Reklama:

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Žehličky Jiffysteamer

Založila kaja.kaja poslat vzkaz
Dobrý den, chci se s vámi poradit. Hodně mě zaualy parní žehličky zn. Jiffysteamer. Je tu někdo, kdo žehličky této značky znají, mají a používají? Jak jste spokojené?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
kaja.kaja
kaja.kaja - 28.7.2018 17:14

ty jo, fakt? Tak to je super. Já třeba s košilema problém nemám, ty vyžehlím v pohodě, ale ty halenky z choulostivých materiálů, to je pro mě utrpení. Mám vždcky strach, abych to nespálila... Ale tak to u toho steametu asi nehrozí, že?

 
Loupáček
Loupáček - 28.7.2018 17:02

No, tak jiffystearem mám doma a jsem s ním neskutečně spokojená. Pořídila jsem si ho k vánocům a nemůžu si ho vynachválit. Díky němu mohu lehce vyžehlit i těžko žehlitelné nebo dokonce nežehlitené kousky. Jiffysteamer žehlí párou, takže nehrozá spálení oblečení. Obzvlášť u halenek je to výhoda.

 
Alecca
Alecca - 1.7.2018 18:30

Ahoj, já mám od nich konrétně tuto - http://www.jiffysteamer.cz/jiffy-steamer/esteam-pink-2/ Její koupí firma dává 10% na výzkum léčby rakoviny prsu, ale to jen na okraj. Jinak žehlička je to skvělá, žehlí se s ní skoro samo. Halenku ani neusím sundávat z věšáku. Nepadají z ní kamínky vodního kamene a cenově je taky svělá.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 78577.
    Archiv anket.