Reklama:

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Čisté, teplé a příjemné ovzduší v domácnosti i během zimy? Nejedná se o nic nemožného

Čisté, teplé a příjemné ovzduší v domácnosti i během zimy? Nejedná se o nic nemožného

Myslíte si, že ve chvíli, kdy za okny začne sněžit, teploměr ukazuje teploty pod nulou a na oknech se začínají tvořit námrazy, je nemožné užít si domácí pohodu? Konkrétně tedy pobyt v čistém, teplém a příjemném ovzduší? Když se chce, všechno jde. S pomocí praktických přístrojů si i během třeskuté zimy můžete užívat pohodu a nasávat teplo domova.

Příjemné a teplé ovzduší v místnosti díky elektrickému ohřívači

Prvním praktickým pomocníkem, který by neměl chybět v místnostech, které je nemožné vyhřát s pomocí radiátoru, je elektrický ohřívač. Právě elektrické ohřívače totiž dokážou během pár minut zpříjemnit, ale hlavně prohřát ovzduší v celém interiéru. Oblíbené jsou pro chalupáře a chataře, kteří potřebují v rychlosti zahřát chalupu, ale hodí se i do koupelen a dalších studených místností.

Nechte se hýčkat a rozmazlujte se teplým vzduchem

Elektrické ohřívače zapojíte do zásuvky, nastavíte na požadovaný režim a necháte běžet. Uvidíte, že brzy pocítíte příval teplého vzduchu, který vás zahřeje a pohladí. Při výběru vhodného ohřívače se zaměřte na jeho snadnou přenosnost, spotřebu, způsob ovládání i design.

 

Nejenom alergici ocení čisté ovzduší

Protože čisté ovzduší je nutností, zvažte také pořízení čističky vzduchu. Není vhodná pouze pro alergiky, ale také se hodí do místností, ve kterých se:

· vaří,

· kouří,

· nadměrně práší,

· vyskytují domácí mazlíčci.

Čistička vzduchu vás spolehlivě zbaví prachových částí, bakterií, virů, pylů i alergenů. Rozhodně doporučujeme jejich použití i v případě, že některý z členů domácnosti trpí respiračním onemocněním.

Užívejte si teplého a čistého ovzduší doma i na chalupě také během zimy. To, jak je za okny, totiž neovlivňuje to, jak může být v interiéru. Rozmazlujte se a myslete přitom na své zdraví. Elektrický ohřívač a čistička vzduchu jsou praktickými pomocníky do každé domácnosti.

 

Zdroj obrázku: Pixel-Shot / Shutterstock.com

Komerční článek


13.12.2022   Rubrika:   |   Komentářů 4   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Čisté, teplé a příjemné ovzduší v domácnosti i během zimy? Nejedná se o nic nemožného

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
valiska44
valiska44 - 20.12.2023 20:57

Základ je podle mě pravidelně větrat. Bohužel jak se přes zimu topí, tak tím kvalita vzduchu uvnitř hodně trpí. Sama to moc dobře znám. Co se týče toho větrání, tak právě to nám doma teď zajišťuje rekuperace od https://rekuperace-aldes.cz/ a musím říct, že je to opravdu skvělá věc. Jestli neznáte, tak si o tom zkuste něco zjistit. :)

 
Karmenka
Karmenka - 24.5.2023 17:23

Co máme doma alergika na pyl, plísně a prach, tak už se bez čističky vzduchu ani neobejdeme. Co jsem se pak dostala k těmto informacím https://institutzdravehobydleni.cz/dum-a-stavba-zdrave-bydleni/skodlivy-spolubydlici-prach/ je moje snaha udržet domácnost v čistotě ještě vyšší, protože mi přijde, že prostě ten prach nemá šanci ani ta čistička 100% pobrat, i když by to bylo fajn. No bohužel ani ten pes doma tomu moc nepřidá, ale prostě bojujem stále.

 
Lucinka258
Lucinka258 - 16.1.2023 10:50

My máme doma taky čistý vzduch, nebo mi to tak alespoň přijde. Nemáme žádnou čističku vzduchu, ale bydlíme na vesnici, kde je relativně čistý vzduch, tak každé ráno větrám průvanem a v ložnici a dětském pokoji ještě před spaním a dýchá se nám tu dobře :-) . Topíme v krbových kamnech, tak i když to přeženu s větráním, tak tu máme hned zase teplo. Kamna nám to tu vytopí na to šup :-) . Díky tomu, že manžel zainvestoval do pořádného komínu z https://www.kominycz.cz/ , tak mají kamna dobrý tah a jen to v nich hučí :-) .

 
Mirka999
Mirka999 - 29.12.2022 23:47

S manželem jsme si pořídili krbová kamna z internetových stránek https://www.krbova-kamna-eshop.cz/krbova-kamna/ do obývacího pokoje, ve kterém si hrají naše děti, a tak je jim teplo. My si posedíme s kávou a oni si hrají na koberci před krbem. Všichni jsme alergici proto manžel pořídil čističku vzduchu, aby se hlavně dětem lépe dýchalo a nevdechovaly prach.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 78611.
    Archiv anket.