Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Týdenní horoskop od 7. do 13. července

Týdenní horoskop od 7. do 13. července

Počátek týdne ovlivní kvadratura Merkuru s Uranem, která vnese nepříjemnosti i překážky do studia, vědeckého výzkumu a intelektuálních aktivit vůbec. Od středy už půjde všechno lépe a lidem by se mělo v mnoha směrech dařit, pokud si uchovají skromné a nenáročné postoje.

BERAN

Tento týden je přáno zejména tvůrčím a uměleckým aktivitám. Máte bohatou představivost, kterou uplatníte v profesi i zájmové činnosti. Výsledky tvůrčí práce můžete i zpeněžit, ale moc si od toho neslibujte. Máte velké oči a přílišná očekávání, což může nakonec přinést určité zklamání. Mějte radost z díla, i když na něm pracujete zadarmo.

BÝK

V těchto dnech zřejmě cítíte nejistotu a nervozitu. Možná vám připadá, že na vás ze všech stran doléhá nepříjemný tlak a nic nestíháte. V práci se nezastavíte, doma vás rovněž čeká hromada povinností a k tomu ještě máte vyřídit formality na úřadech. Není divu, že máte oslabenou imunitu a mohlo by se o vás pokusit nachlazení.

BLÍŽENCI

Máte potřebu chránit si soukromí a neradi před lidmi hovoříte o svém intimním životě. Možná máte dojem, že se o vás někteří lidé ze sousedství příliš zajímají a hledají drby, na nichž by si mohli smlsnout. Chvílemi vás přepadá až paranoidní představa, že vás někdo neustále pozoruje. Potom jste nejistí a příliš kontrolujete své chování.

RAK

Závažná rozhodnutí stran práce odložte na později, v těchto dnech se spíše držte ověřeného stereotypu. Je možné, že vás všechno rozčiluje, a nejraději byste do všeho kopli. Nedorozumění v práci vám všechno jen komplikují a ani doma se nedočkáte takového pochopení, jaké potřebujete. Zachovejte klid a buďte trpěliví.

LEV

Snažíte se udržet vztah v harmonickém duchu a protějšek zahrnujete pozorností i dárky. Přesto to někde drhne. Oba máte hodně povinností, které vám nedovolí trávit dostatek společných chvil, a vaše myšlenky putují v odlišných krajinách. O víkendu nicméně budete mít příliežitost k opětovnému psychickému sblížení.

PANNA

Ve středu vaší pozornosti jsou v tomto období zejména vztahy. Snažíte se pochopit duševní pochody ostatních a vyjasnit si neshody s protějškem. Ať už se v minulých dnech strhly doma jakékoli kruté bitky, teď nastává doba míru a harmonie. Hlavně nezůstávejte moc dlouho o samotě, tento týden to vaší psychice nesvědčí.

VÁHY

Toužíte po nezávislém způsobu života a utíkáte před vším, co by vás mohlo omezovat v rozletu. O řadě svých plánů se před blízkými raději nezmíníte, aby vás od nich nechtěli zrazovat. Dejte však pozor, aby se mezi vámi nenarušila vzájemná důvěra. Svoboda je hezká věc, ale odpovědnost vůči nejbližším je přece jen důležitá.

ŠTÍR

Vymýšlíte pozoruhodné obchodní plány, abyste si něco přivydělali. Budete-li se držet přísně logického myšlení a nepropadnete-li idealismu, můžete dosáhnout skvělých výsledků. Umíte počítat a jste odhodláni dřít. Doma nevidíte problém, i když se tu jeden malý rýsuje – rodinu začíná unavovat váš neustálý sarkasmus.

STŘELEC

Jste nabiti pozitivní energií a kamkoli přijdete, přitahujete pozornost. Nebojíte se veřejného vystupování, chováte se uvolněně a přirozeně. Počátkem týdne se však zatím držte v pozadí a nespoléhejte tolik na svůj intelekt. Bude mít výpadky, když to nejméně čekáte. V lásce neočekávejte žádné zvraty, všechno zůstává při starém.

KOZOROH

Snažíte se nahlédnout do podstaty záhadných jevů, s nimiž se možná právě teď setkáváte. Nebojte se, neunesou vás ufoni, třeba uslyšíte jen divné zvuky na půdě a při návštěvě starého hradu vyfotografujete ducha. Samozřejmě vám to později nikdo neuvěří, ale tak už to bývá. Vy víte svoje.

VODNÁŘ

Tento týden se snadno prosazujete v zaměstnání, což vám zvedá sebevědomí. Štěstí bude přát hlavně učitelům, vychovatelům a vůbec lidem pracujícím s dětmi a mládeží. Co se však může zkomplikovat, jsou vztahy s příbuznými. Někdo z jejich řad vám závidí, že si umíte najít čas i na zábavu a užíváte si života.

RYBY

Příznivé okolnosti v práci mohou přinést peněžní přilepšení. Vděčíte za to hlavně dobrým vztahům s nadřízenými, kteří vás chtějí ve firmě udržet. Lidé okolo vám to kupodivu ani nezávidí a vašim úspěchům přejí. V partnerském vztahu to naopak může zaskřípat, na domácí půdě jste totiž poněkud nedůtkliví a vyžadujete více klidu a soukromí.

 

www.astroporadna.com


7.7.2008   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Týdenní horoskop od 7. do 13. července

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77633.
    Archiv anket.