Reklama:

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Jak si odpočinout? Tipy, které vás nezklamou

Jak si odpočinout? Tipy, které vás nezklamou

Také vám přijde, že máte osobních i pracovních povinností doslova nad hlavu? V takovém případě je vhodné hledat možnosti odpočinku. Co patří mezi naše tipy, které nezklamou ani vás? Podívejte se.

 

Dovolená je základ

To první, co můžeme doporučit každé z vás, je dovolená. Jde o nejlepší možnost, jak zapomenout na problémy a nabrat síly. Nejenom, že je možné vyrazit na pobyt v tuzemsku. Cestovat můžete i kamkoliv do zahraničí. Jestliže se ohlížíte i na cenu, jistě vás zaujme nabídka dovolených Antalya. Jedná se o známé letovisko v Turecku, které vás zaujme hned několika lákadly. Které patří mezi ty hlavní, když pomineme nízké ceny?

· Zajímavé památky

· Krásné pláže

· Kvalitní hotely

 

Zkuste i nákupy

Co ráda dělá každá žena? Samozřejmě že nakupuje. I to je doporučovaná forma odpočinku, u které lze zapomenout na běžné starosti všedního dne. Ženy nakupování jednoduše milují a tak je vhodné jednou za čas sama nebo s kamarádkou vyrazit. A pokud už máte objednanou i výše zmíněnou dovolenou, můžete začít kompletovat první věci, bez kterých se neobejdete. Jsou to třeba letní šaty a jiné oblečení na procházky či na pláž. Uvidíte, že i nakupování je forma zajímavé relaxace a dobrá možnost, jak si vyčistit hlavu.

 

Najděte si chvíli jenom sama pro sebe

Naučte se odpočívat i během dne. Zavřete se sama do pokoje, zapněte si hudbu, nebo si vezměte knížku. Mnoha ženám k dokonalé relaxaci pomůže ale třeba i nejlepší káva, která jenom existuje. Stačí, když budete takto odpočívat třeba jenom 30 minut denně a sama uvidíte, že se to na vaší psychické kondici odrazí velmi pozitivním způsobem.

 

Vyrazte na víkend

Kam? Třeba na hory. I když zrovna nelyžujete a nepatříte mezi milovnice zimních sportů, nezoufejte. Mnohé hotely nabídnout i různé wellness a zkrášlovací procedury, které jsou také jedním ze zajímavých tipů na to, jak si odpočinout a načerpat tak energii i na několik následujících měsíců.

Komerční článek


25.2.2018   Rubrika:   |   Komentářů 6   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Jak si odpočinout? Tipy, které vás nezklamou

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
ivanka386
ivanka386 - 24.11.2019 20:00

Já si teda vždy asi nejvíce odpočnu někde v horách. Člověk nemusí nutně lyžovat, stačí jen nasávat ten horský vzduch. My například máme s mužem v plánu jet za dva týdny na hory do Rakouska. Už se moc těším. To mi připomíná, že bych nám před cestou měla sjednat nějaké cestovní pojištění. Například toto https://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-do-zahranici-sbaleno nevypadá špatně.

 
Lulakova
Lulakova - 23.10.2019 17:56

Ne ne objednávala jsem si ho přímo ze stránek prodejce u nás https://kombe.cz/ , opravdu doporučuji vyzkoušet, prvně jsem si brala to nejmenší balení na zkoušku, teď si vždy objednávám to největší.

 
Hankakovaverca
Hankakovaverca - 21.10.2019 10:22

Ten jste si koupila v lékárně? nebo kde se takový čaj prosím prodává?

 
Lulakova
Lulakova - 17.10.2019 20:09

Vždy jsem se se stresem snažila bojovat jen přírodně, nechtěla jsem brát žádné prášky, tak jsem po tom pátrala, a začala jsem si kupovat korejský ženšenový čaj, který mi od stresu pomáhá.

 
Hankakovaverca
Hankakovaverca - 16.10.2019 15:35

Potýkáte se holky některá s dlouhodobým stresem? řešíte to nějak? účinně?

 
Heinz Munkel
Heinz Munkel - 8.3.2018 8:12

Jste v jakékoli financní krizi? Potrebujete úver na refinancování svého domu nebo rozšírení svého podnikání? Potrebujete úver k vyporádání naléhavých dluhu a pobytu u jednoho veritele? Potrebujete zaplatit za zaplacení úctu? atd. Získejte svuj úver od $ 2,000 do $ 150,000,000.00 USD / EURO / POUNDS ve výši 3%. Peníze prevedené na váš úcet do 3 hodin od schválení. Pokud máte zájem o získání úveru, neváhejte nám zaslat žádost prostrednictvím e-mailu: heinzemunkel.loanfirm@gmail.com

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 78616.
    Archiv anket.