější konspirační teorie o UFO

teorie o ufoUFO a konspirační teorie k sobě patří jako slunce a den. Pitva mimozemšťana v Roswellu, Oblast 51 a tisíce hlášených pozorování neidentifikovatelných létajících objektů a setkání s podivnými bytostmi z vesmíru po celém světě. To je živná půda pro nejrůznější domněnky, dohady a vysvětlení. Lidé milují záhady a tajemno všeho druhu, ty související s návštěvami mimozemšťanů obzvlášť.

 

Desítky teorií

Někdo je přesvědčen o tom, že nás opravdu navštěvují příslušníci vyspělých civilizací, schopni cestovat vesmírem – ať už na vlastní pěst, nebo pod záštitou vládních špiček největších světových velmocí. Jiní vidí podivné úkazy na obloze jako důsledky experimentů ryze pozemských. Testují se tak údajně nejmodernější přísně tajné zbraně, o jejichž existenci nemáme mít ani tušení. Svojí troškou do mlýna přispívají i fanoušci cestování časem. Podle nich nejde o mimozemšťany v pravém slova smyslu, ale o nás samotné – jen z budoucnosti. Pomocí vyspělých technologií pozorujeme v minulosti sebe samotné. Kolují názory, že mimozemšťané kontaktují lidstvo od nepaměti a nenápadnými zásahy jej pomáhají rozvíjet a udržovat na správné cestě, jiné teorie zase tvrdí, že si naopak připravují půdu pro následnou invazi a osídlení či kolonizaci naší planety. A v zájmu nestrannosti je třeba i zmínit ohlasy skeptické, které tvrdí, že nic jako UFO neexistuje a všechno jsou to jen výplody bujné fantazie a různých vtipálků.

Dobrodružství ve vesmíru

teorie o ufoNa vysvětlení si zřejmě budeme muset ještě nějaký ten pátek počkat, dost možná se ho nikdy nedočkáme. A možná je to dobře. Už dnes ale můžete okusit na vlastní kůži atmosféru mimozemské lodě a na její palubě luštit šifry a hádanky, potřebné k zvládnutí vaší mise. V našem Questerlandu totiž není nic nemožné a mimozemské zážitky čekají právě na vás….

Komerční článek


4.3.2020   Rubrika:   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Nejzajímavější konspirační teorie o UFO

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 78577.
    Archiv anket.