Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskop na srpen. Týden od 1.8. do 7.8.

Horoskop na srpen. Týden od 1.8. do 7.8.

Jupiter v trigonu s Plutem tvoří silný aspekt slibující uzavření významných mezinárodních smluv, které by mohly skloubit humanitní ideály s “tvrdší rukou”. Týden přeje duchovnímu růstu a rozjímání, hloubavé typy mají možnost dosáhnout vyššího poznání.

BERAN

Uran ve vašem znamení je v dobrém aspektu na Venuši, což slibuje nová milostná dobrodružství. City snadno vzplanou, jiskra snadno přeskočí. Nově navázané vztahy budou velmi intenzivní a vložíte do nich hodně energie. Na práci se v těchto dnech nesoustředíte tak jako jindy. Z toho vyplývá, že nejlépe vám bude na dovolené.

BÝK

Počátkem týdne se budete cítit velmi příjemně. Můžete čekat příval optimismu a zvýšené sebevědomí. Na co sáhnete, to se podaří, a pokud vaše duševní rovnováha v minulosti kolísala, nyní je konečně na rovné lajně. V druhé polovině týdne vaše nadšení opadne, ale ve stěžejních okamžicích vám bude stále přáno. Všechno vychází podle vašich představ.

BLÍŽENCI

Tento týden můžete těžit z milého vystupování a roztomilé image, která odzbrojí každého, kdo se na vás podívá. I když vaše vyjadřování není bezchybné a vaše argumenty nejsou vždycky logické, dokážete zaujmout a získat druhé na svou stranu. Spoléhejte více na charisma osobnosti než na rozumové schopnosti.

RAK

Nenadálé komplikace vám mohou překazit plány, ale neztrácíte vitalitu a optimismus. Překážky pro vás nepředstavují zase tak velký problém a se vším se hravě vyrovnáte. Dobře se cítíte mezi přáteli, kteří vás vždycky pochopí a povzbudí na mysli. Navíc vám mohou ve svízelných situacích výrazně pomoci, tak se jich držte.

LEV

Tento týden vypadá velice příznivě a můžete očekávat dobré zprávy. Díky náhodě můžete navázat nové obchodní kontakty nebo získat příležitost k vyššímu zisku. Nepropadejte ale pocitu, že všechno půjde jako po másle a vítězství máte zaručeně v kapse. Přes všechny dobré okolnosti musíte vynaložit určité úsilí, abyste nakonec dosáhli vysněného cíle.

PANNA

Měsíc prochází počátkem týdne vaším znamením a je dobře aspektován, takže budete těžit z psychické rovnováhy a příjemného citového rozpoložení. Po týdnech zvýšeného stresu přichází úleva a můžete si trochu oddychnout. Napětí v práci polevuje, je příležitost vzít si dovolenou a strávit pár dní v tichu přírody.

VÁHY

Zapadli jste do určité rutiny a těžko vás něco překvapí. S harmonogramem všedních dnů jste spokojeni, nevyhledáváte změny a nepotřebujete žádná zpestření. Vyhovuje vám pravidelný režim a jste hrdí na to, čeho jste doposud dosáhli. Osobní vztahy mohou působit v těchto dnech chladněji, ale mají pevné kořeny a nic je neohrozí.

ŠTÍR

V zaměstnání projevujete silnou vůli a využíváte vůdčí schopnosti. Ne vždycky ale máte pravdu a neradi to přiznáváte. Měli byste v sobě nalézt více pokory. Přijměte fakt, že nejste neomylní, a nesnažte se své názory prosadit silou svého postavení. Na domácí půdě zachovejte diplomacii a nepouštějte se do sporů, které nemůžete vyhrát.

STŘELEC

Pozornost je nasměrována do oblasti milostných vztahů. Venuše ve Lvu přeje intimním chvilkám s milovanou osobou a nezadaným slibuje románek na obzoru. Tento týden byste se měli věnovat společenskému životu a trávit čas s lidmi, se kterými je vám dobře. Nenuťte se do povinných večírků, na kterých se ukoušete nudou.

KOZOROH

Měli byste slevit ze svých přísných zásad a trochu se uvolnit. Nebojte se být sami sebou, přirozené jednání je často mnohem lepší než úzkostlivé dodržování bontonu. Využijte příznivého vlivu Jupiteru v trigonu na vaše znamení, yvhledejte příjemnou společnost a trochu se bavte. Po tvrdé dřině si zasloužíte odpočinek .

VODNÁŘ

Máte sklony vidět všechno v růžových barvách a neuvědomujete si rizika. Opatrnosti není nikdy nazbyt a počítat se musí i s horší variantou. Na druhé straně vás ale neopouští dobrá nálada a jste výtečnými společníky. Díky pozitivnímu naladění předvedete mnohem lepší pracovní výkony než pesimisticky založení kolegové.

RYBY

Možná se o vás pokouší zádumčivost. Nahromadila se ve vás spousta myšlenek, které potřebují srovnat do příslušných šuplíčků. Najděte si chvíli samoty a o všem precizně popřemýšlejte. Mnohem těžší výzvou bude udělat si pořádek v citovém životě, prožívání může být chvílemi zmatené. Vyrovnejte se nejprve se sebou a pak hledejte cestu k druhým.

 

www.astroporadna.com


1.8.2011   Rubrika: Horoskopy   |   Komentářů 2   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na srpen. Týden od 1.8. do 7.8.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Linda
Linda - 1.8.2011 9:41

No nazdar, doufám ze to nevyjde! Na romantické chvilky bych i mela náladu, ale jaksi neni s kým. A o vikendu me ceká rodinná seslost az do buhvikolikáteho kolena - to bude asi ten povinny vecirek. Bohuzel nemuzu dát na horoskop a MUSIM se zucastnit smajlik - 37

 
Almega
Almega - 1.8.2011 9:25

Mé charima se plíží po městě a doprovázeno mou roztomilou imagí hopsá vesele a tyje z lidské hlouposti....Předpověď: Meloun obsahuje H2O.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 57206.
Archiv anket.