Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Horoskop na srpen. Týden od 1.8. do 7.8.

Horoskop na srpen. Týden od 1.8. do 7.8.

Jupiter v trigonu s Plutem tvoří silný aspekt slibující uzavření významných mezinárodních smluv, které by mohly skloubit humanitní ideály s “tvrdší rukou”. Týden přeje duchovnímu růstu a rozjímání, hloubavé typy mají možnost dosáhnout vyššího poznání.

BERAN

Uran ve vašem znamení je v dobrém aspektu na Venuši, což slibuje nová milostná dobrodružství. City snadno vzplanou, jiskra snadno přeskočí. Nově navázané vztahy budou velmi intenzivní a vložíte do nich hodně energie. Na práci se v těchto dnech nesoustředíte tak jako jindy. Z toho vyplývá, že nejlépe vám bude na dovolené.

BÝK

Počátkem týdne se budete cítit velmi příjemně. Můžete čekat příval optimismu a zvýšené sebevědomí. Na co sáhnete, to se podaří, a pokud vaše duševní rovnováha v minulosti kolísala, nyní je konečně na rovné lajně. V druhé polovině týdne vaše nadšení opadne, ale ve stěžejních okamžicích vám bude stále přáno. Všechno vychází podle vašich představ.

BLÍŽENCI

Tento týden můžete těžit z milého vystupování a roztomilé image, která odzbrojí každého, kdo se na vás podívá. I když vaše vyjadřování není bezchybné a vaše argumenty nejsou vždycky logické, dokážete zaujmout a získat druhé na svou stranu. Spoléhejte více na charisma osobnosti než na rozumové schopnosti.

RAK

Nenadálé komplikace vám mohou překazit plány, ale neztrácíte vitalitu a optimismus. Překážky pro vás nepředstavují zase tak velký problém a se vším se hravě vyrovnáte. Dobře se cítíte mezi přáteli, kteří vás vždycky pochopí a povzbudí na mysli. Navíc vám mohou ve svízelných situacích výrazně pomoci, tak se jich držte.

LEV

Tento týden vypadá velice příznivě a můžete očekávat dobré zprávy. Díky náhodě můžete navázat nové obchodní kontakty nebo získat příležitost k vyššímu zisku. Nepropadejte ale pocitu, že všechno půjde jako po másle a vítězství máte zaručeně v kapse. Přes všechny dobré okolnosti musíte vynaložit určité úsilí, abyste nakonec dosáhli vysněného cíle.

PANNA

Měsíc prochází počátkem týdne vaším znamením a je dobře aspektován, takže budete těžit z psychické rovnováhy a příjemného citového rozpoložení. Po týdnech zvýšeného stresu přichází úleva a můžete si trochu oddychnout. Napětí v práci polevuje, je příležitost vzít si dovolenou a strávit pár dní v tichu přírody.

VÁHY

Zapadli jste do určité rutiny a těžko vás něco překvapí. S harmonogramem všedních dnů jste spokojeni, nevyhledáváte změny a nepotřebujete žádná zpestření. Vyhovuje vám pravidelný režim a jste hrdí na to, čeho jste doposud dosáhli. Osobní vztahy mohou působit v těchto dnech chladněji, ale mají pevné kořeny a nic je neohrozí.

ŠTÍR

V zaměstnání projevujete silnou vůli a využíváte vůdčí schopnosti. Ne vždycky ale máte pravdu a neradi to přiznáváte. Měli byste v sobě nalézt více pokory. Přijměte fakt, že nejste neomylní, a nesnažte se své názory prosadit silou svého postavení. Na domácí půdě zachovejte diplomacii a nepouštějte se do sporů, které nemůžete vyhrát.

STŘELEC

Pozornost je nasměrována do oblasti milostných vztahů. Venuše ve Lvu přeje intimním chvilkám s milovanou osobou a nezadaným slibuje románek na obzoru. Tento týden byste se měli věnovat společenskému životu a trávit čas s lidmi, se kterými je vám dobře. Nenuťte se do povinných večírků, na kterých se ukoušete nudou.

KOZOROH

Měli byste slevit ze svých přísných zásad a trochu se uvolnit. Nebojte se být sami sebou, přirozené jednání je často mnohem lepší než úzkostlivé dodržování bontonu. Využijte příznivého vlivu Jupiteru v trigonu na vaše znamení, yvhledejte příjemnou společnost a trochu se bavte. Po tvrdé dřině si zasloužíte odpočinek .

VODNÁŘ

Máte sklony vidět všechno v růžových barvách a neuvědomujete si rizika. Opatrnosti není nikdy nazbyt a počítat se musí i s horší variantou. Na druhé straně vás ale neopouští dobrá nálada a jste výtečnými společníky. Díky pozitivnímu naladění předvedete mnohem lepší pracovní výkony než pesimisticky založení kolegové.

RYBY

Možná se o vás pokouší zádumčivost. Nahromadila se ve vás spousta myšlenek, které potřebují srovnat do příslušných šuplíčků. Najděte si chvíli samoty a o všem precizně popřemýšlejte. Mnohem těžší výzvou bude udělat si pořádek v citovém životě, prožívání může být chvílemi zmatené. Vyrovnejte se nejprve se sebou a pak hledejte cestu k druhým.

 

www.astroporadna.com


1.8.2011   Rubrika: Horoskopy   |   Komentářů 2   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na srpen. Týden od 1.8. do 7.8.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Linda
Linda - 1.8.2011 9:41

No nazdar, doufám ze to nevyjde! Na romantické chvilky bych i mela náladu, ale jaksi neni s kým. A o vikendu me ceká rodinná seslost az do buhvikolikáteho kolena - to bude asi ten povinny vecirek. Bohuzel nemuzu dát na horoskop a MUSIM se zucastnit smajlik - 37

 
Almega
Almega - 1.8.2011 9:25

Mé charima se plíží po městě a doprovázeno mou roztomilou imagí hopsá vesele a tyje z lidské hlouposti....Předpověď: Meloun obsahuje H2O.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 149449.
Archiv anket.