Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Horoskop na duben. Týden od 4.4. do 10.4.

Horoskop na duben. Týden od 4.4. do 10.4.

Mars vchází do znamení Berana a zvyšuje pracovní i politickou soutěživost. Jeho energie pomáhá také sportovcům, kteří mohou snadno překonat dosavadní rekordy. Na druhé straně se ale mohou vyostřit válečné konflikty ve světě.

BERAN

Tento týden budete jen těžko chvíli v klidu. Neustále v sobě cítíte vnitřní napětí a stres. Měli byste se věnovat aktivitám, které vám pomohou odbourat přebytečnou energii. Pomůže vám fyzická práce a sport. Mezilidské vztahy jsou teď všelijaké, konflikty hrozí všude, kam se podíváte. Zkuste být víc nad věcí.

BÝK

Toužíte po klidu a rodinné idylce a děláte vše proto, aby vám ji nikdo nenarušil. Vyhovuje vám pobyt na chatě, kde cítíte svěží vůni lesa a neslyšíte rachot aut. Pro práci není vhodná doba – když už, tak možná pro něco tvůrčího v klidu domova. Na své si přijdou kutilové a umělci. Koncem týdne můžete občas propadat zádumčivým náladám.

BLÍŽENCI

Pokud vykonáváte příliš rutinní práci, nejspíš zatoužíte po změně. Máte chuť tvořit a každý den objevovat něco nového. Kdybyste aspoň každý den potkávali jiné lidi, hned by to bylo veselejší. Nechte v sobě svá přání uzrát a začněte se dívat po nabídkách práce. Možná v příštích pár měsících nasměrujete svou kariéru zcela jinam.

RAK

V práci se blížíte k vrcholu a všechno by šlo jako po másle, kdybyste se mohli opřít o své kolegy a spolehnout se na jejich spolupráci. Ačkoli s nimi máte dobré vztahy, nejsou tak aktivní jako vy a do ničeho se jim nechce. Částečně to můžete přisoudit jarní únavě, částečně je to ale už v povaze. O víkendu bude vaše energie o něco slabší.

LEV

Máte čas věnovat se partnerovi a vnést do vztahu více romantky. Nezadaní mají šanci potkat zajímavý protějšek, i když není jisté, zda z toho nebude jen krátký jarní románek. V práci vám štěstí docela přeje, při tvůrčí činnosti nezapomeňte, že první nápad bývá nejlepší. Máte skvělou intuici a dobré myšlenky padají jako blesky z čistého nebe.

PANNA

Okolnosti vás nutí věnovat se povinnostem, ze kterých nemáte žádnou radost. Týden se vám proto asi nebude moc zamlouvat, ale na druhé straně by vás nemělo nic ohrozit. Prostě takové nemastné neslané dny. O víkendu se zřejmě setkáte s přáteli, které jste dlouho neviděli. To by mohlo být významným rozptýlením.

VÁHY

Tento týden se ve vás probouzí soutěživost. Chcete být jedničky ve sportovních hrách i v honu na prestižnější postavení v práci. Také finančníci si zřejmě zaspekulují více než obvykle. Odvaha vám nechybí a opatrnost jde najednou stranou. Dejte pozor, ať se vaše vášeň pro hru nestane gamblerstvím. I když si říkáte, že si to jednou za čas můžete dovolit.

ŠTÍR

Držte se blízkých přátel, kteří vás vždy vyslechnou a dobře vám poradí. Nejspíš budete potřebovat pomoci s milostnými vztahy, které jsou v těchto dnech dost komplikované. Ale co jste si nadrobili... to si také sníte. V práci panují napjaté vztahy a nikdy nevíte, kdo co o vás povídá za vašimi zády. Na druhé se proto raději nespoléhejte.

STŘELEC

Máte příležitost prosadit na pracovišti své nápady a návrhy inovací, které vám už dlouho leží v hlavě. Zaujmete příjemným vystupováním a není pro vás obtížné někoho přesvědčit o své pravdě. Také v partnerském vztahu můžete leccos urovnat. Na neděli si naplánujte výlet ve dvou, rozhodně nebudete zklamáni.

KOZOROH

Derete se kupředu, ale narážíte na překážky, které nemůžete zdolat vlastními silami. Radši zvolněte tempo a šetřete energii na příští období. Vhodná je dovolená po boku někoho hodně milého. Věnujte se oddychovým aktivitám, žádný adrenalin. Jestliže vás někdo v poslední době zklamal, bolest pomalu odezní.

VODNÁŘ

Překážky považujete za výzvu a nic pro vás není problém. V práci musíte bojovat a z většiny bojů vycházíte vítězně, což vás utvrzuje v pocitu neporazitelnosti. Cítíte se v plné síle, ale pozor na přehnaný optimismus. Neměli byste se ale přeceňovat a myslet si, že zvládnete všechno. Společenský život trochu vázne, myslete na přátele.

RYBY

Hvězdy se vám zřejmě postarají o příjemné překvapení, v které jste už ani nedoufali. Něco vám zkrátka zvedne náladu a zažene splíny. Týden je vhodný pro jednání s autoritami a vyjednávání pracovních výhod. Partnerský vztah zůstává harmonický, i když je tu něco, co byste si měli včas vyříkat. Raději hned, než o půl roku později.

 

www.astroporadna.com


4.4.2011   Rubrika: Horoskopy   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na duben. Týden od 4.4. do 10.4.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77232.
    Archiv anket.