Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Týdenní horoskop od 1. do 7. prosince

Týdenní horoskop od 1. do 7. prosince

Mars se v tomto týdnu dostává do kvadratury se Saturnem, což je agresivnější aspekt přinášející napětí a sklon ke konfliktům. Vyhrotí se spory na politické scéně i v soukromí. Na druhé straně však také lze čekat příliv energie, která může být užitečná, pokud se uplatní moudře.

BERAN

Začínají vás zajímat nevšední myšlenky a možná si najdete nějaký neobvyklý koníček, kterým si zpestříte studené zimní dny. V práci i ve volném čase jste hodně aktivní, stále se musíte něčím zabývat. Máte hodně duševní i fyzické energie a neumíte odpočívat. Jediné místo, kde odmítáte hnout prstem, je domácnost. O tu se musejí postarat druzí.

BÝK

Tento týden raději nedělejte závažná rozhodnutí ohledně majetku, ani významné peněžní transakce, zejména hospodaříte-li s firemními penězi. Veškeré účty raději dvakrát překontrolujte. Také dejte pozor na osoby, které vám hrají na city, aby z vás vymámily peníze. Věnujte se svým blízkým a hrajte si s dětmi i domácími zvířátky.

BLÍŽENCI

Neustále si na něco stěžujete a rozčilujete se pro každou maličkost. Pomohlo by vám, kdybyste se zamysleli obecně nad světem a představili si miliony lidí, kteří se potýkají s bídou nebo vážnými nemocemi. Potom vám dojde, že se trápíte zbytečnostmi. Zkuste se v adventním čase odpoutat od hmotných starostí.

RAK

V práci se vám daří především díky dobrým vztahům s kolegy i nadřízenými, někdo nad vámi drží ochrannou ruku a hájí vaše zájmy, aniž to možná tušíte. Ačkoli jste vystaveni větší zátěži, všechno nakonec zvládnete na jedničku. Při navazování nových kontaktů dejte pozor na přetvářku. Pusa, která se na vás dnes usmívá, vás zítra pomluví.

LEV

V pracovních vztazích mohou vznikat nedorozumění a některé informace mohou být dokonce záměrně tajeny. Jako by se rozhodovalo o vás bez vás. Na pracovišti se proto necítíte dobře a pospícháte domů, kde vás čeká něžná náruč protějšku. Ve volném čase odpočívejte a poslouchejte hudbu, uvolní vás vánoční koledy nebo klasika.

PANNA

Potřebovali byste více vytrvalosti a trpělivosti, abyste zdárně dokončili rozdělané projekty. Cítíte se unavení až vyčerpaní. Nemá cenu přepínat síly, zbytečně byste dělali chyby z nepozornosti. Najděte si v tomto týdnu den, který věnujete pouze relaxaci doma na gauči. Přečtěte si knihu, jezte, na co máte chuť, a nikam se nežeňte.

VÁHY

Pracovní aktivity i domácí povinnosti máte rozvrženy do přesného plánu a úzkostlivě jej dodržujete. Věříte, že když nevyleštíte okna, nenakoupíte dvacet tašek jídla a neupečete deset druhů cukroví, tak Vánoce letos nepřijdou. Ve skutečnosti byste mohli zvolnit tempo a těšit se na ně s větším klidem. Nemusíte se přetrhnout.

ŠTÍR

V těchto dnech se zabýváte zejména partnerským vztahem, jelikož máte pocit, že potřebuje trochu osvěžit. Večeře v restauraci a společná procházka městem za svitu lamp udělá hodně. Už dlouho jste něco takového potřebovali a měli byste si slíbit, že to budete pravidelně opakovat. V práci vás toho moc nepotěší, spíše hodně naštve.

STŘELEC

Umíte se dobře vyjadřovat a lidé mají pocit, že jim plně rozumíte. Mluvíte tak šikovně, že nikoho neurazíte, i když sdělujete něco nepříjemného. Máte však sklon hovořit hlavně o sobě a vychvalovat své přednosti, zejména před opačným pohlavím. To pak vzbuzujete spíš úsměv než obdiv. O víkendu dejte pozor na peníze, moc neutrácejte.

KOZOROH

Snažíte se na své okolí působit seriózním dojmem, a tak hodně dbáte na to, aby vaše vystupování odpovídalo všem pravidlům bontonu. Také v názorech jste poměrně konzervativní a zastáváte se starých hodnot. Moderní doba vám v těchto dnech nic neříká. Možná vás nadchne četba historického románu nebo výlet za památkami.

VODNÁŘ

Vaše energie je tentokrát slabší a v práci dost zápasíte. Zřejmě vás čeká srážka s nepříjemnými zákazníky, ze které musíte elegantně vybruslit. Možná by neškodil základní kurs asertivity, abyste lépe zvládali stresové situace, kdy musíte jednat s negativně naladěnými lidmi. Nebo si domů pořiďte boxovací pytel.

RYBY

Na pracovišti tento týden příliš nevyniknete a lepší výdělky si také dávají na čas, zato máte dobrou příležitost zvelebit domácnost a trávit příjemné chvíle s rodinou. Potěší vás také přátelé, kteří vás často zvou do společnosti. Výhodou je, že si v náplni současných dnů umíte najít to hezké a starostmi se nezabýváte. Umíte myslet pozitivně.

www.astroporadna.com


1.12.2008   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Týdenní horoskop od 1. do 7. prosince

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77232.
    Archiv anket.