Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Horoskop na týden od 15. 9. do 21. 9.

Horoskop na týden od 15.9. do 21.9.

Planety ve Vahách stále přejí harmonickým vztahům a usmiřování. Pěkný aspekt Venuše s Neptunem podporuje fantazii a uměleckou tvorbu, čehož mohou využít zejména lidé s převahou vzdušných a ohnivých znamení. Opozice Slunce s Uranem varuje před netrpělivostí a utíkáním od rozdělané práce.

BERAN

Díky dobrým komunikačním schopnostem získáte nové kontakty, které se mohou v budoucnu hodit. V osobních vztazích je však znát napětí, ačkoli se snažíte svým blízkým porozumět. Mnozí lidé ve vašem okolí nejsou zrovna dobře naladěni, a vy to odnášíte. Můžete se odreagovat při sportu, ale nepokoušejte se lámat rekordy.

BÝK

Jste-li manuálně zruční, můžete vytvořit kouzelná dílka, která se dočkají ocenění. Pokud se řadíte k těm méně šikovným, mohli byste se realizovat aspoň v kuchyni. Stačí trocha fantazie a své blízké překvapíte originálními dobrotami. V tyto dny se vám mohou zdát pozoruhodné sny, někdy až noční můry. Nebojte se, nic zlého to neznamená.

BLÍŽENCI

V práci dosahujete dobrých výsledků, všechno jde jako po másle a máte skvělé příležitosti k dalšímu rozvoji. Daří se vám zejména díky dobrým mezilidským vztahům, někdo vás významně podporuje. Bude vás naplňovat také zájmová činnost, pokud na ni máte čas a najdete kamarády, kteří se jí budou věnovat s vámi. O samotě vás nic nebaví.

RAK

Planety přejí duchovnímu rozvoji a samostudiu. Ponořte se do svých myšlenek a najděte si vhodné knihy, které vás mohou inspirovat. Možná vás lákají tajemné vědní disciplíny, rádi byste přišli na kloub věčným záhadám. Vztahy tento týden nejsou nic moc, i když otevřené konflikty nepřijdou. Spíš se setkáte s vyhýbavým jednáním.

LEV

V zaměstnání se vám nevede špatně, ale jako by vám chyběl pocit seberealizace. Není-li v současné době příležitost ke změně, věnujte se ve volném čase nějakému koníčku, který vás skutečně naplňuje. Jinak hrozí, že budete znudění a nevrlí. Na druhé straně můžete dospět k dohodě s příbuznými, s nimiž jste doposud neměli dobré vztahy.

PANNA

Toužíte po klidných večerech v kruhu rodinném, ale něco tomu neustále brání. V rámci pracovních povinností se musíte účastnit strategických večeří s klienty, přátelé vás zvou na oslavy a neodpustili by vám, kdybyste nepřišli, anebo se o váš večerní program postará tchyně se svými požadavky. Pořádně si odpočinete až o víkendu.

VÁHY

Úspěch by mohli zaznamenat především lidé pracující v oblasti vědy a techniky. Přáno je také diplomatické činnosti a soudnímu rozhodování. V lidech je posílen smysl pro spravedlnost a právní rovnost. Nad polem vztahů se rozprostírá nebe bez mráčků. Nikoho nemůžete naštvat či vyprovokovat, ani kdybyste se snad o to schválně pokoušeli.

ŠTÍR

V názorech se s mnohými lidmi rozcházíte a na rozdílnost narazíte i při komunikaci s partnerem. Pokud uznáte, že každý má právo na vlastní mínění, bude vše v pořádku. Jestliže však budete chtít druhé přesvědčit o své pravdě, zamotáte se do nekonečných, nikam nevedoucích dialogů a nakonec ještě budete pěkně naštvaní.

STŘELEC

Hodně času věnujte tento týden svým přátelům. Z jejich strany totiž mohou přicházet podnětné nápady pro vaši tvůrčí práci, možná i pracovní nabídky. Kromě toho se v jejich přítomnosti skvěle pobavíte a odreagujete. Ani v oblasti lásky na sebe štěstí nenenchá dlouho čekat, všechny vaše dosavadní potíže se mohou vyřešit.

KOZOROH

Novým podmínkám se dokážete přizpůsobit lépe než jindy, a tak dozrává čas na změny. Jestliže uvažujete o nové práci, začátku podnikání nebo vycestování za hranice, dejte se do toho, dokud na to máte odvahu a energii. Využijte dobré pozice Jupiteru, který bude stát ve vašem znamení až do konce roku.

VODNÁŘ

Vydali jste se do krajiny snů, záležitosti všedních dnů vám unikají. Venuše ve Vahách přeje milostným vztahům a můžete prožívat příjemné romantické chvíle ve dvou. Praktické myšlení je však oslabeno, což se projeví zejména v práci. Jste roztržití a pro všechny úkoly vymýšlíte příliš složité postupy, i když by daly vykonat zcela jednoduše.

RYBY

Nemůžete se rozhodnout, co provést se svými úsporam. Pokud si nejste jisti, raději ještě pár týdnů vyčkejte. Prozatím si můžete koupit něco pro radost, nakonec, už jste na sobě šetřili dost dlouho. V partnerském vztahu to vypadá na bouřku, v mnohých otázkách se tentokrát s protějškem neshodnete. Chce to hodně tolerance.

 

www.astroporadna.cz


15.9.2008   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na týden od 15. 9. do 21. 9.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77633.
    Archiv anket.