Reklama:

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Odpovědi na nejčastější otázky

Odpovědi na nejčastější otázky

Jak se zorientovat v magazínu Šťastné ženy? Pokud tápete, čtěte…A pokud Vám stále nebude něco jasné, zeptejte se v diskusi „O magazínu“, kterou najdete v horní červené liště. Jestliže ale chcete psát do diskuse, musíte se nejdříve zaregistrovat.


Proč se mám zaregistrovat na magazínu Šťastné ženy? Co mi to přinese?

V případě, že se Vám náš magazín líbí a hodláte ho navštěvovat pravidelně, máte dvě možnosti.


Nezaregistrovaná čtenářka.

Můžete každý den číst články, diskutovat pod nimi, hlasovat v anketě či ověřit si své znalosti v našich vědomostních kvízech. Každý den bude vycházet mnoho článků, kvízy se budou doplňovat několikrát týdně a anketa třeba i dvakrát, třikrát za den. Takže pokud se z nějakého důvodu zaregistrovat nechcete, máte přesto možnost být na magazínu aktivní. Jestliže ale očekáváte a chcete něco víc, je vhodné si registraci založit.


Proč je dobré se zaregistrovat?


Z velmi příjemných důvodů. Zaregistrovaná čtenářka má totiž kromě výše zmíněných možností ještě další privilegia, která rozhodně stojí za to. Může si s jinými návštěvnicemi popovídat v diskusích, má možnost založit si diskusi vlastní, a to i uzamčenou, kam povolí přístup jen těm, s nimiž si povídat chce… Může si s ostatními posílat také soukromé vzkazy pro rychlou komunikaci. Zaregistrovaná čtenářka má také možnost soutěžit a vyhrávat pěkné ceny. A soutěží bude na magazínu Šťastné ženy opravdu hodně.


Jak se zaregistruji?


V pravém horním rohu vidíte registrační okénko. Kliknete na odkaz „Zaregistrovat se“ a vyplníte požadované údaje. Chcete-li soutěžit, nezapomeňte vyplnit celou adresu. Pokud bude v soutěži vylosována čtenářka, která svou adresu nevyplnila, její výhra bohužel propadne.


Jako svůj obrázek si můžete vybrat buď některý z naší stálé nabídky, nebo si nahrát svůj vlastní. V tom případě ale musíte dodržet zadané parametry velikosti obrázku.


Jsem zaregistrovaná. Co bude dál?


Ve chvíli, kdy se zaregistrujete – a potom při každé další návštěvě – se po Vašem přihlášení otevře Vaše Osobní stránka.


Co je to Osobní stránka?


Osobní stránka je takové soukromé místo, které má každá zaregistrovaná čtenářka.

Zde je možnost vyhledat své přátele a přiřadit je do svého seznamu, dále založit vlastní diskusi a také se podívat, kdo je právě na magazínu Šťastné ženy přihlášený.


Jak si najdu a přiřadím přátele?


Jednoduše. Jsou dva způsoby.

 • Na Osobní stránce kliknete na „seznam přihlášených uživatelů“ a jednoduše označíte ty, které chcete přidat do svého seznamu.

 • V případě, že někdo, koho chcete na seznamu mít, není v danou chvíli přihlášen, kliknete na odkaz „Najít přátele“. Otevře se okénko, kam napíšete příslušný nick. Pokud je na magazínu zaregistrován, ukáže se Vám a Vy ho označíte jako svého přítele.


 • Jak založím svou vlastní diskusi?


  Na své Osobní stránce kliknete na „Založit diskusi“ a vyplníte příslušné kolonky. Vyberete hlavní téma, pod které diskusi zařadíte, a označíte, zda chcete diskusi zpřístupnit všem, anebo ji chcete zamknout a vpustit do ní jen přátele, které sami vyberete.

  Kromě toho uvidíte dvě okénka. Do horního okénka vyplníte popis diskuse, tzn., o čem si zde chcete povídat. Dolní okénko pak slouží jako místo, kam můžete účastníkům diskuse psát aktuální zprávy atd. Toto okénko můžete, ale nemusíte vyplňovat.

  Potvrdíte, a tím je diskuse založena.


  Kliknete na odkaz Osobní stránka, který budete mít vždy po přihlášení na magazín v registračním okénku vpravo nahoře, a tak se vždy rychle dostanete ke svým diskusím.


  V případě, že jste pro svou diskusi zvolila možnost „Uzamčeno“, klikněte vedle názvu založené diskuse na „úpravy“ a v dolní části uvidíte seznam svých přátel. Označíte nicky, kterým chcete povolit přístup, a potvrdíte. Tím je vše hotovo.

  Pokaždé, když budete chtít někoho nového přidat do diskuse, změnit popisek atd., klikněte na „úpravy“, a tím se dostanete do administrace, kde můžete udělat příslušné změny.  Vždy, když si otevřete svou Osobní stránku, uvidíte, kolik příspěvků přibylo v diskusích od Vaší poslední návštěvy. V případě, že se budete zdržovat v některé diskusi a budete chtít zkontrolovat stav příspěvků v ostatních, dostanete se k nim velmi rychle: pod okénkem k psaní diskusních příspěvků kliknete na „Odeslat a vrátit k oblíbeným“. Tím se odešle příspěvek, který jste napsala do příslušné diskuse, a zároveň uvidíte stav příspěvků ve svých oblíbených diskusích.


  Jak přidám diskusi mezi oblíbené?


  Otevřete-li si tu kterou diskusi, uvidíte nad okénkem pro psaní příspěvků odkaz „Přidat diskusi mezi oblíbené“. Stačí na něj kliknout a je to hotové.

  Když pak otevřete svou osobní stránku, uvidíte oblíbené diskuse seřazené přehledně pod sebou hned v horní části stránky. Proto doporučujeme přiřadit k oblíbeným ty diskuse, které často navštěvujete. Nebude třeba je složitě vyhledávat, ale budete je mít v podstatě hned na očích.

   

  Jak vložím obrázek do diskuse?

  Obrázky, které chcete vkládat musíte mít uloženy na svém disku a pak teprve nahrát na náš server.
  To se provede následujícím postupem. Pod okýnkem pro vzkaz klikněte na "Nahrát obrázek" , otevře se nové -vyskakovací- okno (v případě, že máte v prohlížeči tuto možnost vyskakovacích oken blokovánu, tak je potřeba pro náš web udělit výjimku).
  Klikněte na "Procházet". Vyhledejte na vašem disku obrázek, který chcete vložit (max. rozměry jsou 400x400px a 100kB) a dvakrát na něj klikněte. Potvrďte volbu kliknutím na "Nahrát". Po té se vám obrázek uloží ve vašem "archivu" obrázků, kde uvidíte jeho náhled. Stačí, když na tento náhled kliknete a tím se vloží do samotného okna s textem, ve formě kódu pro náš web.
  Po odeslání samotného vzkazu či diskuzního příspěvku se obrázek sám objeví v příspěvku.


   

  Jak probíhají soutěže?


  V pravé liště je pod anketou umístěn odkaz „Soutěže“. Tento odkaz hlídejte každý den a sledujte, zda v něm právě nepřibyla nějaká nová soutěž. Soutěže se mohou objevit kdykoli během dne – budeme soutěžit opravdu velmi často. Na příslušný odkaz stačí kliknout a splnit zadání. Podmínkou účasti je však kromě registrace také věk nejméně 18 let a trvalé bydliště v ČR. A to proto, že k zasílání výher mimo republiku bohužel nemáme prostředky.

  Důležitou podmínkou je také řádně vyplněná adresa v registraci. Pokud bude v soutěži vylosována čtenářka, která svou adresu nevyplnila nebo vyplnila neúplně, její výhra propadá. Proto si, prosím, tento údaj zkontrolujte.  Je možné dělat změny v registraci?


  Ano, je to možné. Můžete aktualizovat vše. Heslo, adresu i další údaje. Jednoduše přepíšete a kliknete na „uložit“. Tím budou změny potvrzeny. Pozor, pokud si změníte nick během soutěže a v soutěži vyhrajete, tak vás nenajdeme pro odeslání výhry.  


   

  Co když zapomenu své heslo?


  V tom případě klikněte ve svém registračním okénku na odkaz „Zaslat zapomenuté heslo“, které Vám pak velmi rychle přijde na e-mail vyplněný v registraci.


  Sponzori

  Prohledej


  Výherci v soutěžích

  Soutěže na Soutez.cz

   Anketa

   Covid

   Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

   Celkem hlasovalo 78611.
   Archiv anket.