Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Horoskop na duben. Týden od 11.4. do 17.4.

Horoskop na duben. Týden od 11.4. do 17.4.

Planety v Beranu přejí soutěživým, energickým jedincům, kteří si jdou za svým cílem. Důraz je kladen především na fyzickou aktivitu vyžadující sílu. Dařit se bude v první řadě zaměstnancům v průmyslu, ale i ve sportovních odvětvích nebo v armádě.

BERAN

Vaše energie na vrcholu a v práci se derete neúnavně kupředu. Žádná překážka vás neodradí a konkurence se vás právem obává. Nevyhnete se ale konfliktům. Jste bojovně naladěni a každou poznámku vůči své osobě berete jako útok. Měli byste něco udělat se svou přebytečnou energií. Nebylo by od věci pořídit si boxovací pytel.

BÝK

Na pracovišti tento týden příliš nevyniknete a lepší výdělky si také dávají na čas, zato máte dobrou příležitost zvelebit domácnost a trávit příjemné chvíle s rodinou. Potěší vás také přátelé, kteří vás často zvou do společnosti. Výhodou je, že si v náplni současných dnů umíte najít to hezké a starostmi se nezabýváte. Umíte myslet pozitivně.

BLÍŽENCI

Oslovují vás nevšední myšlenky a možná si najdete nějaký neobvyklý koníček, kterým si zpestříte vlídné jarní dny. V práci i ve volném čase jste hodně aktivní, pořád se musíte něčím zabývat. Máte hodně duševní i fyzické energie a neumíte odpočívat. Kde však odmítáte byť jen hnout prstem, je domácnost. O tu se musejí postarat druzí.

RAK

Tento týden raději nedělejte závažná rozhodnutí ohledně majetku ani významné finanční transakce, zejména hospodaříte-li s firemními penězi. Veškeré účty raději dvakrát překontrolujte. Také dejte pozor na osoby, které vám hrají na city, aby z vás vymámily peníze. Věnujte se svým blízkým a hrajte si s dětmi i domácími mazlíčky.

LEV

Neustále si na něco stěžujete a rozčilujete se pro každou maličkost. Na druhé straně jste ale odhodlaní dotáhnout do konce projekty, na kterých jste pracovali delší dobu. Vaše energie je posílena a uděláte toho za dva. Ačkoli téměr neodpočíváte, nepociťujete únavu. Koncem týdne by vám prospěl výlet do probouzející se přírody.

PANNA

V práci se vám daří především díky dobrým vztahům s kolegy i nadřízenými, někdo nad vámi drží ochrannou ruku a hájí vaše zájmy, aniž to třeba tušíte. Ačkoli jste vystaveni větší zátěži, všechno nakonec zvládnete na jedničku. Při navazování nových kontaktů dejte pozor na přetvářku. Ústa, která se na vás dneska usmívají, vás zítra pomluví.

VÁHY

V pracovních vztazích mohou vznikat nedorozumění a některé informace mohou být dokonce záměrně tajeny. Jako by se rozhodovalo o vás bez vás. Na pracovišti se proto necítíte dobře a pospícháte domů, kde vás čeká něžná náruč protějšku. Ve volném čase odpočívejte a poslouchejte hudbu, potřebujete se odreagovat nicneděláním.

ŠTÍR

Potřebovali byste více vytrvalosti a trpělivosti, abyste zdárně dokončili rozdělané projekty. Cítíte se unavení až vyčerpaní. Nemá cenu přepínat síly, zbytečně byste dělali chyby z nepozornosti. Najděte si v tomto týdnu den, který zasvětíte pouze relaxaci doma na gauči. Přečtěte si knihu, jezte, na co máte chuť a nikam se nežeňte.

STŘELEC

Pracovní aktivity i domácí povinnosti máte rozvrženy do přesného časového plánu a úzkostlivě jej dodržujete. Naložili jste si toho více než dost a stresuje vás myšlenka, že se dostanete do časové tísně. Neměli byste věnovat tolik pozornosti detailům, jinak se opravdu může stát, že něco nestačíte dokončit.

KOZOROH

V těchto dnech se zabýváte zejména partnerským vztahem, jelikož máte pocit, že potřebuje trochu osvěžit. Večeře v restauraci a společná procházka městem za svitu lamp udělá hodně. Už dlouho jste něco takového potřebovali a měli byste si slíbit, že to budete pravidelně opakovat. V práci vás toho moc nepotěší, spíše hodně naštve.

VODNÁŘ

Umíte se dobře vyjadřovat a lidé mají pocit, že jim plně rozumíte. Mluvíte tak šikovně, že nikoho neurazíte, i když sdělujete něco nepříjemného. Máte však sklon hovořit hlavně o sobě a vychvalovat své přednosti, zejména před opačným pohlavím. O víkendu dejte pozor na peníze, moc neutrácejte.

RYBY

Snažíte se na své okolí působit seriózním dojmem, a tak hodně dbáte na to, aby vaše vystupování odpovídalo všem pravidlům bontonu. Také v názorech jste poměrně konzervativní a zastáváte se starých hodnot. Moderní doba vám v těchto dnech nic neříká. Možná vás nadchne četba historického románu nebo výlet za památkami.

 

www.astroporadna.com


11.4.2011   Rubrika: Horoskopy   |   Komentářů 4   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - Horoskop na duben. Týden od 11.4. do 17.4.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Almega
Almega - 11.4.2011 10:32

Mají pravdu v tom,že mě opravdu nebaví uklízet v domácnosti....jinak kecy....jako obvykle výcucy z prstu!!!!

 
Linda
Linda - 11.4.2011 8:28

Já a presný casový plán smajlik - 20. A navíc ho uzkostlive dodrzuji smajlik - 34... ona se zemekoule zacala tocit na druhou stranu a nebo co se deje??????????

 
♥Mamina6♥
♥Mamina6♥ - 11.4.2011 7:58

hádala.... né háfala smajlik - 34

 
♥Mamina6♥
♥Mamina6♥ - 11.4.2011 7:58

No, tak o vyjadřování bych se celekm háfala, já když něco začínánm povídat, tak se do toho jistě zamotám smajlik - 68
A co se víkendu týče..mno, tam nějaký ten plán je, lae je to ještě daleko....smajlik - 77

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77232.
    Archiv anket.