
trpajzlik - 

Já doufám,že se to znovu rozjede.

opice1956 - nabízí se otázka - - jak dlouho se tu budeme ještě scházet?
Tak už to vypadá, že karetní hrátky definitivně skončily ...
nabízím cokoliv
za 

vyměním celé
za celé 
a
2 3 4 5 6 7 8 9 10 za
2 3 4 5 6 7 8 9 10

helca.nelly:

Lentilka11
numerka


sarobrouk: no, to teda nejseš
a je vidět, že to podpora ignoruje,nekontroluje, na receptech višňové řezy taky už čtrnáct dní.

Tak vidím
,že nejsu sama,která nemůže sbírat karty,snad se to povede znovu spustit,počkám
.jpg)
trpajzlik: jojo, já dnes taky ne, ale už jsem psala na podporu, tak s tím snad něco provedou
:-)
hlavně že si můžeme splknout, néééé
:-)
.gif)
já už nemám karty druhý den, prý jsem posbírala - chybička se vloudila, jak byl výpadek, ale to neva, mám ji hafo pro všechny

.jpg)
evidlo + 4: jééé, tak tos mě uklidnila, už jsem se bála, že mám demenci, .... ono minulej týden byly nějaký erupce na slunci
nedalo se sem ani připojit, tak je asi někde nějaká chyba .. snad to admin spraví 


ja taky ne, po pulnoci se to neprehodilo a ted taky nic
.jpg)
Zdravím kartářky :-)
já dnes nemám čerstvý karty, je to možný, nebo už blbnu ??? 

trpajzlik - 
Vymění 3 a J 
za 3 a J 

Kozoroh18: anitech: opice1956: 

Lentilka11 

opice1956 
nabízím 
beru 

trpajzlik: diky 
nabízím
a 
beru 
trpajzlik:
díky 
numerka:
díky 


numerka - díky 

numerka: trpajzlik: díky za výměnu

Kozoroh18: 
.gif)


numerka - 
-- Kompletní archiv diskuse --

-červené
-listy
-kule
-žaludy
