Reklama:

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Milenec mě drží v šachu. Pěkně jsem si naběhla.

Milenec mě drží v šachu. Pěkně jsem si naběhla.

Vlastní vinou jsem se ocitla ve velmi nepříjemné situaci. A nevím, jak z ní ven. Nevím, jestli mi dokážete poradit, spíš si myslím, že to od vá pěkně schytám (a právem). Ale aspoň se ze všeho vypíšu, když už nic jiného.

Je mi dvaačtyřicet, jsem vdaná dvacet let, máme jedno dítě, dceru, která chodí na střední školu. Manželství máme hezké, muž je dobrk každým coulem, nikdy mi nic nechybělo. Citově ani materiálně. Slušně vydělává, má nás obě moc rád, jestli občas proběhne nějaká menší hádka, vždycky je to kvůli nějaké malichernosti.

Nevím, co to do mě vjelo. Možná mi chybělo v ivotě nějaké vzrůšo a ta domácí pohoda mi začínala trochu vadit, těžko říct. Před necelým rokem jsem si prostě našla milence. O osm let mladšího, svobodného kluka. Najednou jako bych omládla, můj život zase získal nějaký náboj.

Scházeli jsme se tak jednou, dvakrát do týdne u něj doma, manželovi nevadilo, že chodím pravidelně večer pryč, nikdy jsme jeden druhému nedělali stíhačku. Spokojil se s tím, co jsem mu řekla – že jdu s kamarádkou na skleničku, zaplavat si, na koncert, prostě cokoli. Měla jsem tedy volné pole působnosti a opravdu jsem si užívala. Vůči mužovi jsem samozřejmě cítila výčitky, ale vždycky jsem se ukonejšila tím, že co oči nevidí to sdrce nebolí a jelikož můj milenecký vztah byl přísně utajovaný, živé duši jsem o něm neřekla, nehrozilo, že by se manžel něco dozvěděl.

Jenže jak praví to moudré přísloví o tom stromě, co nerpste do nebe i já jsem narazila.

Před asi třemi měsíci začal můj vztah s milencem poněkud skřípat. Jemu už nestačilo, že se vídáme jednou, dvakrát do týdne, chtěl víc. Začal naléhat, usilovat, bombardovat mě smskami i v době, kdy věděl, že jsem doma s manželem. To už na mě bylo moc a chtěla jsem to ukončit, protože domluvy nepomáhaly. Říkal, že zjistil, jak moc mě miluje a představa, že jsem v posteli se svým mužem, že mu vařím, peru, že s ním trávím večery a víkendy, ho neskutečně drásá.

Zkusila jsem s ním rozumně promluvit, řekla jsem mu, že bude lepší, když náš vztah ukončíme, že by si měla najít jinou přítelkyni, maldou, svobodnou, se kterou bude moct založit rodinu. Jenže to jsem si dala. Ztropil mi doslova hysterickou žárlivou scénu a prohlásil, že jestli se s ním rozejdu, oznámí mému manželovi, kam jsem v tom uplynulém roce po večerech chodila. Důkazy na to má, v mobilu zprávy a i nějaké fotky.

Je to pro mě hrozná situace. Nechci zničit manželství, nechci ublížit mému hodnému manželovi a ani dceři, kterou by toto vše samozřejmě hodně zasáhlo. Bojím se, že ten můj mlaďoch by byl schopen svou výhrůžku splnit. A tak zatím ten vztah s ním nějak udržuju, ale už to není ten „drajv“, co to býval, naopak, nesmírně mě to vyčerpává. A úplně nejvíc mě štve, když si uvědomím, že jsem si to všechno zavinila sama a teď mě drží v šachu jedno nevyzrálý ucho.

Co s tím? Jak z toho ven? Možná by bylo nejlepší se mu ěnjak zprotivit, nebo šikovně navlíknout seznámení s nějakou slečnou. Ale jak to všechno provést?

Kristýna


21.4.2017   Rubrika: Partnerské problémy   |   Komentářů 86   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Milenec mě drží v šachu. Pěkně jsem si naběhla.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-86
sharon
sharon - 24.4.2017 0:09

kubikm: ono je to všechno věc názoru.......my už máme věk , ale mládí je mládí......a nikdo není bez chyb, jo, co si holka nadrobila.......

 
kubikm
kubikm - 23.4.2017 22:37

jinak je to prostě milka...emancipace neznamemá, že se žena bude chovat jako dementní muž....

 
kubikm
kubikm - 23.4.2017 22:36

dobrk
v ivotě
nerpste
ěnjak

 
kubikm
kubikm - 23.4.2017 22:32

sharon: no mně tedy vadí, když v článku jsou překlepy a i gramatické chyby....když to někdo takhle napíše pod článkem...prosím...ale nějaká profesionalita by měla být....však za to mají peníze, ne?

 
kubikm
kubikm - 23.4.2017 20:39

sharon: smajlik - 68smajlik - 68
smajlik - 67já tyhle trable ani mít nemohlasmajlik - 42, já ne
a muže jsem nepřistihlasmajlik - 34smajlik - 34smajlik - 34

 
sharon
sharon - 23.4.2017 20:09

kubikm: to je to poslední co by mi vadilo.......když máš tydle trable tak jsou ti překlepy šumafuk.....smajlik - 64

 
kubikm
kubikm - 23.4.2017 19:56

SAKRA, TO OPRAVDU MUSÍ BÝT VE ČLÁNKU TOLIK PŘEKLEPŮ??????????

 
kubikm
kubikm - 23.4.2017 19:55

kareta: jinak jsem dostatečně stará, abych věděla, že prostě v životě může být situace, kdy....řečeno s knihou...někdo podlehne...ale jen jako úlet...sice bych to nechtěla přímo vědět, ale kdyby, asi bych to prostě prominula
ale cíleně si hledat milence, protože je manžel velkej dobrák?
Kristýna píše

Manželství máme hezké, muž je dobrk každým coulem, nikdy mi nic nechybělo. Citově ani materiálně.

Tak ta by letěla z baráku...

 
kubikm
kubikm - 23.4.2017 19:48

kareta: to je zkopírovaný konec článku, proto jsem tam nechala i ten podpis

já dodala toto
tak mu nabídni dceru, ať si taky užije...a všichni budete happy smajlik - 27

 
rychlonožka
rychlonožka - 23.4.2017 16:51

Orinko, v tom případě by ten vybraný pán musel sehrát nikoli roli manžela, ale roli nového přítele, který se do dámy zamiloval a hodlá ji mít pro sebe. Náš současný milenec je tak trochu vyděrač a tak trochu i slaboch. Věřím, že by se i zastrašit dal.

 
kareta
kareta - 23.4.2017 13:33

kubikm: zprotivení je práce na rok. Kamarádka se takto chtěla rozvést a je neuvěřitelné, co ten chlap vydržel...včetně souložení nad křížovkou, šikany a spol. A na jinou se ti v tomto stacvu nepodívá. To není láska, to je posedlost mocí, úchylka od normálu. Měla by tam napochoovat s nějakým bouchačem, zrušit mu mobil a PC, vymazat cloud a přilepit ho k posteli herkulesem, aby dal pokoj.

 
orinka
orinka - 23.4.2017 11:56

rychlonožka: nápad je to dobrý, ale co když dotyčný milenec ví, jak její manžel vypadá?smajlik - 58

 
rychlonožka
rychlonožka - 23.4.2017 11:54

Jinak podle úsloví nejlepší obrana je útok a jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá by možná stálo za úvahu nikoli najít si ženu, která by milence jakoby balila a tím ho odvedla od Kristýny / chudák ta, co by se obětovala, pak by se ho hysterika taky třeba nemusela zbavit a je to příliš zdlouhavé a riskantní pro obě/, ale naopak najít muže, který by byl ochoten nezištně pomoci. Je ale důležité, zda milenec zná manžela od vidění nebo ho nikdy neviděl. Pán přibližně vypadající jako manžel by mohl vyhledat milence a v krátkém rozhovoru mu sdělit, že mu žena vše řekla, že to mezi sebou urovnali a že pokud by milenec podnikal v budoucnu jakékoli kroky se k ženě přiblížit, pak se má na co těšit. Stručně, jasně a výstižně. Člověk k tomu vybraný by mohl být kolega, příbuzný, atd, a nemusela by mu říct celou pravdu, stačilo by přiznat stran milence neopětovanou náklonnost, platonickou lásku, jeden úlet, chlap většinou umí mlčet, zatímco svěří-li se ženě, buď aby dělala náhradnici, nebo aby jí poradila, ta by to mohla zneužít nebo prokecnout.

 
kubikm
kubikm - 23.4.2017 10:27


Co s tím? Jak z toho ven? Možná by bylo nejlepší se mu ěnjak zprotivit, nebo šikovně navlíknout seznámení s nějakou slečnou. Ale jak to všechno provést?


Kristýna

tak mu nabídni dceru, ať si taky užije...a všichni budete happysmajlik - 27

 
rychlonožka
rychlonožka - 23.4.2017 9:36

A v tomhle případě bych si fakt s dalšími schůzkami dávala bacha. Můžu mu rupnout v hlavě a ublížit jí. Už se stalo kolikrát, že protějšek pojal situaci poněkud svérázně...KDYŽ TĚ NEMŮŽU MÍT JÁ, TAK TĚ NEBUDE MÍT NIKDO. Pozor na to. To je ta nejhorší varianta, která by mohla nastat. Ve srovnání s tímhle je trapná scénka, kdy milenec přijde k nim domů žalovat, fakt malér, ve kterém, když na něj dojde, nelze nic vrátit zpátky...!

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-86
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 78611.
    Archiv anket.