
Lentilka11 to byl fofr 

trpajzlik 


Lentilka11 
.gif)
evidlo, jednou jsem se upsala, tak si to hoď znovu - víc toho nemáš
už mám skoro 200 od každého


trpajzlik 
.gif)

.gif)
anitech: 
co potřebuješ - písni si

Ahoj já tu každý den dopoledne a taky odpoledne a než jdu spát nakuknu taky potvrdím..




anitech: brezule: Kozoroh18: anitech: 




numerka: děkuji, vyměnila jsem až dnes ráno, je to z časových důvodů. Každopádně děkuji moc


opice1956,numerka,trpajzlik



numerka:
dík 


numerka - 



všem
numerka: kdybys opět tady byla a milostivým okem shlédla na mou poníženou žádost o výměnu



papa: 
numerka: díky 


potvrzené



jsem tu tet pro vás tak pište.si cokoliv za cokoliv ,taky vyměním postupky 





opice1956: Děkuji za informaci
Vyměním J
za 10
trpajzlik:
dík 

.gif)
kdo něco potřebuje, písněte si
aivi: měníme PRO RADOST
Nabízím
,beru 
Ahoj holky,dlouho jsem tu nebyla a chci se zeptat jestli se zatím mění jen pro radost,nebo je už i nějaká soutěž,díííky.

numerka - 


opice1956
trpajzlik


Nabízím:
3+J,
J+K,
Beru:
7+7+9,
10+A.
Vyměním A
za 4
nabízím cokoliv 


beru 
-- Kompletní archiv diskuse --

-červené
-listy
-kule
-žaludy
