Kuřecí salát z pečeného masa
.jpg)
Potřebujete: 200 g pečeného kuřecího masa, 2 rajčata, 1 papriku, 1/2 hlávkového zelí, sůl, 200 ml mléka, 80 g taveného sýra, 2 lžičky nakládaného zeleného pepře, rozmarýn
Postup: Pečené maso, papriku a salát nakrájejte na nudličky, rajčata na osminky. Vše smíchejte, podle chuti osolte. Mléko rozšlehejte s taveným sýrem a přimíchejte do salátu. Pak přidejte zelený pepř a ozdobte čerstvým rozmarýnem.
29.5.2012 Rubrika: Saláty | Komentářů 3 | Vytisknout
Hodnocení článku: 2,8/5 Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1 2 3 4 5
Diskuse ke článku - Kuřecí salát z pečeného masa
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.to mléko se sýrem si nedovedu představit. Používám na podobné saláty kysanou smetanu nebo pravý řecký jogurt... (obě ingredience pochopitelně dochutím dle momentální chuti)
Saláty ve všech podobách mám ráda, výjimkou je těstovinový salát, ten neee.
.jpg)
Delávám, vrazím do toho jakoukoliv zeleninu. Nedelám tento dressing, deti si na nej dávaji kupovany a nebo smichám (u nás velice oblibeny) creme frainche s troskou barbecue omácky, trosku osolit a opeprit (zálezi na barbecue omacce - nekdy je moc slaná a jindy skoro nic )