Reklama:

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Problémy s rodiči tchán tchyně

Nevěra. Všichni to věděli, jenom já ne.

Nevěra. Všichni to věděli, jenom já ne.

Připadám si jako blbec a nevím, co dělat. Nejraději bych se odstěhovala někam na pustý ostrov abych nikoho neviděla. Všichni mě podvedli. Partner, rodina, přátelé. Cítím se strašně sama.

S partnerem jsme spolu byli dvanáct let, máme dvě děti, devítiletou dceru a čtyřletého syna. Sice jsme se nevzali, ale žili jsme v podstatě jako manželé a já měla celou dobu dojem, že nám to dobře klape. Proto jsem ani neměla potřebu ho nějak kontrolovat, podezírat a vytvářet si kdovíjaké scénáře, když se najednou začal často opožďovat z práce. Věřila jsem mu, že toho má hodně.

Jenže ono to bylo jinak, jak se posléze ukázalo. Partner udržoval dlouhodobý vztah s kolegyní, rozvedenou samoživitelkou s jedním dítětem. Já hloupá jsem neměla ani stín podezření, ještě jsem ho litovala, když přišel pozdě večer domů, čekala jsem na něj s večeří.

Pak to prasklo, respektive on sám mi sdělil, že se zamiloval a odchází od nás. Skvěle to načasoval akorát na začátek Adventu, zcela sobecky chtěl Vánoce prožít se svou novou partnerkou a na mě a naše děti nebral vůbec ohled. Asi si dovedete představit, jak mi bylo. A jak těžké bylo to vysvětlit dětem a kočírovat Vánoce.

Už to samo o sobě by stačilo, jenže to se nakonec neukázalo jako ta největší rána. Když se o jeho odchodu dozvěděli mí rodiče, sestra a nejbližší přátelé, tak mi všichni přiznali, že o jeho vztahu věděli, akorát neměli sílu mi to říct, všichni to tutlali. Takže jsem z toho vyšla jako absolutní pitomec, kdy všichni kolem vědí a mají jasno a ten, koho se to týká, žije v blahé nevědomosti.

Je mi strašně. Nechci s nikým mluvit, na všechny se zlobím. Připadám si jako podvedená od všech. Chápu, že není snadné někomu říct o nevěře jeho partnera, ale že mě v tom nechá takhle vykoupat i rodina, to mě hodně zklamalo.

Jsem teď zaseklá, zlobím se na ně na všechny. Máma se mi snaží pořád volat, ale já jí neberu telefony, stejně tak ségra. Chodí mi od nich vyčítavé smsky, ať se koukám srovnat a přestanu je obviňovat, že prý jinak nemohly.

Stalo se někomu z vás něco podobného? Jak jste následně řešily to zklamání nejen z partnera, ale i z lidí, kteří vám byli blízcí, o všem věděli a nic vám záměrně neřekli. Prý pod rouškou, že mi nechtěli ublížit. To s jim teda povedlo.

Ála


28.12.2016   Rubrika: Partnerské problémy   |   Komentářů 94   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,7/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Nevěra. Všichni to věděli, jenom já ne.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-90 | 91-94
sharon
sharon - 30.12.2016 15:36

Denrepa: nevzali se - nerozvedou se...........smajlik - 26

 
Denrepa
Denrepa - 30.12.2016 14:16

No a co bys s tím dělala, kdyby ti to řekli? Rozešla by ses ty s ním (a ne on s tebou) nebo bys ho zamkla doma nebo co bys dělala? Možná bys je teď zas obviňovala z toho, že váš rozchod zapříčinili.
Oni mají pravdu, že je obviňuješ neprávem. Vlastně se ti to hodí, abys našla aspoň nějakého viníka toho, co se stalo.
Jako asi je to prevít, ale třeba si za to taky něčím můžeš (přestala jsi o sebe dbát? Prudíš ho nadměným úklidem? Nebo se staráš až moc?) a on si to našel jinde. Prostě ať je ten důvod jakýkoliv, tak se s tim prostě smiř. Nebo ho nakopej do koulí a při rozvodu ho ober i o poslední ponožku, to taky člověku docela uleví, ale nezbyde ti nic jinýho, než to vzít tak jak to je. A neobviňovat z toho rodiče a kamarády, který s tím nemají nic společnýho. Takový věci se prostě stávaj dnes a denně. A kdybych já věděla (jakože vím) o záletech svých kamarádů, tak bych to tomu druhému z páru taky neřekla. To totiž není moje věc a já nemám právo na to něco za někoho řešit, to si musí vyřešit jen a jen ti dva spolu.

 
Nika1
Nika1 - 30.12.2016 12:59

Stacilo rict, ze jsem potkala pritele s nejakou pani a at zbystri. Ze to mohla byt kolegyne atd. No a Ala by zbystrila.

 
Linda
Linda - 30.12.2016 12:38

Kdyz se nad tim zamyslim tak chtela bych to vedet. Ale uprimne netusim, jak bych s takovou informaci nalozila smajlik - 26.....ano vedela bych, ze mi zahyba, ale vyhodila bych ho rovnou? Chtela bych vedet vic? Delala bych nejakou dobu mrtveho brouka? Zahybala taky? Fakt netusim....jediny snad ze bych byla pripravena vnitrne a nebyl by to pro me takovy sok az by prisel a rekl ze odchazi, to je asi tak to jediny, k cemu je takova informace dobra smajlik - 26
Na druhou stranu, kdybych mela takovou informaci o nekom blizkym nevim jestli bych ji rekla - 1) kazdy at si zije vlastni zivot, ja se do toho nemicham a 2) komu bych tim pomohla a 3)doprcic jak se neoc takovyho vubec rika????

 
Anče
Anče - 30.12.2016 11:25

smajlik - 105Mám kolegyni,všichni vědí,že ten ,její, má dlouhodobě přítelkyni a ta nechce nic vědět-ví,že všichni o tom vědí,dělá mrtvého brouka.Takhle bych žít nemohla,každá jsme jinásmajlik - 105

 
Haninka
Haninka - 29.12.2016 22:08

sallie: smajlik - 47

 
sallie
sallie - 29.12.2016 22:05

Álo, ten kdo tě podvedl byl partner, ne tvoje rodina a přátelé.... a upřímně, měla bys ty koule říct ségře, že jí manžel zahýbá, nebo bys to nechala být a doufala, že ho to přejde? Zvláš´T když ona nic netuší a je spokojená?
A jak moc to věděli? Předpokládám, že jim u toho nikdo nesvítil, a dělat dusno z toho, že jsem potkala švagra ve městě s kolegyní, by se mi asi příčilo...

 
štírek
štírek - 29.12.2016 20:17

Můj názor je, že pokud ženská chlapa chce, tak ho dostane i kdyby se na hlavu stavěl. smajlik - 73Vlastní zkušenost . Ale já manžela nikomu před 31 lety nepřebrala, jen jsem si ho vyhlídlasmajlik - 61

 
sharon
sharon - 29.12.2016 20:12

mariena: přesně.....nikomu se tím nepomůže.....bohužel si na to musí každý přijít sám............

 
mariena
mariena - 29.12.2016 18:48

Je to už hezkých pár let co si muž mojí známé našel slečnu a zapoměl,že je jaksi ženatý a má dvě děti.Asi po roce už to věděl kdekdo,jen jeho žena ne.Nakonec jí to řekla jedna z kamarádek.A byl oheň na střeše,on vše zapřel,kamarádka se stala tou "rozvracečkou" manželství.Za rok odešel ke slečně,protože ji přivedl do jiného stavu.A ta kamarádka byla pořád ta špatná a nikdy ji nebylo odpuštěno.

 
Anče
Anče - 29.12.2016 18:11

Verera: Klobouk dolů - jste velkorysá...já bych svojí mámě asi něco řekla - když věděla,co věděli všichni okolo,tatovi taky a od sestry bych taky čekala pár slov...Věřím jenom nejbližším a tohle by mě zdrtilo.smajlik - 105

 
Verera
Verera - 29.12.2016 15:28

Ať by řekli nebo ne, stejně by byli ti špatní. Oni neměli žádné dobré řešení, leda tak proplesknout pána, ale kdo ví,jestli jeho odchod není proto,že se mu někdo z rodiny zmínil že ví a přiměl ho tak k rychlejšímu rozhodnutí.

Každopádně oni nejsou ti, co to způsobili.Měli asi mlčet i teď,ale nevíme, za jakých okolností se přiznali, že to věděli. Jestli to bylo na přímý dotaz, tak asi nechhtěli lhát. Zlobíš se na ně možná proto, že oni jsou po ruce, reagují, snaží se o kontakt, takže se jim vztek vyjadřuje mnohem snáz než pánovi, který zřejmě zmizel na svátky a nekomunikuje. Našla sis tedy hromosvod v rodině, což je možná pochopitelné,ale ne dlouhodobě. Oni nic nezpůsobili, takže bys měla zlost nasměrovat tím správným směrem na pána a ne na lidi.

To co, udělal svým dětem je neuvěřitelně sobecké, nechápu, jak se někdo zamilování do nové osoby automaticky zbaví svých dětí, tohle je osoba, na kterou bys měla být jedině naštvaná.

 
Anče
Anče - 29.12.2016 11:03

smajlik - 105Chlapi prostě neudržej ptáka v kalhotách...pokud se rozhodl,že odejde - teď měla by Ala myslet prakticky=děti jí zůstanou. Rodině,která tajila nevěru bych řekla svoje v duchu - už vám nevěřím-ať se okolo ní lidi snaží si důvěru získat.Je těžké to říct,ale pokud nevěra takhle trvá dlouho a všichni okolo to vědí - je lepší,že se to provalilo nežli ,být za blbce, dál...slabá útěcha,vím. Teď myslet prakticky!smajlik - 105

 
kareta
kareta - 29.12.2016 9:48

Já bych odjela s dětma na hory na chatu a Vánoce oslavila tam. V klidu si srovnat myšlenky, vyblbnout se s dětma a příbuzný poslat do ledna k ledu. Užírat se křivdama nikam nevede, život jde dál. Ještě že odpadnou starosti s rozvodem, na ozdíl od kubika si nemyslím, že je to nějaká jistota dvounásobku do budoucna, chlap když chce odejít, tak jde stajně jako baba.

 
sharon
sharon - 29.12.2016 9:10

já se tedy rozváděla před 42 lety a žádná hrůza to nebyla , na tom málu co jsme měli jsme se dohodli a syna si bral kdy chtěl....dodnes se u syna stýkáme , já byla na pohřbu jeho otce a on na mých rodičích, na FB jsme přátelé.........jsme jen lidi a na všem se dá domluvit, rozvodem život nekončí.................za nějaký čas bude líp , uvidíš.........smajlik - 45

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-90 | 91-94
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 78565.
    Archiv anket.