
YXH: však to netrvrdím. Jen říkám, že nemusím ty malé, uřvané...

Nutno podotknout, ma to svoje vyhody, nepotrebujeme zvonek u dveri a fungujou i kdyz vypadne proud

Jagea: Ne vsichni mrnousove jsou ujeceni Mame dva, a Vladi je klidnej, ani moc nesteka. Zato Smokej rikam ze je cigana, mrnava, cerna a ujecena.
Neni to na ni moc videt, ale musi byt smrncnuta civavou

Kozoroh18:YXH: No, od doby vzniku fotky už poněkud sešli věkem, ale stále jsou to kluci k světu.
Kozoroh18: oni všichni ti mají něco do sebe. Ale asi bych nemusela takové to mrňavé, uječené, hysterické...

Jagea: Jsou nadherni

Jagea - to jsou pěkné ,,potvory´´, ty bych taky mohla mít.
Vlastně zatím ani nevím jakého vžádném případě.
.gif)
Jagea:

YXH: Holinka: Děkuji, děkuji, moc.
Jaguška: tak dobrá... ale šlechtic je jen ten, co má s tebou narozky. Ten druhý (s černější hlavou) je český proletář.
Tahle je asi nejhezčí, ale už dost stará...

Jagea: Dej sem ty své dva šlechtice na fotce (fotkách), pro ty, kdo je ještě neznají.

<Jagea: tak honem ti také musím popřát vše nejlepší, hodně zdraví a radosti s -

Jagea: Taky se pridavam ke gratulantum. Vsechno nejlepsi, hlavne hodne lasky, stesti a zdravi, ostatni prijde pak samo.

Jarča*: děkuji.

Jaguška: já si to včera říkala, že se asi někde touláš, bylo fakt krásně
Jagea: přidávám se s přáním všeho nejlepšího, hodně zdraví, štěstí a pěkných chvil se

Kozoroh18: 3 je moc, stačí 2, z čehož jednomu je už po lidsku asi 110 let...

Kozoroh18: Jaguška: Děkuji móóc děvčata.
Jo, Vánoce, přesně za 2 měsíce, to si každoročně o narozkách připomenu.
Čas prchá jak splašená mrcha...
S kámošem, co je stejný ročník jako já, jsme si řekli, že od letoška začneme ty narozeniny zase číslovat od 1, abychom se nedostali k nějakým šíleným číslům.

Jagea - hodně a radosti
nevím kolik jich máš

Jagea: S křížkem po funuse přeji všechno nejlepší k narozeninám, hodně zdraví a radost z té tvé smečky.
Včera jsem se sem nedostala, byla jsem zase na Brdech, bylo krásně a přišla jsem tak správně unavená, že jsem si lehla k TV a koukala na zprávy. Když říkali, že za 2 měsíce je Štědrý den, tak mě to dost zaskočilo. Určitě sis to užila skvěle i bez mého přání. Je to nedávno, co ti bylo šedesát a rok utekl jako voda.

Kozoroh18: Tak to jo.

Jagea - děda byl pražák, mamka tam hodně jezdila na pázdniny k babičce a tak nyní často vzpomíná.
Já jsem narozená jak si občas někdo uleví v sudetech.

Kozoroh18: aha, ty z Prahy pocházíš?

Jagea - to bude asi kořenama

Kozoroh18: Zrovna jsem chtěla napsat, že se ti u nás nějak zalíbilo.

Holinka - také si to myslím, že jsem tam nějak často, proto jsem si udělala průkazku na MHD
od konce srpna asi 6x

Kozoroh18: koukám, že jsi v Praze víc než já.


něco z víkendu v Praze, fotili kamarádi

Kozoroh18: Rema: Jo taky to tak je u nas. Jeste ze jsou mrnavi jinak by mne srazili radosti ze schodu
Horsi to je u dcery, to clovek pootevre dvere a je tam trihlava san... jako z pohadky o drakovi a princezne. Jedna kebulka vetsi nez druha, pekne naskladane nad sebou v te sterbine u dveri. Jenom se tlemi a brousi si jazycky na olizovani. Vi ze skakat nesmi tak si mne oliznou cestou do schodu. Driv kdyz Princess jeste nechapala ze na babicku se neskace, byla by mne porazila, na zadnich jsme skoro stejne vysoke. Ted uz vi, ze kdyz vybehne o schod vys nez jsem ja, oblizne mne bez namahy a pripominek

jj, to je pravda s těmi nezáludnými dušičkami

YXH
Rema
přesně, před 40 min. jsem se vrátila z Prahy, můj miláček mne málem porazil jak mne vítal a jak se mazlil.
.gif)
YXH: jj, když mě celá rodina vítá při návratu, tak jenom psům to nadšení fakt věřím

Kozoroh18: Jo ten vyraz znam jak od deti tak od psu. Osobne bych se asi taky tak tvarila kdybych musela na "nucenou prochazku".
Vis to se mi na zviratkach libi, oni nepredstiraji nadseni, nejsou zakerni a kdyz maji nekoho radi, tak to je doopravdy, ne jako dospeli lide.

narvané obchoďáky také nesnáším, nepochopím rodiny s dětma, že si to užívají.
musím to upřesnit, ten nešel v davu, mladá paní jela s kočárkem, když jsme šli směren od metra a to šla snad jen naše skupinka 7 lidí.
Je to určitě domorodkyně a tak se turistům také vyhýbá pokud to jde. Kdo nemá rád zvířata tak snad možná si ani nemyslí, že se směje - culí blahem.
Tento šel nasštvaně a ještě unuděný výraz. Asi tak jako když jde žáček nechtěně k tabuli, svěšená ramena, klátějící ruce a výraz unuděnce co mu je jedno co schytá za známku.
Dost lidí se zastavovalo u hrobu V. Matušky.

Jaguška: Kozoroh18: Dekuji za krasne fotky a informace, je to moc zajimave, ackoliv na lecive kameny taky neverim.
Miluju modre opaly (udajne jsou taky nejak vlivne) nevim, proste se mi libi ta barva a mam hned lepsi naladu kdyz vididim tyrkysovou barvu. Ale kdyz na to nekdo veri, tak to muze pomoct
Jagea: Jo ja davy taky nemusim, tady jdu do obchodaku jenom kdyz neco opravdu potrebuju. Byt tim psem tak jsem asi taky otravena, a nedovedu si predstavit co by mi rekli ti nasi dva rarasci kdybych je vytahla u mamky na kolonadu. Nevzali by si ode mne ani flak hoveziho natoz kost
navic by asi zacali stekat rusky

Kozoroh18: To víš, musela to být pro pěkná otrava, když se nemohl někde vylítat. Já jsem ráda, že už pár let bydlím v méně civilizované části Prahy, davy lidí fakt nemusím...

Jagea - a včera tam bylo opravdu hodně lidí. Zatím co jsme se scházely se ŠŽ, tak bylo plno na a kolem hradu, od pátku co jsem tam byla, bylo plno snad všude. Asi možná ta světla a nebo již pražáci nevyjíždí tolik na víkendy mimo. Já teda vždy počítám s tím, že tam nejedu sama, ale vy to vidíte jinak.
A který jde za svou paničkou co veze
, jen z povinnosti, tak takového jsme potkali jak jsme šli od metra 2x, paní objela nějaký blok. Já jsem v pohybu a jak se tvářil viděla jak se nudí. Chtěla jsem si ho vyfotit, ale nedovolila jsem si.
Petřín má ( zeleň ) - právě získal snad nějakou ,,ochranu´´ . Bylo moc informací - nevím.

Jaguška: moc pěkné - Šárka i minerály. Už se těším. To doufám, že půjdeme pomalu a budeme se kochat, ať si to pěkně užijem. Ten šungit si určitě koupím.
Kozoroh18: taky jsi měla pěkný výlet. Já byla na Vyšehradě naposledy tak před 20 lety, zase bych se tam zase šla někdy podívat.

Jaguška: Díky za bohaté info o tom šungitu. Je to vážně zajímavé, neznala jsem. Jenže já jsem k podobným věcem dost nedůvěřivá, takže kdo ví, zda by mi to fungovalo...
Co se týče Vyšehradu, když jsem bydlela v Trojické na P2, chodívali jsme tam se psy takřka denně. V té době tam byla spousta divokých a opuštěných zákoutí, dneska je to tam na můj vkus příliš civilizované, i když pro návštěvníky Prahy jistě atraktivnější.

kubikm - byla jsem od pátku u vás.
V pátek večer jsme šly noční Prahou a včera Hrad a Petřín, Dneska jsme se dopoledne vydali opět na Vyšehrad.
bylo plno lidí
a těch labutí, když jsme šli na Kampu.
fotím jen na mobil, včera zůstal ležet na lednici, to mne mrzelo. Mám slíbené fotky, až je stáhnoum že pošlou.

tys byla na vyšehradě?

dnešní procházka

to je informací
si vezmem pořádný batoh, abychom tu hromadu unesly.
to budeme pěkné holky

Jagea:
Léčivý minerál Šungit je polyminerální uhlíková hornina, která dostala svůj název podle místa výskytu, karelské vesnice Šuňga na břehu Oněžského jezera. Dodnes není zcela znám jeho původ, ale existuje hypotéza, že šungity jsou pozůstatky gigantického meteoritu. Stáří Šungitu se pohybuje kolem 2 miliard let a má zcela jedinečné fyzikální, chemické a léčebné vlastnosti. Hlavní složkou šungitu je uhlík - základní stavební prvek života. Od diamantu a grafitu, jejichž základem je také uhlík, se šungit liší svou strukturou. Molekuly jsou podobné fotbalovému míči a nazývají se FULLERENY - je to nový typ molekulární formy uhlíku, ve které jsou molekuly obsahující magické číslo atomů C60. Šungit je jediný nerost na Zemi, který léčebné fullereny obsahuje. O důležitosti odhalení fullerenů hovoří i fakt, že skupina anglických vědců za něj získala v roce 1996 Nobelovu cenu.
Ukázalo se, že při vzájemném působení s vodou má šungit léčebné vlastnosti. Přetváří vodu na biologicky aktivní. Voda s energoinformační matricí šungitu je vodou nové generace. Pomáhá pracovat všem biologickým strukturám organizmu, aniž by potlačovala zdravé buňky. Fulleren je nejvýkonnější a dlouho působící antioxidant. Šungit je univerzální sorbent. Nic se nevyrovná schopnosti šungitu čistit vodu od škodlivých příměsí. Současně dodává organizmu prospěšné mikro a makroprvky a pohlcuje škodlivé. Šungit ve formě pyramidy je efektivní prostředek k odstranění nebo snížení vlivu geopatogenních a technogenních zón způsobených elektromagnetickým zářením mobilů, televizí, počítačů, ledniček atd. Přítomnost šungitové pyramidy na pracovišti harmonizuje atmosféru, u lidí mizí nervozita, nespokojenost a napětí.
Tohle bylo v té bývalé expozici - slevy byly 70%. Teď to mají levnější, nad 1000 Kč slevy 50%, ale nic jiného ze šungitu, kromě těch kamínků, neměli.

Jagea: Najdi si něco o něm na internetu. Už Hitlet se zabýval jeho výzkumem. Já mám 2 l džbán, v něm šungitovou drť (ale může to být jakýkoliv kus šungitu), když je voda hotová sleji ji do lahví od mléka a protože málo piji, vydrží mi to tak na týden. Když končím, připravím další vodu. Kamarádka mi minulý týden řekla, že její vnučce zmizelo po omývání "šungitkou", jak ona říká, akné. - Možná na tom něco bude, možná je to jen: Věř a víra tvá tě uzdraví. - Těch návodů je více, někdy stačí 24 h, někdy 48, 56, 72h. Já to většinou nechám působit 48 h.
Tak už víš, z čeho čerpám energii.

Jaguška: Máš ten šungit vyzkoušený?

Šungit je také na váhu, jeden kamínek vyjde na 40 Kč už s DPH.Šungitová voda
Šungitová voda působí na organizmus plánovitě, připravuje se vložením drtě (asi 100g) nebo pyramidy do 2-3 litrů vody, kde se nechá působit 56-72h (ne déle, ztrácí účinnost). Po vyčištění se šungit používá opakovaně.
Šungitová voda díky svým léčivým účinkům pomáhá léčit nejrůznější zánětlivá onemocnění, alergické, virové, kožní, kloubní potíže, nemoci látkové výměny, a to těmito způsoby:
• Pitím (3x denně vždy po jídle) – gastritidu, kolitidu, nachlazení (chřipku, bronchitidu), žlučníkové a ledvinové kameny, cukrovku, artritidu. Pomáhá obnovit imunitní a energetický stav při syndromu chronické únavy. Je dokázáno, že fullereny brání vzniku a rozvoji arteriosklerózy. Neméně zajímavým faktem je, že šungitová voda odstraňuje kocovinu.
• obklady – vředy, špatně hojící se rány, proleženiny, furunkly, lupénku, atopický ekzém. Skvěle zmírňuje bolest při popáleninách!
• Tlumí bolesti a má protizánětlivé účinky.
• Má baktericidní vlastnosti, trvanlivý antihistaminový účinek.
Tato voda má omlazující účinky. Každodenním mytím se zvyšuje elasticita a tonus pleti, mizí drobné vrásky, loupání pokožky, otoky. Šungitové fullereny urychlují regeneraci tkání. Velmi užitečné je omývání vodou při akné. Šungit takto obnovuje mladost a krásu pleti. Oplachování vlasů vodou zpevňuje jejich kořínky, zamezuje plešatění a vypadávání vlasů a dodává jim lesk a hebkost.

Holinka: Na výstavě minerálů nezůstal po rekonstrukci na kameni kámen (a to doslova). Všechno je jinak. Mají otevřeno od začátku října. Tu křišťálovou kouli za 7,2 milionu Kč někdo v létě koupil ve slevě 70% za 2,16 milionu Kč (no nekup to). Spodní patra s geodama a sochama jsou nepřístupná, ceny jsou pevné, většinou podle váhy, sleva 50% je při nákupu nad 1000 Kč. Jen dárkové předměty jsou na kusy, různá srdíčka, kuličky, vajíčka jsou třeba za 30 Kč bez DPH. Vstup je stále zdarma.
Nechceš tam na nás počkat ve 13 h a jely bychom společně na Václavku.

Jarča*: Včera jsem si byla s mužem cvičně projít tu trasu na příští neděli, z Dejvické na Můstek nám to trvalo přesně 3,5 h, takže to, že se tam sejdeme v 15 h je reálné. Mohlo by být alespoň tak jako včera i když, kdyby svítilo sluníčko, bylo by to lepší. Cesta přes Šárku je podle ukazatelů cyklo 4,5 km a trvala nám 1 h 20 minut. Nešli jsme rychle, fotili jsme. Na výstavě minerálů se moc dlouho nezdržíme. Cesta autobusem a metrem z Ruzyně na Můstek trvala 45 minut, tak uvažuji o cestě vlakem a metrem, to bychom zvládli za 30 minut.

Kozoroh18:nam ma dneska rano taky snezoprset.

Jarča* - zatím to je jen mráz, až začne lítat to už bude opravdu zima.

Anahir: ty aleje jsou krásné, váhala bych, kterou vybrat.

Kozoroh18: u nás taky chvíli poletovalo něco bílého, ani se mi tomu nechtělo věřit.
Jaguška - 15.10.2013 15:31: nádhera, dneska jsem šla odpoledne s dcerou a psem a litovala jsem, že nemám foťák.

Jaguška: nás kubíků je všude moc

Jaguška: Mas pravdu, jsou krasne a stromy brani tvorbe snehovych jazyku a chrani pred silnymi narazy vetru.
Kozoroh18: JJ skrabala jsem vcera a predevcirem, bylo po ranu dost chladno. Dneska je +5 ale ma prset, vcera bylo odpoledne +17C a pres vikend hlasi slunicko a +15C.

kubikm: Podívej se na
www.kdejsme.cz
Je tam 9 Aušů, z toho 8 v Praze a 1 v Říčanech (asi Vendula). Podívej se i kolik je Kubíků.
Kozoroh18: Já doufám, že bude ještě hezky.
Anahir: Krásné aleje na krásných fotkách. Mně se líbí ty staré a když jsou zbarvené, tak to nemá chybu. A ti debilové nahoře chtějí stromy v alejích kácet, že se o ně zabíjejí lidi. Když někdo jede jak šílenec, tak s tím musí počítat, že se mu může něco stát. Mne by zajímalo, kdy zmizí ty strašné poutače kolem silnic. Ty jsou ještě víc nebezpečné.

z jiného soudku, v pondělí ráno bylo bílo
střechy u sousedů, ta naše vepředu je bílá i normálně

Jaguška - pěkné fotky
.jpg)
Zde jsou hezké fotografie alejí. Je to ze soutěže Alej roku 2013. Kdo chce hlasovat, stále na stránkách Alejí může.
http://aktualne.centrum.cz/zpravy/kuriozity/fotogalerie/2013/10/15/foto-nejkrasnejsi-aleje-v-cesku/#utm_source=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_campaign=B&utm_term=position-16

Podzim se fotí dobře. Krásné barvy a do toho sluníčko.

Jaguška: Krasne fotky, dycha z nich posledni zavan babiho leta
.jpg)
Jaguška: moc pěkně umíš fotit.

Jaguška: Les přímo vyzývá k procházce.

Jaguška: perfektní příroda a ty barvy

Jaguška: krása
zatím listí moc nepadá, to tam za týden ještě bude hezky...

Včera v Šárce

Jaguška: já si nějak myslela, že je to syn toho franty...díky
to je ten, co mě miloval

kubikm: V obchodním rejstříku má Patrik Auš výrobu nábytku a ještě je tam na stejné adrese v Uhříněvsi František Auš, a Jan Auš má adresu v Lipencích. Tak se asi kluci vrátili - záznamy jsou od roku 1996.
Kozoroh18: Není to umělecká fotka, ale je to dokument. To se cení.

Jarča* - ano, to byl pokus o fotku mobilem
byla jsem Mamzelle Nitouche

Kozoroh18: Karlín?

nepovedeno, ale dávám pozdrav

ten franta šilhal, honza ne

Jaguška: jj, byl to jejich syn, akorát brácha nevypátral kterého...někdo z nich měl krám v maislovce

kubikm: S Aušaty jsem chodila do školy, ne do třídy. Hráli na kytary, byli nezapomenutelní. V 68 vyrazili do světa, ale v USA je chtěli prý naverbovat do Vietnamu a tak odjeli do Izraele. Kde je jim konec? Jednou Vendula Svobodová psala, že její manžel má jako jediný jméno Auš, tak jsem jí napsala mail, jestli její manžel není potomek Aušat, se kterými jsem chodila do školy. Její tajemnice mi odpověděla, ať pošlu číslo mobilu, že mi Vendula zavolá. Nezavolala, nenapsala a krátce potom se rozvedla.

Kozoroh18: jaguška, taky jsem ji vyfotila...
jinak tedy se mi kanály vždy líbily, mám i dříve fotky...

kdo tu sbírá fotky kanálů?
nevím zda si to pamatuji dobče

kubikm - tu snad kousek nějakej pán taky pořádal zájezd do Vietnamu, byl nadšený. On má nějakou cestovku či co a ubytovává

Jarča* - 9.10.2013 8:25
on je snad v tom temperamentu rozdíl mezi indickým a africkým

teprve dočítám
jaguška opět pěkné fotky z courání. ale tyto mne dostaly
Jaguška - 4.10.2013 17:26

kubikm: Mela bys o tom tvem cestovani napsat clanek bylo by to moc zajimave.

Jaguška: ale o tom vietnamu jsem vyprávěla kámošce a její dcera s partou našla cestovku a jeli tam...a nadšení...a dost věcí bylo stejných...ona tedy byla i na tom jihu saigon a tak...
my tam byli mezi 2 válkami...v 54 tam skončila válka s frantíky...a ještě nezačala ta s američany...

jinak už tedy klasika...já musím tu paříž, jinak řím, barcelona, madrid, valencie, s našima ještě benátky a jugoslávské pobřeží
s mužem potom mamaja, zlaté písky, zadar
michal byl na pozvání kamarádů v kanadě...tehdy byl fit říjen 2002...byla jsem také zvaná, ale necítila jsem se na tak dlouhý let a potom byl byla jen brzdou...nemám ráda, když na mě lidi musí brát ohledy...tak jsem nejela

Jaguška - 9.10.2013 8:00
a víš co, do třídy ve vršovicích se mnou chodili kluci dvojčat Auš...a nevím, čím potom byl ten syn, se kterým žila vendula svobodová
a jeden ten auš mě miloval, nosil mi tašku a říkal, že nemá rád maso...a to mi dával v družce

Jaguška: naprosto nevinně
otec byl diplomat, byl postupně ve vietnamu, laosu a vídni
mezi tím se vždy pracuje tady na ministerstvu, po 68 ho vyhodili...
ve vietnamu byli nejdříve jen rodiče, protože nám nedovolili ani učení doma...máma byla učitelka, ani franc. škola...potom tam vznikla ruská jednotřídka, takže jsme tam potom rok byli i my s nimi, v laosu byl otec sám, byla tam válka, ve vídni potom byl jen brácha a chodil tam do české školy, já byla na gymplu v praze
to V. se letělo a potom zpět právě my s mamkou vlakem,, abychom poznali ty krajiny...pár dní jsme byli v pekingu a moskvě, jinak jen ten vlak, viděli jsme tedy severní vietnamu, čínu, cíp mongolska a skoro celou transibiřskou magistrálu...to byl sen...netknutá krajina, bajkal jako moře...domky jako z mrazíka, i holky chodily pro vodu...
.jpg)
kubikm: to musela být paráda

Jaguška: to je hezké, jak lidi pustili až k nim a nechali na ně sednout i děti. I když jsem četla, že když se slon rozzuří, dokáže být pěkně nebezpečný. Ale to jenom když má strach o mladé, tady to snad nehrozilo.

Jarča*: Na Proseku je Svatováclavské posvícení a cirkus Humberto.
http://www.metro.cz/me-hlidac.aspx?idc=13092920324

Jaguška: ten slon, vlastně sloni (vidím druhé nohy), to je nějaká propagace na cirkus?

kubikm: Svěř se podrobněji novým ženám o tvém akčím radiu, co se týká cestování a hlavně jak ses dostala do Vietnamu.
Anahir: Jednou jsem se tu ptala, kdo byl kde nejdále ve světě na západ, na východ, na sever a na jih. Udivila kubikm, všemi směry, hlavně tím Vietnamem. - Pak jsem se tu ptala, kolikrát se kdo stěhoval. Tentokrát zvítězily obě Jitky, na ně nikdo nemá. S kubikm se naše cesty 2x protnuly, ale poznaly jsme se až tady na ŠŽ. V dětství jsme bydlely blízko sebe ve Vršovicích, teď bydlíme na sídlišti v Ďáblicích.

Na Proseku, to je za humny, máme slony. Ani nemusím chodit do ZOO. Dostala jsem fotky a video na Facebooku.
kubikm: Včera bylo krásně a tak jsem se byla projít podél Vltavy kolem ZOO. Je tam po povodních nový ptačí ostrov a vzpomněla jsem si na tebe, že se řeky vůbec nebagrují a pak stačí málo a je tu povodeň.

Anahir: jj, se 2 přestávkami v pekingu a moskvě to hodilo přesně 20 dní

Jagea: Podle fotek jsem viděla, že jsi šla Indonézskou džunglí nahoru rovně ke koňům Převalského, ale ten pavilon Afrika zblízka je za pískovcovými kameny vpravo. Dá se do něj jít zprava, tam je tabule všech zvířat z pavilonu a jejich sponzorů a na druhém konci je vitrina s nápisem ropucha africká. Tak příště.

Jagea: fotky moc pěkné
O tom údolí slonů jsem někde četla, že ho otvírají. Už dlouho jsme v Praze v ZOO nebyla, letos už to asi nehrozí, ale těším se příští rok, až vnouček povyroste, že ho tam vezmu o některém hlídacím víkendu.

Jaguška: To údolí slonů je fakt parádní. Já ho viděla vlastně poprvé.
Tu moji ropuchu jsem nějak zazdila, nenarazila jsem na ni, třebaže jsem prohlédla 2 pavilony spojené s Afrikou. Šla jsem trasou, jak jdou fotky za sebou a byla jsem docela uchozená a když jsem pak ze ZOO vylezla nějakým divným zadním východem, nevěděla jsem, kde vlastně jsem.
.jpg)
kubikm: ty jsi jela vlakem z Vietnamu?

Jagea: Tak ty jsi byla v ZOO ještě později, o 1,5 h a o 500 lidí. Fotky máš pěkné a máš jich hodně. Ten oddělený slon od stáda je Mekong, výzdoba je dar velvyslance z Indonézie. Viděla jsi vůbec svoji svěřenkyni? Fotky goril přes sklo se ti povedly, když jsem tam byla já, tak jsem se ke sklu vůbec nedostala. Bylo krmení, gorily měly jogurt a když ho snědly, dostaly za vrácení kelímku něco do ruky, asi piškot.

Rema: Tak já mám zkušenost opačnou než autor článku. Pokud sleduje, jak si chlapi užívají v hospodě, tak to má asi pravdu. Jinak všude převažují ženské. ať je to kultura nebo turistika. Když přjde do Klubu aktivního stáří Květa Fialová, tak nás vždycky pozdraví: Ahoj holčičky - a ono je tu i pár kluků. A pak dodá: Doufám kluci, že tu nejste z donucení? - Je ale fakt, že dříve jsem četla ve Vlastě (už jsem ji dlouho nekoupila), jak si ženské stěžují, že je nikdo nemá rád a musí sedět doma. - Já si myslím, že jaké si to uděláš, takové to máš. Stačí, když alespoň trochu slouží zdraví. Moje kamarádka se přestěhovala z Prahy na důchod natrvalo na chalupu a když se tam nic nedělo, dala se do organizování sama.

YXH: To jo...
Včerejší procházku po ZOO dokumentují tyto fotky:
http://www.stastnezeny.cz/index.asp?menu=4430&record=26613

Jagea: To je bezva tak tam ta tvoje neni sama ma uz i kamosky
.gif)
Jaguška 7.10.2013 17:27 : no vidíš, já jsem někde nedávno četla chytrý článek, jací jsou chlapi důchodci štramáci, jak si to užívají a ty protivné baby sedí doma a neví co se sebou a zatím v reálu to vypadá asi opačně, co

Jaguška: No vidíš, ropucha má spoustu adoptivních rodičů, tak se její kolonie rozrůstá.
V ZOO jsem strávila dobu od 12:57 do 17:30, ale jak už jsi psala, nepotkaly jsme se.

Jaguška: dost často kolem automatu jezdíme a stavb je stále horší a horší...je to fakt neštěstí achudáci nájemníci..., mám pocit, že tam stále jsou někteří...taky kam jít...
automat je stržený....
-- Kompletní archiv diskuse --