patrikak: Nám se taky líbilo, že mají ty batohy prsní a bederní popruhy a ergonomicky tvarovaná záda, batoh navíc i hezky sedí na zádech, je vidět, že to mají kvalitně udělané.

Dcera nosila aktovku i do druhé třídy. Takže jsem jí batoh kupovala až teď do třetí třídy. Zvolili jsme batoh zn.Baagl, jelikož jsme od nich měli i aktovku a byli jsme s ní moc spokojení. Jsou to kvalitní aktovky či batohy, které jsou dělané přímo pro děti a jejich zdravé záda.
Ahoj do jaké třídy jste kupovali batoh svému dítěti? Popřípadě jaký a váš názor na něj?

Mně se líbí dětské kufříky a batůžky z Nejkufry. Říkám si, jestli se dají ty kufříky na kolečkách použít třeba i jako dětská aktovka, anebo ty mají uvnitř ještě nějaké přihrádky. Třeba něco takového: https://www.nejkufry.cz/detsky-kufr-ledove-kralovstvi-20503-0400/

Taky máme batohy z boll.cz a jsem spokojení...určitě můžu jen doporučit!

Já z www.boll.cz objednala školní batoh a jsem velmi spokojená. Vypadá pěkně a je i kvalitní, navíc má vypolstrovaná záda a popruhy na ramenou. Dokonce obsahuje i rostoucí zádový systém.

Sice nemám vlastní zkušenosti s boll.cz, ale moje známá tam objednávala batohy a je hodně spokojená!

Podívejte se na eshop www.boll.cz, mají tam hezké věci.