
Na menší vrásky toho pomáhá více, ale na ty hluboké už spíš kys.hyaluronová nebo botox...moje mamka byla na vpichování liftingových nití, které vypnou ty nejhlubší vrásky.
Mám docela problémy s vráskami, tak jako všechny a taky bych to rovnou chtěla využít na černé tečky.
Já si myslím, že je to dobrý a na co by jsi to ty konkrétně používala? :)
A myslíš si, že tohle je taky kvalitní? http://www.dixo.cz/razzy-3v1-ionty-ultrazvuk-fotony/ ?
Taky jsem měla z toho trošku strach, že ji doma zahážu a bude mi k ničemu, ale opak je pravdou :) Mám ji nahoře a pořád na očích a proto ji používám :)

Já bych se bála, že ji nebudu používat a bude mi doma k ničemu :D
Mám konrkténě tady tuhle www.dixo.cz/galvanicka-zehlicka-biowave a i z toho Dixo jsem to objednávala :)
A jakou konkrétně galvanickou žehličku máš? Je jich na trhu hrozná spousta.
Já bych teda asi an ten peeling nešla :) mám doma koupenou na vrásky galvanickou žehličku a ta mi pomáhá :)
Na chemický peeling bych šla, ale k někomu, kdo ho dělá pravidelně a je to odzkoušené. Hlavně pozor, neměl by se dělat v letních měsících.

Ja bych se asi bala i toho chemickeho peelingu :D jsem v tomhle docela posera, co jsem cetla na netu co to potom udela s pleti no nevim no, ja radeji kremy a i ty funguji pokud koupis dobrou znacku..:-)
Pokud se bojis injekci je na vrasky i dobry chemicky peeling, ten ti hezky projasni a sjednoti celou plet, jukni se nato na netu, ja si o tom cetla na www.dermastar.cz a není to nic hrozneho..:)

Jelikož mam hruzu z injekci, neumim si predstavit ze bych kvuli necemu takovemu, co se da predejit jak stravou, zivotnim stylem, tak i kosmetikou, sla po kudlu..:D V posledni dobe mi kamaradka porad prehazuje at ozkousim krem co pouziva ona, ze je s nim moc spokojena, znacky bio apta, mate ozkousene zensky?
Monika.L: no tak se mrkněte na nuspring.cz, tam mají jenom přírodní kosmetiku, ať už proti vráskám nebo třeba akné.

To mas pravdu, znacka bioapta by takovy byt mohla, koukala jsem na nabidku jejich kremu a ruzne kosmetiky a je to neco jineho nez v obchodech
holky, nemám nic ozkoušeno, takže neporadím. Ale zaujala mě ta přírodní kosmetika. Docela si říkám, že je na čase přestat s tou chemií...
A mate ozkouseny krem od znacky biapta? Nasla jsem jejich vyrobky na vrasky na strance hbioapta.cz/?product=apta-aging-1, ale neznam nikoho kdo by tuhle kosmetiku ozkousel, co na ni rikate? Mate ozkouseno?
Jukni na netu, co jsem se koukala na stranky pani Páralové, ma tam všechny zaktoky perfektne vysvetlene a popsane..:-)
Ja si vybiram na netu, kamaradka mi doporucila znacku bioapta.cz, tk si mozna neco obejdnam od tamtud
Ahoj a jake zaktoky se nejvice podstupuji? Moc neverim tem kremum co vsude nabizeji, clovek do toho vrazi akorat penize a nikdy neni videt vysledek
Ahoj, co rikate na kosmetiku znacky bioapta? nasla jsem na netu par produktu a zajima me nazor a zkusenosti ostatnich, diky :-)
teď už používám jen přírodní kosmetiku, poslední dobou objednávám už jen kosmetiku -417, mám od nich celkem dost věcí, co proti vráskám nabízejí a jsem opravdu spokojená
zdravím, začínají se mi dělat vrásky okolo očí, tak jsem si říkala, že bych zkusila nějaký noční krém nebo tak něco. Máte nějaký ozkoušený? :)

No tak takove ty typicke ostatne jako asi kazdou zenskou, kolem oci se mi zacinaji delat a take kolem pusy od toho vecneho smichu, nekdy je to pekne, ale vzhledem k tomu, ze mam ted noveho a mladciho pritele, nechci aby se vedle me citil spatne a bylo to na nas videt, ten vekovy rozdill...:( clovek se sebou casem musi zacit neco delat ne
Ilonak: Je to urcite odbornik ve sve praci, tak pro bys k ni nezasla.:) Ja jsem o te pani Páralové uz také něco cetla na netu, a zensky si ji chvali.:) A kde vsude te vrasky trapi?
Hele já si třeba myslím, že když uvidíš pokrok, tak ho používat budeš :) já třeba přemýšlím nad tím Slimming Skincare 6v1 :) přeci jen to není jen na vrásky :)

milé dámy, čas je spravedlivý,
žádný krém i ten nejdražší a nejlepší tvorbu vrásek nezastaví. Také je třeba zohlednit genetiku, někdo je vrásčitý už ve třiceti a jiný má pleť jak mimino do osmdesátky . Jako třeba moje sousedka. Ona ale nepoužívala drahou kosmetiku, pouze neustále denně prováděla obličejovou gymnastiku
, masáž podle Japonekkterou kdysi vyčetla ve staré Vlastě. Pokud se ještě vyráběl krím Maryna tak se natírala tím, potom přešla na Niveu. Tak se v tom vyznejte
ahoj ja videla takovy produkt na jedne internetove lekarne kde objednavam veci :) hazu odkaz http://www.sleky.cz/fc-botoceutical-forte-25ml zkusenosti s tim nemam a ani neznam nikoho kdo by to vyzkousel :-/

Fantassia: Holky já moc nejsem na kosmetičky ani nic takového, ale chtěla bych se líbit a vím, že začínám mít vrásky a jak jsem viděla tady ten přístroj, tak si říkám, že by to třeba byla správná volba. Myslíte si, že člověk který moc na to není ho bude používat?

Nejáké krémy a tak jsem uz vzdala jsou to vyhozene peníze a efekt zadny, hledala jsem na netu tedy něco ucinneho a nasla jsem osetreni botulotoxinem www.dermastar.cz/cz/nase-osetreni/botulotoxin.html, jaky nato mate nazor zensky? Kamaradka tam chodi k te pani Páralové na chemicky peeling a je s ni velice spokojena.:)
Tak cena je přijatelná oproti jiným prodejnám. Ale není přijatelná kdyby to například nefungovalo nebo naopak kvůli tomu, že bych se já sama do toho nedokopala. Tak proto se ptám zda to má smysl.
Já jsem už něco podobného viděla jak na internetě tak u kamarádky, která má opravdu hodně vrásek :) ale tady jak se dívám, tak je ta cena hodně přijatelná, to ona to kupovala dražší, proto jsem ani nepřemýšlela, že bych si ho koupila já :o
Ahojte zkoušeli jste někdo tenhle přístroj? http://www.dixo.cz/slimming-skincare-6v1/ četla jsem o něm, že opravdu zabírá a potřebovala bych vyhladit vrásky a žádné krémy nejsou úplně dostačující.

Když na to tak koukám, vyhlazení vrásek na klinice je asi dost časté. Osobně si myslím, že jak člověk začne používat nějaký krém, už se toho nezbaví, protože když přestane, vypadá hrozně. Ale nevím. Tady: http://www.yesvisage.sk/botulotoxin jsem našla více možností, jak zatočit s vráskami. Co říkáte?

Vrásky se mi začínají pomalu objevovat, bohužel. Dnes mi má přijít krém od Garnier Essentials +30, který jsem pořídila za bezva cenu http://www.parfemy-elnino.cz/kosmetika-garnier-essentials-30plus-night-cream
Ale na vrásky mi moc extra nepomůže... budu ho používat alespoň pro ten pocit...

JE PŘIRODNI A LEVNE ARGIRELIN GOLDLINE, ARGANOVÝ olej. ARGAN REVERSEGEN, Granatove jablko.
http://www.ekotm.cz/product-category/ceska-prirodni-bio-kosmetika/prirozena-pece-prirody/

veronikan: Než začneš řešit laserem, tak si zkus koupit v lékárně krém ElastiQ exclusive, je to krém který je právě přímo na vzniklé strie a pomáhá je vyhladit a zesvětlit. Mě to teda zabralo, ale mazala jsem min 2x denně.
Ahoj holky, prosím o radu a předem se omlouvám, že to zrovna nepatří sem do diskuze, ale hledala jsem aspoň místo, kde by mi byl někdo schopen poradit rychle. Všimla jsem si strií na svých bocích a stehnech a potřebuju nějakou radu, jak je léčit. Na http://cs.medixa.org/lecba/strie-lecba píšou o laseru, ale to se bojím... máte s tím někdo zkušenosti? Díky!!
Dobrý den,
jsme kosmetické studio a laserové centrum s širokou škálou péče o pleť a tělo. Pracujeme s nadstandardním přístrojovým vybavením (lasery, IPL, radiofrekvence, diamantová mikrodermabraze) a používáme kvalitní dermokosmetiku Ericson Laboratoire.
Působíme v Praze v galerii Harfa
Navštivte prosím stránky www.fymc.cz a doporučte jej i svým známým, budeme Vám vděční.
Děkuji
Ahojky, prosím má tu někdo zkušenost s krémem od L´oréal kód mládí? Zaujala mě nabídka http://www.akcniletaky.com/letak-teta-drogerie -akce-v-teta-drogerii-13943strana5/, ale příjde mi to dost peněz a nevím zda to stojí za to?
Kolagen je přidávanou složkou do exkluzívních krémů předních kosmetických výrobců, které uvádějí na světový trh výrobky s omlazujícím efektem. Do Vašich rukou se tedy dostává unikátní produkt, který obsahuje několikanásobně vyšší množství kolagenu, než obsahují nejdražší kosmetické přípravky na světě.
http://www.kolagen.wbs.cz/Kolagen.html
Co třeba zkusit novou řadu od Oriflame Bioclinic? Podle recenzní má skvělé úspěchy a není to finančně nákladné.