Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Kniha Divergence – zažijte neobvyklou romanci

Kniha Divergence – zažijte neobvyklou romanci

Milujete knihy pro ženy? Prožila byste ráda alespoň v literární formě nějaký skutečně neobvyklý románek? Potom Vám můžeme doporučit trilogii Veronicy Rothové, která Vás jistě dokáže zaujmout.

Pokud si ráda přečtete nějakou sci-fi knihu, možná jste již také zaznamenala jméno Veronica Rothová. Tato teprve pětadvacetiletá Američanka, jež vystudovala tvůrčí psaní na Northwestern University, si totiž již stačila získat mnoho čtenářek po celém světě. Chcete-li tedy dílo této autorky objevit blíže, seznamte se s prvními dvěma díly její populární trilogie, anebo pokračujte ve čtení.

Divergence aneb láska v dystopickém světě  

Divergence je prvotinou této autorky, a to ne ledajakou. Okamžitě se totiž stala světovým bestsellerem. Jedná se albatrosmediapřitom o tzv. dystopii, děj knihy Divergence se tedy odehrává v budoucí, ne však právě ideální společnosti. I v takovém společenství má ovšem místo láska. A zamiluje se i hlavní hrdinka knihy, Beatrice. Pokud také chcete vědět, jak se její příběh rozvine, objednejte si knihu Divergence a vydejte se do Chicaga budoucnosti.

Prestižní americký deník The New York Times knihu kupříkladu zařadil mezi největší bestsellery. Další části tak sebe nenechaly dlouho čekat a dnes již existují další dvě pokračování. Zatímco Rezistence už také vyšla v českém jazyce, závěrečný díl celé trilogie, Aliance, se k vydání v ČR teprve chystá. Buďte tedy na strhující závěr náležitě připravena, přečtěte si první dvě části.

Další zajímavé knihy pro ženy a dívky

Kromě této dystopické trilogie, existuje pochopitelně celá řada dalších populárních knih pro ženy. Považujete-li se tedy za vášnivou čtenářku, musíte být spokojena. Kde ale takovou literaturu sehnat za příznivé ceny? Vyzkoušejte kupříkladu obchod Albatrosmedia.cz, na kterém naleznete nejen knihy pro albatrosmediadívky, ale také knihy pro děti a mládež a můžete rovněž pořídit vhodný literární dárek svému protějšku.

Komerční článek


1.2.2014   Rubrika: Knižní recenze   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Kniha Divergence – zažijte neobvyklou romanci

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 464286.
Archiv anket.