Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Týdenní horoskop od 25. 8. do 31. 8. srpna

Týdenní horoskop od 25. 8. do 31. 8. srpna

Venuše není tento týden v dobrém postavení, což se může projevit vyostřením konfliktů. Chybí vůle k usmiřování a kompromisům, upřednostňuje se síla před vyjednáváním. Slunce v Panně je naproti tomu v dobrém aspektu na Jupiter a přeje praktickému uvažování a systematické práci.

BERAN

Jste plni životního elánu a pouštíte se do odvážných akcí, ale chybí vám rozhvaha. Proto výsledky vašeho snažení nebývají tak velkolepé, jak očekáváte. Kladete na sebe velké nároky, a vydáváte ze sebe velké množství energie. Tento týden raději nepodnikejte závažné finanční transakce a na společenských akcích dejte pozor na alkohol.

BÝK

Vystupujete sebevědomě a umíte dobře prodat své nápady i znalosti. Navíc jste ve své práci svědomití a metodičtí, všechno máte pod kontrolou. Je tu proto příležitost učinit posun v kariéře a získat lepší postavení nebo aspoň plat. V osobních vztazích jste nuceni k určitým ústupkům, které vám nejsou příjemné, ale zachovají doma klid.

BLÍŽENCI

V práci nastupuje řada povinností a těžko se zastavíte, abyste vydechli. Když pak přijdete domů, nemáte náladu na nic náročnějšího než na pasivní odpočinek na gauči. Rodina vás ale nenechá jen tak ležet a navalí na vás další neodkladné úkoly. Není divu, že jste následně podráždění a nezastáváte roli veselých společníků jako obvykle.

RAK

Nečekané okolnosti vás nutí ke změně životního stylu a každodenní rutiny. Trochu vás to vyvádí z konceptu, protože změnám příliš neholdujete. Naštěstí okolo sebe máte dobré duše, které vám pomohou a psychicky vás podpoří. Alespoň doma vládne pohoda a víte, co zde můžete čekat. Někdo ze starších členů rodiny vám udělí dobrou radu.

LEV

Vyhledáváte veselou společnost a umíte se radovat ze života, máte ale přitom sklon k přílišnému utrácení. Vám samým by to bylo snad jedno, ale protějšek vás příliš nepochválí. Naopak, kvůli penězům se můžete v tomto týdnu nepěkně pohádat. Konfliktům můžete předejít tím, že koupíte něco pro radost nejen sobě, ale i jemu.

PANNA

Tento týden se vám bude dařit zejména v kariéře. V ambicích máte jasno a nacházíte metody, jak je naplnit. Za svým cílem jdete odhodlaně a systematicky. Dařit se vám bude zřejmě i ve vztazích. Pokud v partnerství zůstává něco nevyřešeného, můžete si to nyní v klidu vyříkat. Na obou stranách je dobrá vůle pro vzájemné pochopení.

VÁHY

Máte-li něco důležitého na práci, vykonejte to začátkem týdne. Později se budete cítit dost unaveni, takže byste měli více odpočívat a nesnažit se o nadlidské výkony. Po večerech se věnujte studiu a rozjímání, hodně čtěte a poslouchejte uklidňující hudbu. Také jezte dostatek čerstvého ovoce a zeleniny, ať posílíte imunitu.

ŠTÍR

Planety přejí zejména získávání nových obchodních kontaktů a vytváření pracovního týmu. Díky dobrým komunikativním schopnostem se s druhými snadno dohodnete a intuice vám napoví, jakými lidmi se obklopit. V soukromí možná cítíte, že vám něco chybí, ale tato nespokojenost pramení jen z vaší nevyrovnané nálady.

STŘELEC

Tento týden se nepouštějte do řešení logických problémů a v práci se nikam nederte. Zdá se, že pro vaše sebevyjádření není dostatek prostoru a lidé nejsou ochotni naslouchat. Více se bude dařit umělcům a vůbec lidem vyvíjejícím kreativní činnost. Období přeje milostným vztahům, takže byste měli věnovat dost času svému protějšku.

KOZOROH

Na pomoc druhých lidí se nespoléháte, všechno si chcete vyřešit sami. Proto se stává, že je toho na vás moc a nic nestíháte. Tento týden vám není moc do řeči, nebo lépe řečeno, na nějaké povídání nezbývá čas. S protějškem si naštěstí rozumíte i beze slov a také ostatní členové rodiny chápou vaše současné rozpoložení.

VODNÁŘ

Někdo z okolí potřebuje vaši pozornost a povzbuzení. Díky momentální vnímavosti a ochotě naslouchat mu můžete významně pomoci. Snadno dokážete odhadnout, co vaše blízké potěší a jak jim můžete zvednout náladu. O víkendu budete citlivější a možná se o vás pokusí melancholie. Vyhledejte proto společnost přátel.

RYBY

V těchto dnech by vám mělo přát štěstí v zaměstnání, ale nečekejte příliš velké finanční zisky. Spíš si upevníte postavení a získáte větší podporu vedení. Ve vztazích se nenechte ovlivnit míněním druhých lidí, řiďte se sebou a vlastním srdcem. Někdo se vám může schválně nabourávat do partnerství, i když se tváří, že to s vámi myslí dobře.

 

www.astroporadna.com


25.8.2008   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 2   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Týdenní horoskop od 25. 8. do 31. 8. srpna

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Ruzovyelf
Ruzovyelf - 25.8.2008 10:07

smajlik - 68smajlik - 68 Perfektne to pasuje. Chudak muj muz blizenec, ale musi durch smajlik - 42

 
jasmine
jasmine - 25.8.2008 0:13

teda nic moc ,budu se plácat fakt jak rybasmajlik - 68

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77633.
    Archiv anket.