Reklama:

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

S dokonalým vzhledem dokážou pomoci i moderní produkty a postupy

S dokonalým vzhledem dokážou pomoci i moderní produkty a postupy

Dokonalý vzhled nemusí být spojený nutně jenom s tím, co vám nadělila příroda, nebo s tím, jak výrazně na sobě pracujete. Pokud toužíte po tom být dokonalá, jsou i další možnosti, jak toho dosáhnout. První možnost je spojena s tím, že se pokusíte shodit nějaké to kilo. Jak na to? Pomoci vám mohou tablety na hubnutí. Dnes velmi oblíbená možnost pro každou ženu, která touží po dokonalém vzhledu. V čem jsou unikátní? Ty nejlepší dokážou hned několik důležitých věcí:

· Eliminují chuť k jídlu

· Zrychlí váš metabolismus

· Navodí pocity sytosti

Odstraňte nečistoty z vaší pleti i do hloubky

Další náš tip, který je spojený s vaším vzhledem, se týká toho, jak zajímavě můžete podpořit krásu své pleti. Není to nic složitého. Tím si můžete být i vy dokonale jista. Klasické mytí, například pomocí mýdla sice dodá čistotu, ale my musíme říci, že jenom z hlediska povrchu vašeho obličeje. Proto raději vyzkoušejte peeling na tvář, pomocí kterého ji budete moci vyčistit dokonale do hloubky. To znamená, že uvolníte veškeré nečistoty a vaše pleť bude působit mnohem krásnějším dojmem. Peelingů dnes najdete na trhu celou řadu, stejně jako nemusí být problém si jeden takový vyrobit, a to například i ze základních produktů, které máte u vás doma.

Slyšela jste o laseru?

Lasery se používají v celé řadě oblastí lidského života. A jednou z oblastí je rozhodně oblast péče o krásu vašeho těla. I toto je tedy celkem jasná ukázka toho, jak mohou moderní technologie v oblasti vaší krásy dokonale pomoci. Co jasně dominuje a co je velkým hitem? Je to žádaná laserová epilace, kterou dnes využívá stále více žen. Z hlediska efektivity je mnohem lepší, než běžné holení, jelikož výsledek je nejenom dlouhotrvající, ale mnohdy z estetického hlediska i mnohem lepší. Navíc potěší, že je stále více míst, kde je možné této moderní techniky využívat.

Komerční článek


26.6.2017   Rubrika: Péče o krásu. Kosmetika   |   Komentářů 2   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - S dokonalým vzhledem dokážou pomoci i moderní produkty a postupy

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Lucinka258
Lucinka258 - 13.9.2023 5:57

Nikdo není dokonalý. Je ale pravda, že ženy by o sebe měly pečovat. Já se každé ráno líčím, mám spoustu různých krémů, olejíčků, baví mě si dělat různé procedúry :-) . Mám díky nim krásnou pleť, takže nepoužívám make-up, jen řasenku a stačí to :-) . Neobejdu se ale bez parfému. Koupila jsem si konečně i plnitelný flakon z https://www.esensino.cz/plnitelne-flakony/ , takže nosím řasenku a parfém s sebou v kabelce :-) .

 
Almega
Almega - 2.7.2017 10:25

Co to je dokonalý vzhled???? Jsme od narození jen lidé,nedokonalí a zranitelní,tyhlety kecy (viz výše),k čemu to je???

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 78616.
    Archiv anket.