Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Týdenní horoskop od 28. července do 3. srpna

Týdenní horoskop od 28. července do 3. srpna

Opozice Venuše s Neptunem tento týden může vnášet nejasnosti do vztahů. Je potřeba odložit růžové brýle a dívat se na druhé lidi realistickým pohledem. Mars v opozici s Uranem vyzývá k opatrnosti při manuální práci i k větší obezřetnosti na silnicích.

BERAN

Cítíte v sobě vnitřní napětí a nevíte, jak se ho zbavit. V práci vám docela všechno vychází, ale za cenu velkého stresu a honičky. Více vás ale trápí, že musíte jednat s lidmi, kteří se vám nepodívají zpříma do očí. Neměli byste nikomu důvěřovat, zvláště když jde o peníze. Naštěstí máte dobrou intuici a ledacos vytušíte.

BÝK

V hlavě se vám líhnou zajímavé nápady jak přijít k lepším penězům, ale zatím nedozrál čas na jejich realizaci. Máte hodně energie a jste houževnatí, někdo vám však může plány naschvál překazit nebo vás předběhout. Raději o nich zatím s nikým nemluvte. Štěstí ovšem přeje spekulantům na burze i menším investorům.

BLÍŽENCI

Chvílemi ztrácíte trpělivost a zdá se vám, že se nemůžete hnout z místa. V zaměstnání to není tak hrozné, protože máte dobrou protekci ze strany nadřízených. V osobním životě však můžete narazit na překážky, se kterými si hned tak neporadíte. Bouřky hrozí zejména v přátelských vztazích, někdo je na vás zřejmě hodně naštvaný.

RAK

Jste zahlceni povinnostmi a nestíháte se věnovat tomu, co považujete za významnější a zábavnější. Rádi byste konečně zorganizovali velký domácí úklid a dodali domácnosti modernější nádech, není ale jisté, jestli si na to nakonec najdete čas. Pokud vás zrovna nehoní práce, zaměstnají vás příbuzní. Zřejmě vás čekají povinné návštěvy.

LEV

V centru vaší pozornosti jsou v tomto období milostné vztahy. Máte příležitost potkat novou známost, ale hrozí, že půjde jen o přechodný flirt. Teprve o víkendu bude Venuše přát i vztahům trvalejším. V tomto týdnu si dávejte pozor na své peníze, hrozí drobné finanční ztráty. Také asi více utrácíte za malichernosti než obvykle.

PANNA

Díky Marsu ve vašem znamení jste průbojní a soutěživí, což se projeví zejména v práci. Spolu s dobrými pracovními výsledky přijde i dobré finanční ohodnocení. Vyvarujte se ale náhlých akcí a nerozvážného jednání. Opatrnosti není nazbyt ani při činnostech, které vykonáváte rutinně každý den a jste si v nich jistí.

VÁHY

Máte toho hodně na srdci a všechno musí ven. Držte se proto blízkých přátel, kteří vás vždy vyslechnou. Spolehnout se můžete také na svého partnera, váš vztah je pevný a sdílení tajných myšlenek jej ještě více prohloubí. Vyhněte se pocitům lítostivosti, nejsou zase tak na místě. V práci si upevňujete pozici a získáváte více zodpovědnosti.

ŠTÍR

Rádi byste v práci prosadili své nápady a návrhy inovací, které vám už dlouho leží v hlavě. Jdete na to ale příliš zhurta a kolegové nejsou ještě na změny připraveni. Navíc jste v těchto dnech slabší v komunikaci a máte trochu potíž s přesným vyjádřením myšlenek. Možná by bylo lepší počkat do konce léta a pak teprve začít vyjednávat.

STŘELEC

Tento týden je vhodný spíš pro plánování nových projektů, než pro jejich přímou realizaci. Ačkoli v sobě máte silné ambice a nechybí vám dostatek odhodlanosti, Mars procházející Pannou vám hází klacky pod nohy. Nemá smysl něco lámat přes koleno, jen byste zbytečně plýtvali silami. Navíc každou chvíli vylétnete z kůže.

KOZOROH

Máte dostatek síly na to, abyste překonali všechny překážky, na které v tomto týdnu narazíte. Planety stojí na vaší straně a z bojů vyjdete většinou vítězně. Dařit by se vám mělo zejména v zaměstnání, můžete se pustit do odvážných projektů. Doma budete mít příležitost zachovat se rytířsky a významně podpořit někoho z členů rodiny.

VODNÁŘ

V tomto týdnu vás může lecos mile překvapit. Mnoho příjemného vzejde ze strany rodiny, proto se držte doma a nevyhýbejte se příbuzenským setkáním. Milostným záležitostem moc přáno není a ani v kariéře se moc daleko neposunete. To vás ale trápit nemusí, v tuto chvíli stejně nemáte nijak silné ambice a v hlavě máte jiné věci.

RYBY

Necítíte se ve své kůži a nejraději byste celé dny proleželi doma s dobrou knihou. V práci se možná s někým nepohodnete, což vaší náladě také nijak nepomůže, spíš vás to naopak ještě více rozhodí. V kom však máte oporu, jsou nejbližší rodinní příslušníci. Nebojte se jim svěřit se svými pocity. Pomoci vám může také rodinný výlet.

 

www.astroporadna.cz


28.7.2008   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 2   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Týdenní horoskop od 28. července do 3. srpna

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
babkatapka
babkatapka - 28.7.2008 15:30

to jsem zvědavá, kdy mě bude čekat něco pozitivního a reálného vzhledem k mému věku. Drobné finanční ztráty mám pořádsmajlik - 36

 
trpajzlik
trpajzlik - 28.7.2008 8:58

smajlik - 55 řekla bych, že by to na dnešní týden souhlasilosmajlik - 92smajlik - 94

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77633.
    Archiv anket.