Reklama:

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Proč vybrat nábytek na míru? Ušetříte a budete spokojenější s výsledkem

Proč vybrat nábytek na míru? Ušetříte a budete spokojenější s výsledkem

nábytek na míruPokud vám někdo řekne, že má nábytek na míru, možná si pomyslíte, že to muselo stát celé jmění. Ve skutečnosti to tak ale vůbec nemusí být. Dnešní truhláři a firmy poskytují komplexní služby, které vám umožní kompletně naplánovat a navrhnout vybavení vašeho domu a ve finále také realizovat nábytek na míru dle vašich představ. Právě to je zásadní výhodou, kterou žádný nábytkový řetězec nemůže nabídnout. Vše je dělané na míru vám, vašim požadavkům a vy se přizpůsobovat nemusíte. Sedačky na míru budou přesně z těch materiálů, které chcete, a perfektně padnou do vašeho prostoru.

Jak vybrat zhotovitele?

Nábytek na míru tedy má smysl, teď už jen stačí najít kvalitního řemeslníka nebo firmu. To už může být trochu složitější, ale rozhodně ne nemožné. Máte-li doporučení, rozhodně jej využijte. Pokud ne, vyplatí se využít různé poptávkové systémy na internetu, které sdružují ověřené firmy a řemeslníky. Jednoduše zadáte poptávku, kde popíšete své zadání a představy, a následně vás zkontaktuje odborný konzultant poptávkového systému, který s vámi dohodne detaily a nabídku navrhne vhodným řemeslníkům. Vy si pak jen můžete ověřit recenze na internetu, zda má firma iso 14001 a prohlédnete si ukázky jejich práce. Pak už jen stačí uzavřít smlouvu a na vašem zadání se může začít pracovat.

Problémy se dají řešit

Jakákoliv nespokojenost se pak dá snadno a napřímo řešit s tím, kdo vaši zakázku vyřizuje. Ideální je, že i v procesu výroby se dá řada věcí upravit či změnit. Můžete si třeba vybrat jiné nábytkové kování nebo změnit barvu či materiál. Možná budete překvapeni, že cenově vyjde zakázková výroba často velmi podobně jako nákup v obchodním domě. Platíte totiž jen za skutečně spotřebovaný nábytek a odvedenou práci, nic navíc. Výsledek vás navíc vždy překvapí svou kvalitou a bytelností. Řemeslníci si obvykle za svou prací stojí, protože ponese jejich jméno jako jakási reálná vizitka. Dávají si tedy záležet a jejich práce vás jistě nadchne.

Zdroj obrázku: Atchi_Viz / Shutterstock.com

Komerční článek


24.3.2022   Rubrika:   |   Komentářů 7   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Proč vybrat nábytek na míru? Ušetříte a budete spokojenější s výsledkem

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Amaliekalova
Amaliekalova - 30.6.2024 9:19

Mohu poradit z vlastní zkušenosti. Zkuste mrknout tady https://www.nejlepsi-nabytek.cz/pohovky Můžete si je pak vybírat vlastně i z několika barev a oni vám to dodají podle toho co si vyberete. Já jsem ji měla za 8 týdnů podle toho co jsem si vybrala a pohodlná je hodně. Mají jich spoustu i na prodejně vystavených. Cenově bych řekla ideální a pohodlné jsou také velmi.

 
Blankapol
Blankapol - 28.6.2024 18:45

Jakou máte zkušenost s výběrem pohovky? Už jsem se na to hodně dívala, ale zatím jsem asi nenašla tu správně pohodlnou jakou bych potřebovala. Můžete mi poradit prosím, kde koupit kvalitní a hlavně taky pohodlnou?

 
Lulakova
Lulakova - 5.4.2023 21:50

Podle mého je hlavní argument k tomu, proč si nevybrat nábytek na míru ten, že je to prostě levnější. Vybrala jsem si nábytek co je prostě prefabrikovaný a sehnala jsem ho za pěknou cenu. Taky jsem si k tomu našla hodinového manžela, který mi to celé rychle poskládal a hlavně i kvalitně. Našla jsem https://www.otahodinovymanzel.cz/ Můžu doporučit, opravdu šikovný chlapík, se kterým se dá rozumně domluvit.

 
lenicka.pisnicka
lenicka.pisnicka - 15.8.2022 9:11

My doma bychom do ničeho jiného než do nábytku nešli. Jednak je to kvalitnější a za druhé se to prostě lépe kombinuje. To je fakt, který nikdo neukecá. Díky tomu, že máme nábytek na míru jsme si mohli domů pořídit i akumulační kamna od https://www.flamen.cz/product-brands/norsk-kleber/ které si manžel přál. To teplo fakt stojí za to. :-)

 
lucka.tepla123
lucka.tepla123 - 10.5.2022 7:49

Já si osobně myslím, že ono hodně záleží na tom, co se vám tam vejde. Zase nechat si dělat něco na míru se mi zdá trochu zbytečné. My máme klasický nábytek od https://www.svis.cz/kategorie/nabytek a taky jsme to poskládali dohromady. Jasně, někdy je to o kompromisu, ale když si porovnáte ty ceny nábytku na míru a normálního sektorového nábytku, tak to jsou nebe a dudy. ;-)

 
Lucinka258
Lucinka258 - 25.4.2022 21:16

Já bych nábytek na míru klidně brala, ale musel by nám ho někdo zaplatit. Kdyby nám ho měl dělat truhlář, tak se nedoplatíme. Naštěstí nepotřebujeme nic atypického, takže jsme sehnali pěkný nábytek za dobré peníze z https://nabytek.biginzerce.cz/ :-) . Vybavování domu mě bavilo, ale jsem ráda, že už je to za námi :-) .

 
Blankapol
Blankapol - 10.4.2022 12:25

Nábytek na míru je asi super, ale člověk to hodně zaplatí. Když si dáte tu práci, tak se dá nábytek sehnat i normálně obchodech. Já jsem si tak vše naobjednávala domů a sehnala jsem si k tomu i hodinového manžela, který v Ostravě pracuje každý den https://hodinovymanzelostravacz.cz/ Ten to smontoval a já jsem tak měla doma rychle nový nábytek.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 78608.
    Archiv anket.