Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Tenkrát poprvé… Milostné trapasy.

Tenkrát poprvé… Milostné trapasy.

Minulý týden jste se pod článkem „Polykáním k úspěšnému rodičovství?“ docela pěkně rozparádily. A já jsem vám tam v diskusi v nějakém náhlém potemnělém vnuknutí slíbila, že přihodím k dobru článek o své první osobní orální zkušenosti. Okamžitě mi došlo, že jsem si to pěkně zavařila. Jojo, to je tak, když člověk rychleji mluví /v tomto případě píše/, než myslí.

A jelikož se sliby mají plnit, nebudu se vymlouvat. S jemným ruměncem na tváři vám zde odhalím, jaké to tehdy bylo fiasko. A v koutku duše doufám, že mne v tom nenecháte samotnou a přihodíte k dobru také nějaký svůj sexuální trapas.

V období mého dospívání nebyly naše společenské poměry sexuální osvětě příliš nakloněny. Důsledkem toho bylo, že ač vychovávána ateisticky, v tomto ohledu bych si nevinností a nezkušeností nezadala s chovankami klášterní katolické školy v 17. století. Sice jsem si myslela, že vím všechno, ovšem když došlo na praktické zkoušky, zjistila jsem, že mám velmi hluboké mezery.

O orálním sexu jsem samozřejmě slyšela, dokonce jsem se koutkem oka jednou pohoršeně podívala i na jakousi sprostou fotografii, ale to bylo vše. Usoudila jsem, že toto rozhodně nikdy provozovat nebudu, neb nejsem úchyl. Dle mých představ probíhalo milování v misionářské poloze a v naprosté tmě. Poměrně dlouho jsem si s tím vystačila a neshledávala na tomto postoji nic závadného.

milováníMůj přítel měl ale poněkud odlišný názor. A tak, když se po dlouhodobém a vyčerpávajícím úsilí dopracoval i k jiné než misionářské poloze, rozhodl se, že bude v mém proškolování pokračovat. Další lekcí se měl stát již zmíněný orální sex.

Jelikož věděl, jak jsem plachá a stydlivá, nechtěl mě vyplašit a postupoval pomalu a obezřetně. Při milostných hrátkách mi občas velmi decentně slovem i činem naznačil, zda bych už konečně nechtěla…. „Ne, nechtěla!“ Na jeho opatrné narážky a vybídky jsem reagovala kategoricky a jednoznačně. Myslím, že trpěl jako zvíře, ale asi mě měl opravdu rád.

Po několika týdnech jeho něžného nátlaku a mého nesmlouvavého odporu se rozhodl, že zkusí jinou fintu než doposud.

Když jsem se sprchovala ve vaně, svlékl se a přidal se k mně. Samozřejmě, že ho naše společná koupel nenechala chladným. A tehdy přistoupil k věci. Postavil se a zaujal tak jednoznačný postoj, že jsem neměla úniku. Došlo mi, že bych už se sebou měla v tomto ohledu něco dělat a nepokoušet jeho trpělivost donekonečna.

Srdce se mi rozbušilo jako na poplach a sbírala jsem veškerou svou odvahu k tomu, abych vykonala to, co se ode mne očekávalo. Bože, tak strašně jsem se styděla! A zároveň mě to i hodně lákalo. Chvíli jsme se odhodlávala a pak…pak jsem předvedla něco, co možná nemá obdoby. Otevřela jsem ústa co nejvíc to šlo a jala se pomalu zasouvat předmět doličný dovnitř. Přitom jsem ale dávala bedlivý pozor, abych se „ho“ nedotkla. Když se přibližně jeho polovina ocitla uvnitř, jemně jsem stiskla rty, vydržela asi dvě vteřiny a poté jsem opět bez jediného doteku akci ukončila. Tím jsem to celé považovala za vyřízené a vrhla jsem na svého milého vítězný pohled, který značil: „Jsem dobrá, viď? Dokázala jsem to.“

Následovala chvíle naprostého ticha. Řekla bych – šokujícího ticha. Přítel na mne hleděl tázavě a nechápavě, jakoby snad byl zklamaný! Nakonec se zmobilizoval a s předstíraným nadšením mne pochválil: „No vidíš, že to nic nebylo, viď?“ Chudák. Možná, že v tu chvíli si myslel, že jsem opravdu totálně beznadějný případ. Já jsem ovšem byla sama se sebou spokojená, protože se mi podařilo překonat to „poprvé“. A byla jsem na sebe náležitě pyšná.  

Postupem času pak již bylo vše jen lepší a lepší, já jsem se styděla čím dál méně a náš partnerský život se kvalitně naplňoval ve všech směrech. A pokud máte rádi šťastné konce, jeden pro vás mám. Ano, vzali jsme se. :o))

Meryl


22.1.2007   Rubrika:   |   Komentářů 42   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Tenkrát poprvé… Milostné trapasy.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Vala
Vala - 9.12.2009 10:52

Něco poradím, jedná se o jednu soutěž, kde lze snadno vypočítat sms a vyhrát notebook. Stačí odeslat pár sms a lze na systém snadno přijít. Už mám doma 2 notebooky a byl jsem ze soutěže vyřařen.

http://www.smschallenge.cz/p/1593

 
nikolka.nikki
nikolka.nikki - 16.1.2009 21:07

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 
nikolka.nikki
nikolka.nikki - 16.1.2009 21:07

:D

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77231.
    Archiv anket.