Reklama:

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Dá se vydržet ve vztahu bez sexu? Nechce se mnou spát.

Dá se vydržet ve vztahu bez sexu? Nechce se mnou spát.

Je mi dvaačtyřicet let, manžel je o šest let starší. Nemáme mezi sebou žádné problémy, v podstatě všechno nám klape, až na jednu věc: náš sexuální život. V posledních dvou letech manželův zájem o milování postupně klesal, až jsme dospěli do fáze, kdy spolu prakticky nespíme.

Jsem z toho moc smutná, chybí mi to. Manžela miluji, máme spolu dvě děti a oba dva se snažíme vytvořit jim hezké zázemí. S mužem se spolu dokážeme bavit o čemkoli, na všech důležitých věcech se shodneme, jakmile ale přijde z mé strany řeč na sex, odmítá se mnou komunikovat.

Už před delší dobou, kdy jsem zaznamenala jeho sníženou potřebu, jsem se snažila zjistit, co za tím může být. Zda nemá nějaké starosti, případně intimní problémy. Prý nic takového, tvrdí, že ho to prostě už nějak nebaví. Ptala jsem se ho, zda není nějaká chyba ve mně, jestli mu něco nezačalo vadit, to prý také ne. Nemám prý na něj naléhat, takhle to zkrátka má a čím víc budu tlačit na pilu, tím víc mu to zprotivím.

Za poslední tři čtvrtě rok jsme spolu spali pouze dvakrát a to jsem ho musela skoro znásilnit. Zajímavé je, že nakonec si to hezky užil, líbilo se mu to, neměl žádné problémy s erekcí či něco takového. Myslela jsem si, že ho to třeba nakopne a začne to vyžadovat častěji, ale nestalo se. Sám od sebe nezačne, už dokonce odmítá i nesexuální tělesný kontakt. Nepohladí mě, nepolíbí, když chci pohladit já jeho, odtáhne se.

Je mi z toho hrozně, protože jinak je to opravdu skvělý chlap. Netuším, co za jeho postojem vězí, protože pro něj jsou hovory na toto téma absolutní tabu. Nic mu není, nemám pátrat, už vůbec ho nemám posílat k žádným doktorům a psychologům, protože není důvod, aby k nim chodil. Když namítnu, že i já mám své potřeby a zda mu jeho postoj připadá vůči mně fér, pokrčí rameny a mlčí. Tak reagoval i na to, když jsem mu jednou v návalu emocí řekla, že si koleduje, abych si našla milence.

Jsem v koncích. Zcela vážně začínám uvažovat, že si někoho čistě na ten sex najdu. Jen nevím, jak bych to ustála. Nikdy jsem nevěrná nebyla, příčí se mi to takhle ho podvádět. Taky mám strach, abych se do případného milence nezamilovala, prý se to ženám často stává, že se jim ty city do toho přimíchají. A já cíťa jsem, vlastně si ani nedokážu představit, jak s někým spím a nic k němu necítím. Nechci ohrožovat naši rodinu, vůči dětem by to nebylo fér.

Jenže co teď? Smířit se s tím, že budu do konce života žít v celibátu? Neporadíte mi, jak na toho mého muže, aby se trochu vzchopil a začal se v tomto ohledu chovat zase jako chlap? Dřív to mohl mít pomalu denně a teď je jak vyhořelej, bez zájmu. Ještě mu není padesát, přece není tak starej. Navíc vím, že problémy se vzrušivostí nemá. Může být prostě jen línej? A je vůbec reálné, aby existoval chlap, který nesouloží, protože je na to línej, ačkoli má doma ženu, která by se milovala ráda?

Soňa


28.7.2020   Rubrika:   |   Komentářů 87   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,5/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Dá se vydržet ve vztahu bez sexu? Nechce se mnou spát.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-87
Hlustikova
Hlustikova - 15.3.2024 7:19

Tak u toho mého pomohlo, když jsem mu začala objednávat https://kratomworld.cz/collections/ke-kratomu/products/brichtagra Musím říct, že ho to úplně změnil a stal se z něj zase pořádný sexuální drak. Užíváme si jako na začátku vztahu prostě paráda. I on je spokojenější a má i o dost delší výdrž.

 
Filipova
Filipova - 11.3.2024 22:51

Co pomohlo u vašich mužů k tomu mít více chuti na sex? Celkově aby i více vydržel při tom a aby to prostě bylo celkově jako dřív?

 
MargaritaD
MargaritaD - 20.2.2024 22:30

Barca1988: Ahoj, dá se to poměrně efektivně řešit i volně dostupnýma přípravkama. Kamarádka doporučuje toto https://supererekce.cz/5-runner kdyžtak dej vědět, jestli to pomohlo

 
Barca1988
Barca1988 - 19.2.2024 21:53

Ahoj holky, nevíte jak vyřešit nedostatečnou výdrž manžela? Přijde mi, že mu to trochu ubírá na sebevědomí a ráda bych mu v tomhle pomohla. Přece jenom už mu není 3.

 
valiska44
valiska44 - 31.12.2023 4:08

Tak my jsme třeba nedávno měli s partnerem takové období, kdy jsme měli sexu opravdu málo. Teď už je ale naštěstí zase vše ve starých kolejích. Hodně nám pomohlo to, že jsme začali chodit na erotické masáže. Konkrétně sem - https://redmassage.cz/ Jestli jste to nikdy nezkoušeli, tak určitě můžu doporučit. Opravdu to stojí za to. :)

 
Madrova
Madrova - 19.5.2023 20:49

Zkuste si objednat a vyzkoušet https://supererekce.cz/6-fly-pro-zeny prodávají to i po menším balení, takže na zkoušku ideální. Se mnou to dělá opravdu divy. Jsem zase pořádně nadržená a dokážu manžela pořádně zničit.

 
Neherova
Neherova - 15.5.2023 1:09

Jaké prášky pro ženy zvyšují libido? To mi prosím řekněte a já si to hned koupím. Opravdu hodně bych to chtěla vyzkoušet.

 
Madrova
Madrova - 11.5.2023 20:24

Víte co můžete vyzkoušet? Můžete zkusit prášky pro ženy co zvyšují libido. Díky nim se mi povedlo mít zase pořádnou chut na sex. Už si to bez nich asi ani nedokážu představit.

 
Neherova
Neherova - 6.5.2023 12:48

Milovala jsem sex a chtěla jsem ho pořád. Jen teď už tak nějak po těch dvou dětech to tak není. Můžete mi poradit prosím někdo, jak to zase natrénovat a mít tu správnou chuť?

 
Terka jun
Terka jun - 29.8.2022 10:08

Záleží co se zrovna tvýmu muži líbí.. někdo je na sexy prádlo a někdo pouze na nahotu atd.. Já osobně bych mohla mít sebe lepší sexy korzet a s mým chlapem to nehne. :-D Za to pouze kalhotky s dírou, udělaly uplně jinou parádu https://e-kondomy.cz/eroticke-obleceni/tanga-a-kalhotky/kalhotky/cottelli-crotchless-lace-slip A jak málo stačí ke štěstí, že? :-D

 
Světlonoska
Světlonoska - 26.6.2022 13:29

Lidstvo sice závisí na sexu,ale vztah určitě nesmajlik - 66záleží na toleranci a vzájemném pochopení,jde to, znám několik párů co spi i odděleně,a fungují spokojeně.

 
Pavulenka
Pavulenka - 9.4.2022 16:00

Přesně proto dělám objednávky jen ze sex shopu e-kondomy.cz , kde mám vyzkoušeno že jsou balíčky diskrétně balené. Nicméně se na to můžete i sama podívat, jak jejich balíčky vypadají, když se podíváte do sekce https://e-kondomy.cz/doprava-a-ceny Tady mají přímo vyfocené, jak jejich balíčky vypadají.

 
Vystavelova
Vystavelova - 8.4.2022 11:30

Ze kterého sex shopu nakupujete? Úplně ale nevím jestli by to bylo vhodné objednávat domů... co kdyby někdo viděl, že nám přišel balíček ze sexshopu.

 
Pavulenka
Pavulenka - 6.4.2022 16:38

Zkoušela jste už něco? Já jsem si začala kupovat hodně erotické prádlo a hlavně i sem tam nějakou tu erotickou hračku, kterou potom s manželem zkoušíme v posteli. Ho to baví a mě to také strašně chytlo. Sem tam se díváme na stránky sex shopu dohromady a vybíráme co by nás vzrušovalo.

 
Vystavelova
Vystavelova - 2.4.2022 22:27

Holky nám se nějak sex ze vztahu úplně vytratil. Nevím proč, ale najednou spolu spíme tak jednou za čtvrt roku a já bych to rozhodně chtěla změnit. Jak manžela zase přitahovat a svádět? I po letech? Máte na to nějaký fígl?

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-87
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 78611.
    Archiv anket.