Mám být ženou v domácnosti? Láká mě to i děsí.
.jpg)
Řeším dilema a ráda bych vás poprosila o názory a zkušenosti. Máme dvě děti, za půl roku mi končí rodičovská dovolená a měla bych se vrátit do práce. Manžel přišel s nápadem, že bych mohla zůstat v domácnosti, že by to pro děti, minimálně dokud budou chodit do školky a na první stupeň základky, bylo fajn.
Mně se ta představa na jednu stranu zamlouvá. Manžel pracuje na vysokém manažerském postu a co se financí týká, zabezpečí nás velmi dobře. Svou výplatu bere jako „rodinnou“, takže si nic neškudlí bokem, ani mi nedává peníze na příděl. V tomto směru je vše v pořádku a nebyl by žádný problém. Já navíc nejsem zrovna kariérní typ, moje profese je obyčejná, úřednická, vracela bych se na stejné místo jako státní zaměstnanec. Možná by šla i zařídit zkrácená pracovní doba, abych mohla v pohodě zajistit děti a odpoledne se jim věnovat.
Když si představím, že jsem doma, tak si říkám, co by mi chybělo. Všechno bych zvládala, neřešila nemocné děti a omlouvání v práci, návštěvy doktorů, později i rozvoz na různé zájmové činnosti. Za dopoledne, když by byly ve školce a pak ve škole bych obstarala domácnost, uvařila, nakoupila. Žádná honička ani nervozita po ránu, abychom se stihli včas vypravit, všechno by bylo pěkně v poklidu, děti bych vyzvedávala po obědě a celé odpoledne bych na ně měla čas. Jo, láká mě to.
A pak si vždycky představím tu odvrácenou stranu: točit se pořád jen kolem plotny, pračky a kýble, nepřijít pořádně nikam mezi lidi, mít v hlavě čistě jen zajišťování servisu manželovi a dětem. Říkám si, jak dlouho mě to asi bude stačit, než mi z toho začne hrabat? Zatím jsem na rodičovské a nějak mi to nepřijde, ale děti jsou ještě malé a potřebují mě. Jak porostou, budou samostatnější, pak ve škole přijdou kamarádi, zájmy.
Je to pro mě dilema, monetárně takové to buď a nebo. Pokud se rozhodnu zůstat doma, o svou práci přijdu a kdoví, jestli bych podobnou, v případě, že by mi pozice ženy v domácnosti nevyhovovala, zase našla. Opravdu nevím.
Manžel na mě nenaléhá, myslí to dobře. Sám je pracovně vytížený maximálně, ví, že jakmile nastoupím do práce, bude vodění a vyzvedávání dětí a všechno ostatní jen na mně.
Mám ještě nějakou dobu na rozmyšlení, tak o tom přemítám ze všech stran. Co si myslíte vy? Byla některá z vás nějakou dobu čistě ženou v domácnosti? Vyhovovalo vám to, nebo jste si připadala nedoceněná? A nehrabalo vám z toho? Nezakrněla jste?
20.3.2019 Rubrika: | Komentářů 151 | Vytisknout
Hodnocení článku: 3/5 Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1 2 3 4 5
Diskuse ke článku - Mám být ženou v domácnosti? Láká mě to i děsí.
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Führerscheine, Pässe und Personalausweise kaufen, WhatsApp: +31684242352, Falschgeld kaufen. SMS: +14197401037
Suchen Sie nach einem Ort, an dem Sie Pässe, Führerscheine oder Personalausweise kaufen oder Falschgeld kaufen können? Kontaktieren Sie uns über die folgenden Kontaktdaten:
E-Mail-Adresse: bestdarkweb@gmail.com
Nur WhatsApp-Kontakt: +31684242352
Nur SMS-Kontakt: +14197401037
Telegram: SILENTWOLF999
ÜBER UNS
Nur ernsthafte Anfragen. Wir sind ein professionelles Technologieunternehmen.
Wir sind seit 17 Jahren aktiv und stets auf dem neuesten Stand der Technik. Und das Wichtigste: Wir sind äußerst diskret.
Unsere Kunden sind für uns Könige. Wir arbeiten vertrauensvoll.
Wir legen Wert auf Zeit. Wir sind 100 % sicher in Bezug auf unseren Service. Wir kaufen Pässe, Führerscheine, Personalausweise und Falschgeld. Unsere Produkte sind mit allen Sicherheitsvorkehrungen ausgestattet.

Führerscheine, Pässe und Personalausweise kaufen, WhatsApp: +31684242352, Falschgeld kaufen. SMS: +14197401037
Suchen Sie nach einem Ort, an dem Sie Pässe, Führerscheine oder Personalausweise kaufen oder Falschgeld kaufen können? Kontaktieren Sie uns über die folgenden Kontaktdaten:
E-Mail-Adresse: bestdarkweb@gmail.com
Nur WhatsApp-Kontakt: +31684242352
Nur SMS-Kontakt: +14197401037
Telegram: SILENTWOLF999
ÜBER UNS
Nur ernsthafte Anfragen. Wir sind ein professionelles Technologieunternehmen.
Wir sind seit 17 Jahren aktiv und stets auf dem neuesten Stand der Technik. Und das Wichtigste: Wir sind äußerst diskret.
Unsere Kunden sind für uns Könige. Wir arbeiten vertrauensvoll.
Wir legen Wert auf Zeit. Wir sind 100 % sicher in Bezug auf unseren Service. Wir kaufen Pässe, Führerscheine, Personalausweise und Falschgeld. Unsere Produkte sind mit allen Sicherheitsvorkehrungen ausgestattet.

Führerscheine, Pässe und Personalausweise kaufen, WhatsApp: +31684242352, Falschgeld kaufen. SMS: +14197401037
Suchen Sie nach einem Ort, an dem Sie Pässe, Führerscheine oder Personalausweise kaufen oder Falschgeld kaufen können? Kontaktieren Sie uns über die folgenden Kontaktdaten:
E-Mail-Adresse: bestdarkweb@gmail.com
Nur WhatsApp-Kontakt: +31684242352
Nur SMS-Kontakt: +14197401037
Telegram: SILENTWOLF999
ÜBER UNS
Nur ernsthafte Anfragen. Wir sind ein professionelles Technologieunternehmen.
Wir sind seit 17 Jahren aktiv und stets auf dem neuesten Stand der Technik. Und das Wichtigste: Wir sind äußerst diskret.
Unsere Kunden sind für uns Könige. Wir arbeiten vertrauensvoll.
Wir legen Wert auf Zeit. Wir sind 100 % sicher in Bezug auf unseren Service. Wir kaufen Pässe, Führerscheine, Personalausweise und Falschgeld. Unsere Produkte sind mit allen Sicherheitsvorkehrungen ausgestattet.

Führerscheine, Pässe und Personalausweise kaufen, WhatsApp: +31684242352, Falschgeld kaufen. SMS: +14197401037
Suchen Sie nach einem Ort, an dem Sie Pässe, Führerscheine oder Personalausweise kaufen oder Falschgeld kaufen können? Kontaktieren Sie uns über die folgenden Kontaktdaten:
E-Mail-Adresse: bestdarkweb@gmail.com
Nur WhatsApp-Kontakt: +31684242352
Nur SMS-Kontakt: +14197401037
Telegram: SILENTWOLF999
ÜBER UNS
Nur ernsthafte Anfragen. Wir sind ein professionelles Technologieunternehmen.
Wir sind seit 17 Jahren aktiv und stets auf dem neuesten Stand der Technik. Und das Wichtigste: Wir sind äußerst diskret.
Unsere Kunden sind für uns Könige. Wir arbeiten vertrauensvoll.
Wir legen Wert auf Zeit. Wir sind 100 % sicher in Bezug auf unseren Service. Wir kaufen Pässe, Führerscheine, Personalausweise und Falschgeld. Unsere Produkte sind mit allen Sicherheitsvorkehrungen ausgestattet.
Já si teda nedovedu představit, že bych měla být celý život doma. Ono je to pár měsíců, možná let fajn, ale pak to člověka taky přestane bavit. Byla jsem 6 let na mateřské a pak už jsem se do práce a mezi lidi hodně těšila. Navíc jsem sehnala skvělou práci v pekárně na https://prace.vasepekarna.cz/ , takže bych rozhodně neměnila :-) .

Ma to svoje pro i proti, ale zase kdyz to nezkusite - nevite. Kdyz mam dilema zavolam telefonicky do teto poradny https://www.hanapucherova.cz, delaji porady po telefonu i Skypu. Jsou mili a vzdycky daji dobrou radu. Jana
.jpg)
Čárka: je to milé a vtipné. Užívej si lásku 

Čárka: jestli to opravdu to pro tebe udělal někdo z lásky, je to moc milé

Jsem tu, protože to potřebuji někomu dát vědět. Mému okolí zatím z jistých důvodů nemůžu. (děkuji za pochopení)
Myslela jsem si, že už nemůžu nikoho potkat. Ale opak je pravdou. Asi se stal malý zázrak a já potkala někoho, kdo mě neskutečně miluje. Třeba jen proto, aby mě pobavil udělal tohle ircazplzne.cz
.jpg)

sharon:

denkas:
Pouze po dvou týdnech už nový článek ? - to mne omejou,- budeme rády, pokud do Velikonoc dají něco nového 
/nebo článek z minulého tisíciletí - taky možnost
/ 
.gif)
denkas: dočkej času
...ještě tu nebyla KUBIKM...


denkas: 14.38 ty bys je uštvala...
.jpg)
No, už by mohli dat nový članek!!

denkas:
jj.cestování-to byla síla,-nejstarší studovala v Praze,tak jsme pár let cestovali s mladší dcerkou a benjamínkem k moři /já u dráhy,jízdné zdarma "no nekupte to"/
Poprvé měl malý 2 roky,dcerka 10-ještě i sport.kočárek kromě dalších kufrů-tam se nám kluk ztratil-uměl tehdy jen "mamá a eééé
Za rok do stanového městečka se stanem /ale bez kladiva a návodu k postavení/, 3 spacáky atd.-celkem 12 ks bagáže. Náš vagon zastavil jako poslední daleko od nádraží mezi kolejemi-nevím,jak jsme to k taxíku zvládli???Každý rok hororový příběh, ale tyto zimy nikdo ani nekýchl-dodnes nechápu,jak jsem to vůbec přežila/a k tomu obavy dcerky,abych se tam neprovdala-my byly obě dlouhonohé blondýnky s vlasy do pasu/. Jak praví známí pořekadlo "ženská vydrží více neržli kůň" !!!!


