Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Naučte se kreslit Fantasy svět

Naučte se kreslit Fantasy svět

Autor bestselerů a proslulý výtvarník Finlay Cowan je talentovaný grafik a reklamní výtvarník. Od roku 1993 pracoval jako designér pro Pink Floyd a řadu dalších skupin a je známý i svými pracemi pro film. Finlay v současnosti vede vlastní návrhářskou firmu Endless Design Ltd. a píše grafické romány. Je autorem knihy Naučte se kreslit Fantasy svět, kterou vám chceme představit.

S pomocí této poutavé a praktické příručky se naučíte nejen vy, ale i vaše děti kreslit a malovat fantastické postavy, zvířata, města i celé krajiny, které vytvářejí vzušující imaginární světy.

Autor, sám zkušený a uznávaný výtvarník, vás provede světem fantasy malby a grafiky. Ukáže vám, jak nakreslit a namalovat každý možný námět v tomto vzrušujícím žánru, ať už s využitím tradičních nebo digitálních médií. Nabídne podrobné postupy, jak vytvářet realistické detaily, jako jsou výraz, pohyb, kůže, vlasy, šaty nebo zbroj a šperky, spolu s jasným návodem, jak hledat zdroje a měnit koncepty v hotová díla. Za pomoci praktických instrukcí prochází krok za krokem jednotlivá témata od prvních nápadů přes pracovní skicy až po hotové ilustrace.

Vše dokumentuje na galerii děl špičkových výtvarníků tohoto žánru, kteří se s vámi podělí o své mistrovství a jejichž práce pro vás může být neocenitelnou inspirací. Jako bonus přidává čtyři samostatné sekce od mistrů digitální kresby.

Autor nezapomíná ani na čtenáře, kteří by se chtěli tomuto umění věnovat profesionálně: v závěru knihy najdete řadu rad a doporučení, jež vám mohou pomoci při rozhodování nebo v prvních krůčcích budování vlastní kariéry fantasy výtvarníka.

Více se dozvíte na www.zonerpress.cz.

 

O knihu Naučte se kreslit Fantasy svět můžete nyní i soutěžit. Soutěž najdete v pravé liště magazínu.

Komerční článek


7.1.2008   Rubrika:   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Naučte se kreslit Fantasy svět

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 471296.
Archiv anket.