Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Bridget Jonesová je zpátky!

Bridget Jonesová je zpátky!

Bridget Jonesová: Láskou šílená je jedním z nejlépe prodávaných titulů současnosti. Fenomén stvořený Helen Fieldingovou v roce 1996, který posílilo filmové zpracování z roku 2001, oslovil nespočet žen – ať už svobodných či zadaných. Všechny v bláznivé Bridget viděly kousek sebe – stejně jako vy!

 

Bridget: Zrcadlo (nejen) svobodných žen

Společně se svobodnou Bridget, která netouží po ničem jiném než po lásce až za hrob (ale třeba ještě shodit pár kil) jsme prožívali těžké, trapné i zamilované momenty a přáli jsme jí, ať jí všechna její předsevzetí vyjdou. Protože když se vše splní jí, tak je tu šance i pro nás ostatní – obyčejné ženy.

Tip: Helen Fieldingová a její knihy se staly takřka přes noc hitem, který baví ženy po celém světě už řadu let. A fenomén Bridget zraje společně se svými čtenářkami. Pokud patří i k vaší srdcové záležitosti, mrkněte na knihu od stejné autorky - Bujná fantazie Olivie Joulesové – právě vyšla!

Bridget stárne, ale rozhodně nenudí

Bridget už ale není bláznivá třicítka, ale matka dvou dětí s pěti křížky na krku. I když… už jí sice není třicet, ale bláznivá je pořád stejně. Na místo deníku používá twitter a sní o sexu s koloušky. Ale to by nebyla Bridget, aby neprováděla jednu botu za druhou. A tak se kromě uhánění koloušků snaží být dobrou matkou a už opravdu (ale opravdu!) dospět. Co myslíte, povede se jí to?

Ve třetím pokračování Bridget Jonesová: Láskou šílená vás Bridget pobaví, ale hlavně vám dá naději – že i ženy v jejím věku mají nárok snít, chybovat, milovat a hledat. I po těch letech je Bridget v jádru stejná ztřeštěná svobodná třicítka, kterou milují čtenáři po celém světě. A konečně je zpátky. V plné polní!

Bridget Jonesová: Láskou šílená by neměla chybět v knihovničce žádné ženy, která věří v lásku až za hrob, která řeší běžné problémy života moderní ženy a rozhodně by neměla chybět žádné ženě, která je v jádru pořád “láskou šílená“ holka.

A to jsme vlastně všechny, ne?

Komerční článek


2.2.2015   Rubrika: Knižní recenze   |   Komentářů 5   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3,1/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Bridget Jonesová je zpátky!

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
jajaK
jajaK - 7.2.2015 11:18

skvela kniha...nejprve jsem se sice musela prenest pres Markovu smrt a to ze Bridget uz je kolem padesati, ale to nastesti netrvalo dlouho a s kazdou dalsi strankou jsem si to uzivala cim dal vic :) jasne, zadna normalni zenska by se takhle asi nechovala...tzn. zadna prumerna zena s prumernym, pro společnost prijatelnym, chovanim...ale o takove zene by se asi tak dobre nepsalo a hlavne necetlo :) takze za mne rozhodne palec nahoru!

 
sharon
sharon - 3.2.2015 10:24

illča: smajlik - 47....rozhodně nenudí - plná života ...smajlik - 47

 
Pentlička
Pentlička - 2.2.2015 14:47

illča: Mně právě připadala až moc praštěná, tak prvoplánově, aby to bylo jakože legračně, ale přitom se chovala jako trapná blbka. Takhle by se žádná normální ženská prostě nechovala. Zklamalo mě to.

 
illča
illča - 2.2.2015 13:48

Taky jsem ji dostala na Vánoce - a líbila se mi ... sice bylo od poloviny jasné, jak se to celé vyvine .. jsem ráda, že je Bridget pořád stejná- zmatená, roztržitá, zasněná, lehce praštěná baba.

 
Pentlička
Pentlička - 2.2.2015 13:44

Dostala jsem ji na Vánoce, přečetla jsem, ale nelíbila se mi.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 464286.
Archiv anket.