Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Sebedůvěra - umění získat cokoliv chcete

Sebedůvěra - umění získat cokoliv chcete

Se sebedůvěrou získáte cokoliv mnohem snáze. Tato čtivá knížka, která se ve světě stala během pár týdnů bestsellerem, vám ukáže, jak se postavit čelem svým obavám, jak si vybudovat sebedůvěru a dosáhnout svých životních cílů. Kombinuje nejlepší metody kognitivně-behaviorální psychologie, sportovní psychologie, neurolingvistického programování, pozitivní psychologie a vychází z autorovy praxe psychologa a kouče. Ať už jste jakéhokoliv věku, máte jakoukoliv práci či jste v jakékoliv situaci, pojďte s pomocí této knihy získat skutečnou a trvalou sebedůvěru, která vám pomůže jednat a zvládnout vše, co vás v životě potká.

O autorovi

Psycholog a kouč dr. Rob Yeung pomáhá lidem, aby dosáhli svých cílů. Vystupuje na konferencích, poskytuje konzultace organizacím a koučuje osoby. Je známý svým inspirujícím a informačně obsažným stylem psaní a pomáhá lidem, kteří chtějí provést pozitivní změny ve svém životě a dosáhnout úspěchu.

Často vystupuje na mezinárodním fóru a široké spektrum jeho posluchačů sahá od ředitelů firem a podnikatelů až po obchodníky a studenty. Napsal více než tucet knih, které byly přeloženy do mnoha světových jazyků. Jako populární odborník se objevuje v nejrůznějších televizních programech, od CNN po Big Brother, a uvádí také některé pořady, například Jak získat práci, po které toužíte, na BBC.

Pracoval jako psycholog v oblasti sportu a jiných fyzických aktivit a je členem Britské psychologické společnosti. Působí také jako odborný osobní kouč a trenér aerobiku.

Více informací můžete získat na webové adrese www.robyeung.com.

 

Autor: Rob Yeung

Prodejní cena: 249 Kč

Vydala: Grada Publishing, a.s., www.grada.cz

Redakce


23.9.2009   Rubrika: Společnost   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Sebedůvěra - umění získat cokoliv chcete

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 471296.
Archiv anket.