Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskop na červenec. Týden od 11.7. do 17.7.

Horoskop na červenec. Týden od 11.7. do 17.7.

Venuše v kvadratuře na Saturn brání spontánnímu rozvoji mezilidských vztahů. Předsudky a nedůvěra mohou pokazit slibná setkání. Zato Mars v Blížencích je dobře postaven a jeho energie mohou využít zejména lidé používající při práci myšlení a psané slovo.

 BERAN

Udělejte si malé duchovní zastavení a zamyslete se nad věcmi mezi nebem a zemí. Zajímavá by pro vás mohla být návštěva nějakého tajemného místa s pohnutou historií. Láká vás tajemství a máte šanci odhalit něco významného z tajemství přírody. Dříve narození mohou duševně omládnout. Zostřuje se vám myšlení a snadno chápete souvislosti.

 BÝK

Možná už vám všechno leze krkem a nejraději byste se někam vypařili. Pro současnou situaci nenacházíte kloudné řešení, ale cítíte, že útěkem nespravíte už vůbec nic. Je zapotřebí se do problému zakousnout a bojovat za lepší budoucnost. Pokud se vám tento rok všechno hroutí pod rukama, vězte, že ten příští bude mnohem lépe.

 BLÍŽENCI

Nabrali jste nový dech a jste schopni čelit nepřátelským útokům. Mohou přicházet zejména v práci, zvláště pracujete-li ve světě obchodu. S hořkostí zjistíte, že člověk je člověku přecijen vlkem a na veškeré ideály můžete zapomenout. Alespoň pro tentokrát. Na druhé straně vás něco potěší doma. Blízkým lidem na vás velmi záleží.

 RAK

Kdo si počká, ten se dočká, a trocha strpení vám rozhodně neublíží. Tím se utěšujete, i když možná máte chvílemi pocit, že v životě pořád jenom na něco čekáte, a pořádné výsledky nepřicházejí. Váš vývoj je zřejmě pomalejší, ale zato má pevné kořeny. To, na čem pracujete, se jednoho dne zhodnotí, tím si můžete být jisti.

 LEV

Zdá se, že se bojíte učinit rázné rozhodnutí bez podpory někoho moudřejšího. V těchto dnech si moc nevěříte a nechcete vzít odpovědnost na vlastní bedra. Žádné rozhodnutí přitom nebude lepší než to, ke kterému dospějete vlastní úvahou. O víkendu byste se měli věnovat nějaké tvůrčí práci, při které zapomenete na trable všedního dne.

 PANNA

Chvílemi se vám může zdát, že jste tady hlavně pro druhé, a přestáváte si uvědomovat vlastní priority a přání. Pomáháte svým blízkým, kde se dá, a pokud někomu nemůžete zrovna vyhovět, trápí vás výčitky svědomí. Je pravda, že vám pomoc lidem dodává dobrý vnitřní pocit, ale měli byste myslet i na sebe. Udělejte si něčím radost.

 VÁHY

Vaší silnou stránkou je tentokrát komunikace. Na všechno nacházíte věrohodné výmluvy a každého přesvědčíte o své nevinnosti. Máte střelhbité myšlení a odpovídáte pohotově. Dařit se proto bude zejména právníkům a hercům, ale i studentům u ústních zkoušek. Zároveň se vám ale může stát, že i vy se stanete obětí nějakého hereckého výkonu.

 ŠTÍR

Když přichází řeč na rodinný majetek, začínáte být podezíraví. Máte pocit, že vás vaši sourozenci chtějí o všechno připravit a nechat vás jít žebrotou. Uklidněte se a začněte to řešit až ve chvíli, kdy bude řešení dědictví aktuální. Koncem týdne můžete zažít něco neobvyklého. Možná se odvážíte zkusit něco, co by do vás nikdo neřekl.

 STŘELEC

Dokážete být velice pozorní a zdvořilí, což vám získává přízeň okolí. Někdy to ale vypadá, že se svým milým chováním snažíte něčeho dosáhnout a vaše laskavost je ve skutečnosti jen předstíraná. Naopak tam, kde jste v minulosti nadělali škodu, svoje jméno očistíte. Dalo by se říct, že kdo vás zná déle, bude vám i více důvěřovat.

 KOZOROH

V práci jste najeli na dobrou vlnu, jen kdyby foukal ten správný vítr. Občas máte co dělat, abyste se udrželi na vytyčené cestě. Vedení má tendenci rozhodovat o náhlých změnách, které by vám mohly zpřetrhat plány. Neklesejte na mysli a snažte se přizpůsobit novým situacím. Naštěstí se vždycky najde někdo, kdo vás podpoří.

 VODNÁŘ

Rádi zanecháváte velkolepý dojem, a snažíte se být proto vřelí a štědří, jak jen to jde. Pozor jen, abyste se moc nevychloubali, nemuselo by se to setkat s obdivem, ale spíš se závistí. V lásce vám teď kvete štěstí, o příjemné chvíle není nouze. Pořád si máte o čem povídat a spojují vás podobné zájmy. Nečekejte ale, že se shodnete ve všem.

 RYBY

Obvykle nevydržíte být naštvaní dlouho, ale tentokrát to ve vás bublá téměř v jednom kuse a nevíte, co by vás uklidnilo. Rozčilujete se v práci, doma i v prostředcích hromadné dopravy, a co teprve, když zavítáte na poštu nebo úřad... Nemáte své dny a dobře se budete cítit snad jen mimo civilizaci. Prospěl by vám výlet do přírody.

 

www.astroporadna.com


11.7.2011   Rubrika: Horoskopy   |   Komentářů 4   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na červenec. Týden od 11.7. do 17.7.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
aknalbf53
aknalbf53 - 12.7.2011 11:19

Dobrý den. Prosím vás,nevíte,kde dnes najdu odpovědi na výklad karet ze dne 28.6.? Předem díky za odpověď

 
aknalbf53
aknalbf53 - 12.7.2011 11:16

Dobrý den. Prosím vás,nevíte,kde dnes najdu odpovědi na výklad karet ze dne 28.6.? Předem díky za odpověď

 
aknalbf53
aknalbf53 - 12.7.2011 11:15

Dobrý den. Prosím vás,nevíte,kde dnes najdu odpovědi na výklad karet ze dne 28.6.? Předem díky za odpověď

 
Almega
Almega - 11.7.2011 9:40

Tak ten přecijen mě dostal!!! Předpověď:Tahle ano,ten hnědý NE!!

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 57206.
Archiv anket.