Reklama:

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Odešel k milence a teď se chce vrátit

Odešel k milence a teď se chce vrátit

Je mi skoro padesát let, manžel je o čtyři roky starší. Vychovali jsme dvě děti, které už žijí samostatně. V manželství nám to vždycky klapalo, kromě nějakých běžných menších rozmíšek jsme nikdy žádné větší problémy neřešili. Když děti vylétly z hnízda, začali jsme si víc užívat sami dva – výlety, večeře, kultura. Bylo to moc fajn, najednou jsem si připadala jako za svobodna.

Bohužel tato idylka trvala jen asi rok. Pak se najednou manžel začal od mne odtahovat, z práce chodil čím dál později, pak přibyly „pracovní víkendy“ a mně začalo být vše jasné. Došlo mi, že se objevila jiná žena.

Strašně jsem se trápila, ale nechtěla jsem zahodit tolik let společného života, utěšovala jsem se, že je to jen nějaké poblouznění a brzy ho to přejde. Ano, opravdu jsem tehdy byla ochotná to překousnout, kdyby to ukončil. Jenže on to neukončil, naopak. Jednoho dne mi oznámil, že se zamiloval a už nedokáže žít dvojí život, chce se odstěhovat.

Byl to šok. Nemohla jsem tomu uvěřit, že by všechno, co mezi námi bylo, dokázal takhle spláchnout. Plakala jsem, prosila, aby neodcházel. Pyšná na sebe nejsem, že jsem se dokázala takhle ponižovat. Stejně mi to k ničemu nebylo. Sbalil se a odstěhoval. Čekala jsem, kdy mi přijde žádost o rozvod, sama jsem ji nepodávala. Chtěla jsem to nechat na něm. Ale nic takového nepřišlo. Jen jsme se dohodli ohledně majetku, já zůstala v našem bytě a on si nechal auto a chatu. Bylo mi to jedno, sama bych tam stejně nejezdila.

Následovalo období, kdy mi bylo hodně ouvej, připadala jsem si jako odložená, nepotřebná věc, která už dosloužila a k ničemu se už nehodí. Postupem času jsem si začala zvykat a najela svůj vlastní režim a docela to šlo. Pak přišel Covid a já skončila na home office. To bylo krušné. Byla jsem ve svém bytě jako vězeň na Bezděze. Občas přišly na návštěvu děti, ale snažili jsme se dodržovat opatření a pro jistotu se moc nestýkali.

No a Teď, skoro po dvou a půl letech, se mi manžel ozval. Nejdřív začal nenápadně, jak se mám, jestli jsem zdravá, pak se opatrně zeptal, jestli jsem sama, nebo někoho mám. Po pravdě jsem mu odpověděla, že jsem sama a dodala jsem, že mi to tak vyhovuje.

Už to zkrátím: Po pár dalších telefonátech z něj vypadlo, že by se ke mně rád vrátil. Nasypal si popel na hlavu, prý byl úplně zblázněný a teď mu došlo, co ve mně ztratil. Prosí mě o odpuštění, že mi tak ublížil.

A já nevím, co teď. Jsem někde na půl cesty mezi ano a ne. Pořád ho mám ráda, dovedu si představit, že bychom byli zase spolu. Co si ale představit nedovedu je, jak dokážu tuhle jeho zradu překousnout. Myslím, že to ve mně už pořád bude a logicky to poznamená i naše případné další soužití.

Co myslíte? Je možné se přes něco takového přenést, udělat tlustou čáru a začít znovu? Zažila jste některá něco podobného?

Vlaďka


31.5.2021   Rubrika:   |   Komentářů 22   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Odešel k milence a teď se chce vrátit

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-22
Světlonoska
Světlonoska - 26.6.2022 13:21

To jsem v životě také řešila smajlik - 76ani omylemsmajlik - 66už bych mu nikdy nemohla věřit,jen bych čekala kdy to udělá znovu.smajlik - 36

 
Světlonoska
Světlonoska - 26.6.2022 13:21

To jsem v životě také řešila smajlik - 76ani omylemsmajlik - 66už bych mu nikdy nemohla věřit,jen bych čekala kdy to udělá znovu.smajlik - 36

 
Hancule
Hancule - 19.12.2021 22:25

Ahoj, tak na něj bych se zvysoka vykašlala. Nejen, že tě podvedl, ale navíc tě i opustil a to není pořádný chlap... smajlik - 66 Mě můj muž také opustil a chvíli mi trvalo, než jsem přestala truchlit, ale pak jsem si vše urovnala a zpět bych ho rozhodně nechtěla! Změnila jsem teď dost svůj život a užívám si to. Hodně času trávím v přírodě na tůrách. Teď mám dokonce nové kalhoty do přírody odsud: https://armik.cz/

 
fakevivi182t
fakevivi182t - 3.11.2021 11:35

To bych ho asi poslala slušně k ledu. Přeci s Vámi nemůže cloumat tak jak chce a kdy chce. To se přece nedělá. Mohla byste to udělat jako v jednom filmu, koupit mu třeba křeslo a vyprovodit ho z bytu https://www.livli.sk/ nebo tak. Musí přece pro Vás mít pochopení, že jste třeba už dál než on.

 
Sofinka05
Sofinka05 - 26.9.2021 17:47

Dobrý den,
jsem tady nová a chtěla bych se zeptat - ty příběhy tady píše redakce, anebo je můžeme psát taky máme? Pokud ano, tak jak? Mohou být smyšlené, nebo pravdivé?
Moooc děkuju za odpověď!

 
alinabeth
alinabeth - 21.8.2021 8:18

thanks

 
matthesharp
norton.com/setup| BT email login |HP Printer Offline |Linksys Router Support |Netgear Router Support| Office 365 Outlook Setup| Support| AOL Mail| Cash APP Login| Bitdefender Central |Netgear Extender Setup |TomTom Update |Avast Login |My.avast.com| Mywifiext| Extender.linksys.com| Office 365 Login| Norton Login |Belkin.Range| Ij.start.Cannon |Webroot Download| Belkin N300 Setup|

" style="cursor: hand;" >matthesharp
- 20.8.2021 10:11

AOL mail has a straightforward and easy webmail user interface that enables users to check their emails and access other AOL services quickly.

 
Kozoroh18
Kozoroh18 - 17.8.2021 11:44

Kockovka - 17.8.2021 11:04
to má být útěcha nebo reklama

 
Hancule
Hancule - 17.8.2021 11:04

Ahoj, můj muž také odešel k milence a pak zkoušel, jestli ho vezmu zpátky. To měl ale pěknou smůlu! Samozřejmě jsem to ze začátku obrečela, ale pak mi došlo, že je mi bez něj lépe. Přestěhovala jsem se do bytečku v Praze a konečně si ho vybavila podle svých snů: https://www.greenmat.cz/nabytek-vasagle a jsem teď opravdu šťastná!

 
mam-ča
mam-ča - 9.6.2021 15:58

Trvala bych na "rozděleném majetku" tak, jak si to on sám rozhodl při odchodu. Takže hezky darovací smlouvu manželce na byt (celý), a ona jemu na auto a chatu, rovněž do výhradního vlastnictví. Až budou skutečně vyřešené majetkové poměry, pak uvažovat o nějakém možném znovusblížení. Možná by se při tom dělení ukázalo, co je manžel zač.
Zatím má chatu, tj. má kde bydlet, a auto, aby mohl dojíždět do práce. Na full servis bych ho nechala hodně dlouho čekat, až by se ukázalo, že mě nebere jako zaopatřovací ústav na stáří, když ho ta "osudová láska" vykopla.
Vlaďko, nechovej se jako hadr na podlahu.

 
thePlacheck
thePlacheck - 8.6.2021 23:25

No jo,přijít o servis na který je člověk zvyklý není nic příjemnýho.Prostě si umí spočítat kde mu bylo líp.Beztak si milenka našla jiného.Já osobně bych takovou zradu asi neodpustil,sem jenom chlap.smajlik - 26.Jako nevěru když někdo někdy v opilosti uklouzne to se dá se skřípěním zubů a odhozením vlastní hrdosti překousnout ale tohle je příliš.Ale každý je jiný,za mě asi ne.

 
Kozoroh18
Kozoroh18 - 5.6.2021 23:27

začala bych opatrně, možná to povyražení bylo finančně náročné, auto je již ojetina na chatě se musí pracovat, to přítelkyně nechtěla, možná vyčerpal i úspory. Ty jsi mu při rozchodu dala jasně znát, že o něj stojíš a tak v tom vidí velkou naději, že ho vezmeš zpět.
Jak se píše níže nechat se zvát na rande,hýčkat a postupně získávat jistotu. ně hned poskytnout servis.

 
Almega
Almega - 5.6.2021 18:34

Já bych ho asi vzala zpět: myslím,že sám sebe tím úletem hodně vytrestal! Muselo pro něj být hodně těžké jít za manželkou a přiznat se,že to podělal...Ony představy bývají krásné,ale realita pak ukáže vše ve své tvrdé každodennosti.Ta jeho Idolka se zřejmě vydržela přetvařovat něco přes rok a ten další se on rozhodoval od ní odejít.

 
sallie
sallie - 2.6.2021 21:37

jak píše Linda - začala bych s ním "randit" - večeře, výlet atd. - ale rozhodně bych si ho nestěhovala hned domů... ať se snaží - a ať máte čas na rozmyšlenou, jestli k sobě ještě stále patříte nebo ne.
A hodně bych zvažovala, jestli jeho touha po návratu není náhodou o tom, že ho ta druhá vykopla a on nemá kde bydlet....

 
YXH
YXH - 2.6.2021 15:31

Brat ho jako noveho partnera. Nenech se hned zblbnout jeho recickami, ale pozvolna zjisti, jestli opravdu stoji zato s nim znovu chodit.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-22
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 78611.
    Archiv anket.