Tousty s hořčicí

Potřebujete: krajíce chleba, zakysanou smetanu, plnotučnou hořčici, anglickou slaninu na plátky, strouhaný eidam
Postup: Troubu předehřejeme na 180 stupňů Celsia. Anglickou slaninu nakrájíme na malé kousky. Orestujeme nasucho. Smícháme se zakysanou smetanou a 3 lžícemi hořčice. Krajíce chleba potřeme touto směsí a posypeme strouhaným sýrem. Dáme zapéct na 15 minut, na posledních 5 minut můžeme zapnout gril. Podáváme se zeleninovou oblohou.
26.7.2010 Rubrika: | Komentářů 14 | Vytisknout
Hodnocení článku: 3/5 Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1 2 3 4 5
Diskuse ke článku - Tousty s hořčicí
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky..gif)
majucha: no co, co , nesl těžký karton, zakopnul a při té příležitosti mu to vystříklo, to se stává i v lepších rodinách......
.gif)
evropka: hlavně trochu sole, jinak je to bez chuti......

Kadla: kdy to bylo, jak vyšel průzkum asijských restaurací a kromě kartonu našli v jídle i ehm... něco bílého tekutého a nikoliv jen od jednoho dárce?
.jpg)
Cinderella: Třeba sádru 
.jpg)
Cinderella: nedám tam nic

evropka: vraž tam prostě něco bílýho a je to 

.jpg)
Cinderella: a když není ani jogurt ani smetana?ha teď mluv,posměváčku

anitech: některé kuchařky neuvaří ani s tou smetanou 


evropka: a když nemáte smetanu, dejte tam jogurt 
.jpg)
anitech: to máš pravdu,co na tohle řekne pan žlučník



.gif)
řízek je řízek....

to je zase další z receptů na zbouření zažívání. Opět zakysaná smetana + anglická
Jsou prostě kuchařky, které bez zakysané smetany neuvaří.
.jpg)
já nevím


Nestoji

stojí za vyzkoušení 

fakt jo?????


