Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Týdenní horoskop od 23. do 29. června

Týdenní horoskop od 23. do 29. června

Slunce s Venuší v Raku přeje upevňování rodinných vztahů a zvelebování domácnosti. Posílena je i obrazotvornost snílků a romantiků. Bez konfliktů se však tento týden neobejde; opozice Slunce s Plutem může přinést do vztahů větší či menší krize.

BERAN

Studenti mohou pocítit nový elán do učení a dotáhnout zkoušky do zdárného konce. Období obecně přeje plánování a intelektuálním aktivitám, ale neměli byste na sebe mít příliš vysoké nároky. Stanovte si reálné cíle a vyvarujte se pocitům nepřemožitelnosti. Také byste neměli rozházet všechny finanční rezervy, které máte.

BÝK

Intelektuální aktivity nejsou tento týden vaší parketou, do odborných diskusí se raději nepouštějte. Máte sice dobrý přehled a paměť vám také slouží, schází vám ale ta pravá vyjadřovací schopnost. Zaujmout nicméně můžete šarmem a příjemným vystupováním. Díky Slunci s Venuší v Raku si také užíváte dobrých mezilidských vztahů.  

BLÍŽENCI

Zdá se, že jste se ponořili do studia a hltáte mraky nových informací. Moc přitom nevnímáte svět okolo a vaše polovička se chvílemi cítí osamělá. Měli byste si občas udělat pauzu a věnovat se svým blízkým. Nezapomínejte ani na své rodiče, zvláště pokud jste si v poslední době neudělali čas na to, abyste se za nimi jeli podívat.

RAK

Tento týden máte víc energie fyzické než duševní, přáno bude proto zejména lidem pracujícím manuálně. Můžete se také pustit do domácího kutilství a opravit všechny drobné závady, které vás doma už delší dobu obtěžují. Dávejte pozor na klepny, které se vám navážejí do soukromého života a chtějí vám jej znepříjemnit.

LEV

Jste-li nezadaní, měli byste vyrazit do společnosti a užívat si života. Snadno navazujete nové milostné kontakty, i když jejich základy nebudou vždy pevné. Kde vám však tento týden pokvete štěstí, budou vztahy pracovní. Těšíte se oblibě kolegů i nadřízených a dočkáte se díky tomu mnoha výhod. Práce vás tentokrát ani neunavuje.

PANNA

Na myšlení se tento týden nemůžete moc spoléhat, všechno vám dochází pomalu a drátky se vám v hlavě nespojují tak hladce jako jindy. Při studiích proto můžete mít trochu problémy. Zato se konečně dočkáte příjemných mezilidských vztahů a upevníte si partnerství. Vyrazte na romantickou procházku a udělejte si hezký večer.

VÁHY

Zdá se vám, že si v práci s dosavadními zkušenostmi už nevystačíte. Potřebujete další studium a rozvoj, abyste udrželi krok s dobou a vyrovnali se konkurenci. Chce to více nápadů a vynalézavosti. Nespoléhejte se jen na sebe a spojte se s někým, kdo tyto nápady má. Pokud podnikáte, dobře se zamyslete nad každou novinkou.

ŠTÍR

Rozhodli jste se skoncovat se svým negativním postojem ke všemu a všem a opět se usmíváte na svět. Na pracovišti vytváříte pohodovou atmosféru a snažíte se stmelovat kolektiv. Doma vypínáte televizi a chcete s rodinou více komunikovat. Také se konečně odhodláte napsat přátelům, kterým to už dlouho dlužíte. Jen tak dál...

STŘELEC

Lidé okolo vás a jejich osudy se proměňují, a vy to nestíháte sledovat. S překvapením (a trochou žárlivosti) zjistíte, že vaše první láska je dávno vdaná a že největší loser ze střední školy rozjel úspěšné podnikání a topí se v penězích. Vyvarujte se pocitům ukřivděnosti, tak to už ve světě chodí a není na tom nic nespravedlivého.

KOZOROH

Dobře rozumíte společnosti okolo sebe a není vám lhostejné, jakým směrem se svět ubírá. Možná vás popadne chuť učinit něco prospěšného, věnovat se charitativní činnosti nebo podpořit společenské reformy. Dobře ale zvažte, k jakému uskupení se připojíte, abyste nemarnili čas a energii na podobných projektech.

VODNÁŘ

V tomto týdnu vám hrozí hádky, a to i s osobami, se kterými se nikdy nehádáte. Ačkoli to pro vás není zrovna typické, jste popudliví a vztahovační. Všechno si berete osobně a vyrážíte hned do boje, i když to není zcela nutné. Možná to vše pramení z toho, že poslední dobou hodně pracujete. Pomůže vám výlet do přírody a klid.

RYBY

V tomto týdnu mohou přijít dobré finanční příležitosti a ruku v ruce s nimi také posílení sebevědomí. Co se týče peněz, velice dobře vám to myslí a ozývá se ve vás až určitá mazanost. Jenže zatímco si mnete ruce, jak se penízky hromadí, někde se otevírá konflikt v mezilidských vztazích. Měli byste v sobě potlačit sklony k lakotě.

 

www.astroporadna.com


23.6.2008   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Týdenní horoskop od 23. do 29. června

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77633.
    Archiv anket.