Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Horoskop na březen. Týden od 28.3. do 3.4.

Horoskop na březen. Týden od 28.3. do 3.4.

Zatímco ohnivá a vzdušná znamení se vrhnou se zápalem do studia a hltání nových informací využitelných v práci, lidé s převahou vody a země budou rozvíjet mezilidské vztahy a střežit rodinný krb. Dny přejí i cestování a stykům se zahraničím, stejně jako studiu cizích jazyků.

BERAN

Pokud se budete držet logiky a nepropadnete přílišnému idealismu, můžete si něco přivydělat. Energie máte dostatek a neváháte ji použít. Do karet vám hraje také dobré sebevědomí a silná motivace. Osobní život bude komplikovanější, přeci jen ponořit se do citů druhého člověka vyžaduje hodně empatie, kterou teď moc neoplýváte.

BÝK

Jste nabiti pozitivní energií a kamkoli přijdete, přitahujete na sebe pozornost. Nebojíte se veřejného vystupování, chováte se uvolněně a přirozeně. Volíte působivá slova a i když někdy plácáte nesmysly, stejně vám lidé zatleskají. V lásce ale musíte být opatrnější, tady vám všechno uvěřeno zdaleka nebude. Raději si moc nevymýšlejte.

BLÍŽENCI

Možná odhalíte tajné pikle, které se kují za vašimi zády. I když třeba nejsou směrovány proti vám, cítíte povinnost něco s tím udělat, aby pravda vyšla najevo. Tento týden jste vůbec vzorovými obhájci spravedlnosti, zasahujete všude tam, kde hrozí bezpráví. Lidé v okolí si vás proto váží a nebojí se vám důvěřovat.

RAK

V tomto týdnu se snadno prosazujete v zaměstnání, což vám zvedá sebevědomí. Štěstí bude přát hlavně učitelům, vychovatelům a vůbec osobám pracujícím s dětmi a mládeží. Co se však může zkomplikovat, jsou vztahy s příbuznými. Pokud s nimi řešíte majetkové spory, nejspíš mezi vámi propukne otevřený boj.

LEV

Dobré okolnosti v zaměstnání vám mohou přinést finanční přilepšení. Vděčíte za to hlavně dobrým vztahům s nadřízenými a také příležitostem při vyhledávání obchodních partnerů a klientů. V partnerském vztahu to naopak může zaskřípat, na domácí půdě se tentokrát necítíte dobře a hned tak po vašem nebude.

PANNA

Tento týden je přáno zejména tvůrčím a uměleckým aktivitám. Máte bohatou představivost a nápadů lítá kolem tolik, že je nestačíte chytat. I když nejste zrovna typ, co by měl ambice vytvořit velká díla, můžete aspoň pozměnit svou všední rutinu nebo začít používat nezvyklé metody práce. V každém případě byste se měli vyhnout stagnaci.

VÁHY

V těchto dnech zřejmě pociťujete nejistotu a nervozitu. Možná vám připadá, že je na vás ze všech stran vyvíjen nepříjemný tlak a nic nestíháte. V práci se nezastavíte, v domácnosti vás rovněž čeká hromada povinností a k tomu ještě máte vyřídit formality na úřadech. Není divu, že máte oslabenou imunitu a snadno se o vás pokusí chřipka.

ŠTÍR

Možná máte na ulici pocit, že se na vás lidé divně dívají nebo že vás někdo sleduje. Snažíte se mít proto své chování pod kontrolou, aby nikdo neměl důvod myslet si o vás něco špatného. Všechno je to způsobeno oslabeným sebevědomím. Neměli byste se tolik sledovat a nemusíte donekonečna rozebírat vlastní nitro. Přemýšlejte i o druhých.

STŘELEC

Zdá se, že vám v těchto dnech lidé pořádně nerozumí. V zaměstnání kvůli tomu dochází ke komplikacím a ani doma se nedočkáte takového pochopení, jaké očekáváte. Možná je to tím, že rychleji myslíte, než mluvíte, a nedokážete vyjádřit své myšlenky přesně. To, co je pro vás samozřejmé, potřebují druzí vysvětlit po lopatě.

KOZOROH

Snažíte se udržet vztah v harmonickém duchu a svůj protějšek zahrnujete pozorností i dárky. Přesto to někde drhne. Oba máte hodně povinností, které vám nedovolí trávit dostatek společných chvil, a názorově se také v mnoha ohledech neshodujete. Snaha se ale cení a dobrou vůli máte oba. Nakonec problémy jsou od toho, aby se řešily.

VODNÁŘ

Ve středu vaší pozornosti jsou v tomto období zejména vztahy. Chcete si vyjasnit neshody s protějškem a možná i najdete cestu k některým bývalým přátelům. Náhoda vás svede do cesty s lidmi, o nichž jste si mysleli, že o nich už nikdy neuslyšíte. Dít se ale budou i další pozoruhodné věci, možná budete dost překvapeni.

RYBY

Máte dost všech zásad a omezení, které vám nedopřejí trochu rozletu. Nebojte se vyrazit za tím, po čem skutečně toužíte vlastním srdcem, a odhlédněte od toho, co po vás žádá okolní společnost. Máte šanci překročit horizont všedního života a prožít něco neobvyklého. Neváhejte proto experimentovat a zapomeňte na předsudky.

 

www.astroporadna.com


28.3.2011   Rubrika: Horoskopy   |   Komentářů 4   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - Horoskop na březen. Týden od 28.3. do 3.4.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Bridgetj
Bridgetj - 28.3.2011 11:02

♥Mamina6♥: Tak to se ti ani nedivám. Já vzhledem k tomu, že jsem dneska spala jen 3 hoďky (nechápu proč), tak se mi ani žádný sen nezdál.

 
Sofffie
Sofffie - 28.3.2011 10:53

No potěš prso. smajlik - 76 Chřipku teda fakt nechci.

 
♥Mamina6♥
♥Mamina6♥ - 28.3.2011 9:24

Bridgetj: hmmm. to mě holka vůbec..jeslti uslyším o někom, o koho fakt nestojím, tak potěš koště......na dnešek jsem měla sen, že jsem s jedním ex byla těhu a s druhým ex jsem se viděla.....fakt o to nestojím.....smajlik - 68

 
Bridgetj
Bridgetj - 28.3.2011 8:07

No, tak musím konstatovat, že tentokrát se mi Vodnářek moc moc líbí. Jsem zvědavá co mi přinese.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77232.
    Archiv anket.