![tynka8](data/USR_001_STD_IMAGES/fredka.gif)
Jaruška11: Se Svatbomilkou mám moc dobrou zkušenost, měli jsme od nich všechny tiskoviny na svatbu :-)
A kdo vám dělal svatební oznámení? Líbí se mi co mají na svatbomilka.cz nemáte někdo zkušenost?
Irenkacek, jo určitě dám :-) tak to je dobré, opravdu to tam píšou, tak snad to nebude problém se nějak domluvit ;-) ještě se teď dívám, že tam mají na půjčení bolerka a kožíšky, to možná taky využuji, svatba bude v únoru a to je ještě většinou pěkná zima :-D
![Irenkacek](data/USR_001_STD_IMAGES/nic.gif)
Jo, to určitě|! myslím, že to tam někdy i píšou, že když člověk nemá čas v těch jejích otevíracích hodinách, tak ať napíše a že se nějam dá domluvit :-) jo, ta otevírací doba je jinak tady http://salonpaulina.cz/kontakt.html :) tak držím palce :-) pak dej vědět kdyžtak :-)
Děkuji moc, závoj vypadá bezvadně, tato délka je pro mě dostatečně dlouhá ;-) na stránky jsem jinak koukala, šaty vypadají taky pěkně, mají velký výběr a pokud říkáš, že tam s vámi i pěkně jednali a byli ochotní, tak to asi zkusím ;-) jen doufám, že se zvládnu s nimi nějak domuvit na čase, mám takovou zvláštní pohyblivou pracovní dobu... :-O
![Irenkacek](data/USR_001_STD_IMAGES/nic.gif)
Ahoj Colláčku já jsem se vdávala už dávno, ale asi před rokem se vdávala moje sestra a byla v Brně v Salonu Paulina :-) šaty tam mají krásné, dovážejí sem nějakou americkou značku šatů a jsou to moc pěkné kousky a hlavně s nimi v salonu byla bezvadná domluva, nic nebylo problém domluvit atd. :-) dívala jsem se na stránky abych ti poslala a myslím, že závoje mají taky celem dost dlouhé, koukni jestli ti to bude postačovat ;-) http://salonpaulina.cz/ostatni-dlouhe-zavoje-104/pl45-415.html :-)