Reklama:

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Helena Kubešková

 Helena Kubešková – výklady prostřednictvím tarotových karet

helenaVěk: 34 let

Znamení: Lev

Počet dětí:  bezdětná

Zájmy, profese:  Mezi mé zájmy patří všeobecně esoterika, kartologie.

Životní krédo: Úsměv, ten je pro život velice důležitý, čím více úsměvu okolí dáte, tím jej také více dostanete… a úsměv a dobrá nálada léčí.

Co bylo prvním impulsem, díky kterému se začala zabývat kartami – a nejen jimi: Již od dětství mne lákaly křišťálové koule, karty a přivřené oči kartářek, které se soustředily na otázky klientů v různých pohádkách či filmech. A tak později mě samotnou začalo lákat dozvědět se více. Nikdy jsem karty vlastně ani nehrála, a až jednou po návštěvě u úžasné kartářky, která mi řekla doslova: „Zlato, koukej s tím pracovat, máš to v sobě," jsem prostě zkusila své první tarotové karty vzít do rukou a pohladit obrázky. Zkoumat, co mi poví. A ony si, pokud cítí, že k nim máte dobrý a upřímný vztah, k vám cestu najdou a vypráví. Tak se mi vlastně splnila dvě přání, která mne provázela: Dozvědět se víc o budoucnosti a zároveň komunikace s lidmi. Mým druhým přáním bylo stát se psycholožkou a lépe pochopit svět okolo sebe, lidi a jejich problémy. To se mi díky kartám splnilo a dnes vím, že tarotové karty a výklad tarotových karet vám nejen napoví, co vás čeká, ale pomohou vyjasnit jádro problému. Věnuji se také horoskopům a pracuji i s mariášovými karty, těm tarotovým ale dávám přednost.

Kde své výklady provozuje:  Vysílám na rádiu Hey v pořadu Volejte věštce každý den v týdnu kromě středy ve večerních hodinách mezi 22 a 24 hod. Je to přímý a příjemný kontakt s posluchači a klienty. A to nejen s těmi novými, ale třeba i s těmi, které mám již pár let a jsou na druhé straně republiky. Naladíte si nejen mne, ale i další kolegyně, se kterými můžete probrat svou budoucnost, nebo si poslechnout zajímavá témata týkající se esoteriky, kartologie, numerologie. Vždy do svého programu zařazuji aktuální témata, nebo témata, která mé klienty či posluchače zaujmou. Pokud vás nějaké konkrétní téma, třeba právě týkající se tarotových karet či téma z oblasti magie či horoskopů zajímá a chtěli byste se o něm dozvědět více, napište mi. Ráda vám po vlnách éteru zašlu pár informací týkajících se daného tématu.


Kontakt:

www.kartarkahelena.cz

H.Kubeskova@seznam.cz


Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 78563.
    Archiv anket.