Reklama:

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Společnost rozdělená podle znamení zvěrokruhu a soužití v triech místo párů.

Společnost rozdělená podle znamení zvěrokruhu a soužití v triech místo párů.

znamení zvěrokruhuJak to vypadá ve společenství, kde se lidé dělí podle znamení zvěrokruhu a místo párů tvoří tria? 

V nakladatelství Pointa vychází originální science-fantasy Úděl Hvězdorozených – mysteriózní příběh z tropického prostředí, kde se lidské společenství dělí podle znamení zvěrokruhu a lidé místo párů tvoří tria.

V online nakladatelství Pointa (skupina Albatros Media)právě vychází originální science-fantasyÚděl Hvězdorozených – mysteriózní příběh ze vzdáleného tropického zákoutí naší galaxie, kam jsou postupně přenášeni vyvolení zástupci lidské rasy. Tito tzv. Hvězdorození jsou zde na základě znamení zvěrokruhu začleněni do jednoho ze šesti společenských segmentů, probouzí svou nadpřirozenou schopnost a snaží se v tomto ráji podobném prostředí nalézt svůj dílčí úděl. Hvězdorození mají svou kulturu a co se mezilidských vazeb týče, místo obvyklých párů utváří dokonale fungující tria. Idylické prostředí má ale své děsivé neduhy, zhoubná nebezpečí tu jako rakovina bují ve stínech.Příběh dopadá na bedra nás všech, neboť Hvězdorozeným může být kdokoli z nás.

Kniha vzešla z pera debutujícího autora Jana Yenkeeho Kaliny. Autor v příběhu kombinuje znalosti z přírodních věd s utopickými představami o ideálním společenství. Prostřednictvím filozofie Věčnosti, která se v příběhu objevuje, otevírá existenciální otázky a také na ně odpovídá. Co když je náš vlastní úděl větší, než bychom si bývali kdy přáli?

Kniha Úděl Hvězdorozených bude mít křest v úterý 14. 11. 2023 od 19:00 v ikonickém prostředí pražského Planetária.Počet míst je omezen. V případě zájmu kontaktujte přímo autora.

Novinku Úděl Hvězdorozenýchje možné objednat na e-shopu Albatros Media a ve všech tradičních knihkupectvích a jejich e-shopech.

 

Úděl Hvězdorozených 

Autor:Jan Yenkee Kalina

Žánr: young adult,sciencefantasy

Počet stran: 368

Rozměry: 145 x 205 mm

Vazba: vázaná

ISBN: 978-80-7691-189-5

Cena: 399 Kč

Anotace

Greysonův život se od základů změní, když se probudí na neznámém místě připomínajícím pozemský ráj. Zjišťuje, že jde o svět Hvězdorozených – lidí, které pro život v onom ráji vyvolila vyspělá mimozemská inteligence. Společně s Brianem – jedním ze strážců lidského společenství, a dívkou Audrey poznává zcela nový svět i svůj nečekaný úděl v něm. Ráj ale není bez poskvrny. Ve stínech se skrývají nebezpečí, která tu svévolně bují jako zhoubná rakovina. Dokáže Greyson odhalit podstatu hrozeb a zachránit tak svůj nový domov před naprostou zkázou?

Pro koho je kniha určena

Kniha je věnována každému, kdo měl alespoň jednou v životě pocit, že do tohoto světa nepatří – mohl mít totiž pravdu. Své si v ní najdou i ti, kteří přišli o někoho blízkého, ať už je to myšleno tak, že pouze ztratili kontakt nebo proto, že už kontakt třeba není možné navázat. Přízeň si knížka najde i mezi fanoušky letních táborů a alternativního způsobu života. Příběh volně podporuje LGBT+ a detabuizuje témata, kterým se běžná konverzace mnohdy spíše vyhýbá.

znamení zvěrokruhuProč autor knihu napsal

Hlavní inspirací byl autorův studijní pobyt na havajském ostrově Oahu a jeho přirozený zájem o izolované, a tím unikátní životní prostředí.

O autorovi

Jan Yenkee Kalinaje absolventem Přírodovědecké fakulty na Univerzitě Karlově s vášní k prostřednictví mezi dvěma spojitostmi, ať už z profesní pozice HR Business Partnera, nebo z pozice prostředního ze třech sourozenců. Volný čas nejradši věnuje přátelům, jde si zaběhat nebo si jen tak drnká na kytaru. Každý rok v létě působí jako vedoucí na letním táboře, který je pro něj nezbytným únikem z reality.


www.instagram.com/justcallmeyenkee

Komerční článek


30.10.2023   Rubrika:   |   Komentářů 2   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Společnost rozdělená podle znamení zvěrokruhu a soužití v triech místo párů.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Patwalls
data science dissertation topics is my forte" style="cursor: hand;" >Patwalls - 23.11.2023 9:10

<a href="https://www.dissertationproposal.co.uk/dissertation-topics/data-science-research-topics/"> dissertation Proposal</a>

 
Patwalls
data science dissertation topics is my forte" style="cursor: hand;" >Patwalls - 23.11.2023 9:10

smajlik - 101

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 78577.
    Archiv anket.