Reklama:

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Nebuď žádná šedá myš: Jaká urban móda právě letí?

Nebuď žádná šedá myš: Jaká urban móda právě letí?

Urban móda, tedy móda do města, nemusí být žádná nuda, to určitě sama víš. Proč nosit šedivé a černé kousky, když člověk může být i pořádně kreativní? Neboj se nápadů a barev. Klidně opusť main stream a snaž se do té městské šedi vnést trochu barev a bláznivých nápadů. Uvidíš, že spoustě lidí zvedneš náladu a budou tě chtít následovat. Buď originální.

S růžovýma botama v davu nezapadneš

Tak schválně. Kde je psáno, že boty musí být jenom šedé, černé, hnědé, nebo maximálně bílé? Tyhle typické barvy jsou záležitostí minulých dob. To je passé, dnes už je všechno jinak. Podívej se na dámské boty Adidas a uvidíš, že nyní módě kraluje třeba růžová barva bot v různých odstínech. Působí sympaticky a hravě. Dokáže doslova rozsvítit outfit, který je jinak laděný do černa či do šeda. Rozhodně budeš vypadat sympaticky a neotřele a nezapadneš v davu.

Kombinuj originalitu s elegancí

Ostatně o tom urban móda je. Nebýt žádná šedivá myš, nechtít splynout s davem. Sází na neotřelé kombinace, cení se originalita, osobitost. Neboj se proto si plátěné kecky nazout klidně k elegantnímu oblečení a bourat různá tabu. Zaručeně budeš vypadat šik. Třeba sandály v plátěném provedení jsou skvělé na letní měsíce, tak je vyzkoušej klidně i k elegantní sukni, dokud ještě slunce hřeje.   

Žabky jenom na pláž? Omyl i do města

Plážové boty jsou dobré jenom na pláž, rozčilují se možná babičky. Ovšem není nad pohodlnost a originalitu zároveň. Nenech se podobnými konvencemi svazovat. Klidně si zkus barevné žabky vzít na procházku do města. Uvidíš, že budeš terčem uznalých pohledů, jak ti to sluší. A hlavně není nad to, dopřát nohám pohodlí. Žabky mohou být barevné, vzorované, korkové, takové, jaké si budeš přát. Výběr je totiž velice široký. Hodí se ke kraťasům, dlouhým kalhotám i sukni.

Komerční článek


10.9.2017   Rubrika:   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Nebuď žádná šedá myš: Jaká urban móda právě letí?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 78611.
    Archiv anket.