Reklama:

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše dotazy.

Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše dotazy.

Dnes si můžete přečíst odpovědi na vaše dotazy. V diskusi pod článkem je možné položit dotaz na další výklad - prostřednictvím tarotových karet.

Tarotový výklad

gerbera

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na svůj zdravotní stav a na co si mám dát pozor?Nar.18.1.1965. Děkuji a přeji Vám hezký den

Dobrý den. Není vidět nic závažnějšího. V každém případě by bylo dobré se soustředit na tekutiny v těle, lymfatický systém, zažívání, hlavně žaludek a páteř. Doporučuji důkladnou očistu. Přeji moc štěstí.


Januše

Přeji krásný den, mám dotaz ohledně zdravotního stavu mého otce, zda se v budoucnu zlepší. Narozen 16.4.1938. Moc předem děkuji.

Dobrý den. Tatínek má poškození, které je nevratné, ale dá se s ním pracovat. Soustřeďte se hlavně na mozek, paměť. Dále kosti a klouby a také plíce. Přeji moc štěstí.


xoxo

Dobrý den, milá Naďo, poslední dobou mě trápí zdravotní problémy (horečky, průjmy, bolesti v krku, břicha, rýma, kašel, bolesti zad i na hrudi atd.), chtěla bych se Vás zeptat, kde je příčina těchto problémů a zda se nejedná o nic vážného? Narodila jsem se 13.10.1986. Moc Vám děkuji a přeji krásný den!

Dobrý den. Za vašimi problémy stojí muž, kterého jste dosud nezpracovala, respektive city k němu. Je zde dost vidět i karma a její důsledky. Měla byste se zastavit a soustředit se na sebe a hlavně budoucnost. Minulost nechte za sebou. Přeji moc štěstí.


Kaštanka

Pěkný den, ráda bych se zeptala na svoji práci.Změnila jsem místo, ale zjistila jse, že jsem se trochu ukvapila, zatím mi to nějak nevyhovuje. Dopadne to tak, že na tomto místě zůstanu a zvyknu si, nebo se mi podaří najít něco lepšího? Jsem narozena 16.2.1958. Děk

Dobrý den. Nic není náhoda a ani vaše současná práce není. Změnu nevidím, jen přehlížíte možnosti, jak se vypracovat a hlavně zapracovat. Budete spokojená, jen se pokuste změnit přístup. Přeji moc štěstí.


blesksoft

Dobrý den,
prosím Vás, jsem narozena 28.5.1967 a jsem již dva roky nezaměstnaná a v rozvodovém řízení. Najdu brzy práci a jakým směrem se poohlédnout třeba v tom dělám někde chybu.
Moc děkuji Dana

Dobrý den. Buďte klidná, práci najdete. Není sice úplně podle vašich představ, ale možnosti, jak dál, vám rozhodně dá. Nebude to tedy poslední práce ve vašem životě. Přeji moc štěstí.


Zdenicka

Dobrý den ,chtěla bych se zeptat na nynější vztah mé dcery.Minule na mě už to nevyšlo. Nar. 23.3.1994 a přítel 11.5.1992.Má toto budoucnost,je to ten pravý?Moc děkuji

Dobrý den. Tento vztah nevidím na moc dlouho. Vaše dcera potká muže jiného, narozeného nebo v ascendentu vzduchu – vodnář, blíženec, váha. Bude ale velmi šťastná. Přeji moc štěstí.


Alenka8811

Dobrý den, chci se zeptat, zda se nám podaří do budoucna adoptovat miminko a zda to všechno zvládneme, já 27.2.1978, on 28.3.1974. Děkuji

Dobrý den. Adopci zvládnete, jen je trochu potřeba slevit ze svých požadavků na človíčka, kterého chcete vychovávat. Nebude to snadné, ale rozhodně splnitelné. Přeji moc štěstí.


lobelka

Dobrý den, chci se zeptat, zda je nějaká naděje, že se do budoucna vyřeší problém s bydlením. Jsem narozena 31.3.1979. Děkuji

Dobrý den. Svůj problém rozhodně vyřešíte, jen zkuste být trochu trpělivá a pozor na sliby hlavně ze strany mužů. Spoléhejte spíše na sebe. Přeji moc štěstí.


Czepeřička

Dobrý den, chtěla bych se zeptata na budoucnost vztahu žena 1.11.1972 a muž 7.3.1982 děkuji.

Dobrý den. Jste příliš opatrná a málo důvěřivá. Je sice v pořádku držet si trochu odstup, ale z vaší strany je vidět, že to celé příliš hrotíte. Zkuste tomu dát větší volnost a prostor. Máte šanci mít krásný vztah. Přeji moc štěstí.


Jiskra

Dobrý den, nedávno jsem nastoupila do práce,ale jen na 2 dny v týdnu,zůstala sem v evidenci ÚP,finančně si nepomohla a proto bych se ráda zeptala,jestli zde setrvám a budu spokojená nebo si najdu něco jiného? Ivana 16.5.1976
Přeji krásné jarní dny prozářené sluníčkem

Dobrý den. Práci změníte, i když to nebude hned. Zkuste být více trpělivá a také se více dívejte kolem sebe. Přeji moc štěstí.


nick

Dobrý den,jsem narozena 13.3.1975 a muj manžel 2.1.1972.Žijeme v zahraničí i s našim synem už rok ale manžel tady není štastný a chtěl by se vrátit do Čech.Ale já nechci z finančních duvodu,právě proto máme i problémy ve vztahu.Setrvá naše manželství a zustanem v zahraničí nebo to dopadne jinak.Děkuji za Vaší odpověd.

Dobrý den. Vaše manželství se posune na úroveň, kdy budete muset najít kompromis. Vrátíte se sice zpět, ale udržíte vztah, který se navíc vyplatí zachránit. Přeji moc štěstí.


vyboska

Dobrý den, mohu se zeptat na moji maminku ? 7.4.1943 Celý život ji neskutečně bolí hlava a nikdo jí neumí pomoci. Děkuji za odpověď a přeji hezký den

Dobrý den. Můžete se mi ozvat na mail, který je uveden pod výklady? Budu potřebovat nějaké další informace. Přeji moc štěstí.


Jarmil

Dobrý den chtěla bych se zeptat čeká mě operace asi kolem konce dubna nebo začátek května a v práci se dějí velké změny chtěla bych se zeptat jestli nepříjdu o zaměstnání až domarodím moc děkuji za odpověď . Narozená 22.12.1956 Liberec děkuji moc snad se na mě tentokrát dostane přeji hezký den Jarmil

Dobrý den. Změnu práce sice vidím, ale není potřeba se obávat. Budete spokojená. Vše nás posouvá někam dál, stejně tak vás. Přeji moc štěstí.


mája3

Dobrý den.Chci vás poprosit o radu.Odešla jsem od manžela a čeká mne rozvod.Mám z něj a jeho jednání obrovský strach, nechtěla bych nic opomenout .Vím,že nadělal nějaké dluhy a také je schopen se hodně mstít.Jak to vypadá? Na co dát pozor,čeho se vyvarovat.Moc děkuji.Jsem narozena 13,2,1959 a on 25,11,1960

Dobrý den. Moc vašeho manžela není až tak velká, jak to vypadá. Čili, vše záleží na tom, do jaké míry se necháte ovlivnit. Zkuste se méně bát a jistěji si jít za svým štěstím. Přeji moc štěstí.


sipkovaruzenkaa

Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat na muže-partnera, kdy to konečně vyjde a jestli vůbec. Narodila jsem se 18.12.1988
Děkuji moc..

Dobrý den. Muže najdete, nemusíte se bát. Ten pravý sice teprve dorazí, ale bude podle vašich představ. Přeji moc štěstí.


Na vaše další dotazy se těší Naďa, otázky na její tarotový výklad vkládejte do diskuse pod článkem.  kucerova nada

Odpovědi vyjdou na magazínu za dva týdny.

 

Dotaz musí obsahovat:
 

 • Datum narození
   
 • Otázku směřovanou pouze na jeden konkrétní problém.
 • Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. (Pokud na něj nebude odpovězeno, je možné dotaz opakovat později.)

 


www.futurum.mypage.cz

N.Kucerova@seznam.cz


14.5.2013   Rubrika: Výklad karet   |   Komentářů 103   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše dotazy.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-90 | 91-105 | 106-106
čivavka
čivavka - 19.5.2013 5:58

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, jak dopadne rozvod a majetkové vyrovnání mé kamarádky. Bude to rychlá záležitost? Děkuji moc. (Je narozená 13.2.1959)

 
fati
fati - 15.5.2013 14:39

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na situaci v rodině, kdy můj otec a můj manžel spolu vůbec nevychází a otec dělá vše proto, aby nám znepříjemnil život. Je možné zlepšení, tak jako to bylo dřív, než do vztahů začal otec míchat majetky, peníze a přidala se do toho všeho ještě sestra s naváděním otce proti nám? (dat.nar.14.6.1978) díky.

 
Assialik
Assialik - 15.5.2013 11:44

Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat, jestli má budoucnost můj vztah s mužem jménem Jaroslav nar. 17.05.1960. Známe se asi měsíc, je nám spolu dobře, ale jak to bude dál. Nejsem si totiž jistá, jestli má vyřešený minulý vztah. Děkuji Alena nar. 14.12.1959

 
Hana
Hana - 15.5.2013 11:43

Dobrý den, chci se zeptat na svého syna Petra nar. 03.08.1984 v 7,40 hod. - zda letos dokončí VŠ a zda mu vyjde rozjednané zaměstnání a jestli je jeho vztah se Šárkou nar. 08.04.1987 "na pořád", jestli jsou oba šťastní a jestli budou mít děti (kolik a kdy) ... Otázek by byl milion a je těžké vybrat jednu Pokud mohu položit jen jednu otázku, pak tu první. Děkuji moc za Vaši ochotu

 
aiddaa
aiddaa - 15.5.2013 9:35

Dobrý densmajlik - 69žiji s přítelem už 3 roky a ten se soudí s bývalou přítelkyní o peníze,které mu ona dluží už asi 5 let.Pořád dělá nějakě obstrukce,majetek nechala napsat na svého starého otce atd. nás s přítelem by zajímalo jestli vůbec a kdy se těch peněz dočká.Ta žena už ho stála spoustu sil,peněz i energie,dá se říct,že mu hodně znepříjemnila život.Jak to vidí kartičky.Moc Vám děkuji za odpověd¨smajlik - 46přitel se narodil 23.7.1955smajlik - 100

 
slaměnka
slaměnka - 14.5.2013 14:21

Dobrý den,vlastním polovinu domu společně s mojí rozvedenou dcerou.Její bývalý manžel nadělal spoustu dluhů, začínají se objevovat zprávy o exekucích.Dcera byla spoluvlastníkem ještě před svatbou a v katastru je dům veden pouze na její a moje jméno, ale přesto máme obavy.Chci se zeptat, zda nám nehrozí, že o dům přijdeme.
Jsem narozena 16.2.1958, dcera 29.9.1979.Děkuji.

 
Linda
Linda - 14.5.2013 13:55

Dobrý den....vidite v dohledne dobe nejake (jakekoliv) zlepseni me financni situace? Plny prac. úvazek, novy vedlejsák, nejakou brigádu, proste cokoliv. Nar. 11.12.1972....dekuji
topící se i stébla chytá, tak proc nezkusit karty smajlik - 26

 
drahušška
drahušška - 14.5.2013 13:32

Dobrý den paní Naďo,nar.31.7.1954-Drahuška-chtěla bych s zeptat na práci,kdy se něco objeví,co to bude a co mám pro to dělat,abych sí sehnala,kde mám hledat.Děkuji Vám moc za odpověď,budu velice ráda,když mě vyberete mezi zodpovězené.Drahuška.Přeji krásný den.

 
Lennie
Lennie - 14.5.2013 13:07

Dobrý den,
v červenci mi končí MD, po 5,5 letech se mám vracet do zaměstnání, bohužel mé původní místo je zrušené a práci musím hledat jinou. Obor, který jsem vystudovala jsem nikdy nedělala, mám obavy, že práci nenajdu, že vlastně ničím nejsem. Nar. 16.4.1979. Jak vidíte moji pracovní budoucnost Vy? Kterým směrem se mám ubírat?
Děkuji Lenka

 
vlcice189
vlcice189 - 14.5.2013 11:14

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na vztah muže 30.4.1970 a mě 18.9.1972, zda má budoucnost a jestli někam směřuje. Děkuji.

 
Ivušee
Ivušee - 14.5.2013 8:01

Dobrý den, jsem narozena 19.11.1970 a zajímalo by mě jak se bude do budoucna dařit firmě ve které pracuji. Moc děkuji za odpověď a přeji krásný den.

 
Lanata
Lanata - 14.5.2013 7:42


Dobrý den, zkouším dotaz znovu. Jsem na MD,která mi v půlce září končí. Nyní se naskytla od srpna možnost práce v městské knihovně. Práce by se mi líbila,takže jsem si podala přihlášku do výběrového řízení. Co prosím říkají karty? Uspěji a místo získám, nebo dostanu šanci jindy a s jinou prací? Děkuji moc za odpověď a přeji krásný den.
14.11.1970

 
korata
korata - 14.5.2013 7:27

Dobrý den, jak se bude vyvíjet vztah s mužem nar. 12.3.1961, má nějakou budoucnost? Já jsem nar. 26.10.1962. Děkuji, přeji hezký den

 
Lenka.x
Lenka.x - 14.5.2013 6:56

Dobrý den, jsem narozená 29.9.1979. Jsem rozvedená se třemi dětmi a chtěla bych se zeptat, jestli u mě vidíte do budoucna ještě nějakého partnera, na kterého se budu moct spolehnout a věřit mu?
A pokud ano, kdy to tak přibližně bude?
Děkuji moc za odpověď

 
october
october - 14.5.2013 6:00

Krásný den milá Naďo, je tu do budoucna možnost trvalého partnerského vztahu? Já 13,10;1986 a on 13,3;1971. Moc Vám děkuji.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-90 | 91-105 | 106-106
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

  Anketa

  Covid

  Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

  Celkem hlasovalo 78611.
  Archiv anket.