Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Jak se domluvit s kojencem a batoletem

Jak se domluvit s kojencem a batoletem

Také někdy nevíte, proč se váš maličký vzteká, co vlastně chce či co ho rozplakalo? Účinnou cestou, jak mu porozumět, může být systém znakování s miminky. Nabídněte svému dítěti, které ještě neumí vůbec nebo dobře mluvit, možnost, jak se s vámi dorozumět. Kniha přináší srozumitelný návod k rozvíjení přirozené komunikace s malými dětmi gesty a znaky. Autorka klade velký důraz nejen na odborné informace, ale zejména na praktické zkušenosti využití ověřeného komunikačního systému gesty a znaky v každodenním životě s dítětem raného věku. Součástí publikace je i slovník základních znaků.

 

Autor: Mgr. Terezie Vasilovčík Šustová

Cena: 179 Kč

 

www.grada.cz

Redakce


17.9.2008   Rubrika: Společnost   |   Komentářů 3   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Jak se domluvit s kojencem a batoletem

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
dadka
dadka - 19.9.2008 9:24

Křeček: Přesně tak, znakování používáme třeba u nás v zaměstnání, kdy jsou děti zdravotně postižené a verbálně se nedovedou vyjadřovat.U svého dítěte máma pozná, co mu chybí i bez znakování.

 
Křeček
Křeček - 17.9.2008 14:15

To se mi zdá postavený na hlavu. Než se to naučíme, půjde dítě do školky a na ostatní bude gestikulovat, zatímco oni už budou umět mluvit smajlik - 55

 
Elen
Elen - 17.9.2008 12:00

Četla jsem s tou paní rozhovory, je to zajímavé.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 471296.
Archiv anket.