Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Soutěž! Dokonalý robotický vysavač od iRobotu: Roomba. Vyhrajte ho!

Dokonalý robotický vysavač od iRobotu: Roomba. Vyhrajte ho!

Soutěž o robotický vysavač. Všech pět soutěžních otázek najdete v horní části magazínu v sekci Speciály - Soutěže.

 

Která z nás by si nechtěla co nejvíce usnadnit domácí práce? Troufnu si tvrdit, že taková žena by se mezi námi hledala jen velmi těžko. Kdo jiný nejlépe ví, jak úmorná a nekonečná je péče o domácnost a jak se hodí každý pomocník, který nám ji dokáže ulehčit.

Jednoho takového pomocníka máte nyní šanci vyhrát v soutěži, kterou jsme pro vás připravili ve spolupráci s obchodem www.vysavace-seeyou.cz. Jak už název obchodu vypovídá, nebude výhrou nic jiného než robotický vysavač! A dokonce se jedná o jeden z nejlepších, ne-li přímo ten nejlepší.

Vyhrát totiž můžete robotický vysavač iRobot Roomba 555. A to už je výhra, kvůli které se vyplatí investovat do soutěžení trochu času. Více podrobností o samotné soutěži se dozvíte na konci tohoto článku, nyní vám nejprve představíme onen úžasný robotický zázrak, jehož majitelkou se můžete stát možná právě vy.

Roomba – chytrý, inteligentní, pečlivý a hlavně – pracuje a neremcá

Kdybychom chtěli být co nejstručnější, patrně bychom napsali jen to, co je na robotických vysavačích to nejúžasnější: Zapnete, vypustíte do prostoru a můžete jít třeba na procházku. Až se vrátíte, najdete dokonale vyluxovaný byt bez jediného smítka. Už to samo o sobě zní velice lákavě, že? Ale takovým stručnýroombam popisem bychom robotický vysavač Roomba pěkně ošidili. On toho totiž umí ještě mnohem víc!

Jezdí a šmejdí, dokud není s čistotou absolutně spokojen

Roomba je velice inteligentní vysavač, který má oči doslova všude a navíc – hodně si pamatuje. Díky své paměti se tak dokáže vrátit na více znečištěné místo i několikrát, dokud není uklizeno přesně podle jeho představ. Opatřen je navíc postranním kartáčem, kterým dosáhne i do hůře dostupných míst jako jsou například rohy či prostor podél zdi a špínu s prachem tam odtud těmito kartáči vymete do odstředivé dráhy svého vysávacího systému.

Nepřestane, dokud není hotovo, a sám si dobije baterky

vysavace-seeyou.cz

Pokud mu v průběhu úklidu dochází baterie, rozpozná to a sám si dojede ke zdroji a nabije se. Pak se opět vrhne do své práce a pečlivě dokončí úklid celého bytu. Kromě tohoto samonapájení disponuje Roomba i další potřebnou dovedností: samovyprošťováním. Pokud se stane, že v nějakém prostoru uvízne, aktivuje svůj únikový program a sám se ze svízelné situace dostane. Pokud se mu to nepodaří, vypne se a trpělivě vyčká vašeho příchodu. Můžete ho tedy nechat pracovat zcela samostatně a bez jakýchkoli obav. Klidně ho načasujte, aby pořádně uklidil, než se vrátíte z práce, a spolehněte se, že to udělá naprosto dokonale. Rozpozná a pečlivě uklidí i různé druhy krytin ve vašem bytě a hravě si poradí i s přechody mezi kobercem a plovoucí podlahou či linoleem.

Robotický vysavač iRobot Roomba se zcela určitě stane vaším nejlepším kamarádem, díky němuž si na svůj starý lux ani nevzpomenete.

Pokud se o něm chcete dozvědět ještě více podrobností, navštivte stránky www.vysavace-seeyou.cz. Najdete tam i další šikovné pomocníky do vaší domácnosti.


Vyhrajte iRobot Roomba 555! Právě teď na Šťastných ženách!

A nyní už ke slíbené soutěži. Zapojit se do ní můžete již dnes a princip je jednoduchý: Od pondělí 21. 3. do pátku 25. 3. vyjde na magazínu každý den jedna soutěžní otázka. Otázky budou očíslované od 01 do 05 a soutěž bude mít název Robotický vysavač Roomba. Vaším úkolem je správně odpovědět na všechny otázky a u první roombasoutěže uvést svou e-mailovou adresu, na níž vám budou z obchodu www.vysavace-seeyou.cz občas chodit zajímavé novinky z jejich nabídky, s nimiž se můžete seznámit a případně jimi obohatit svou domácnost.  

Do slosování o robotický vysavač Roomba 555 postoupí všichni, kteří správně odpoví na všech pět soutěžních otázek a uvedou svou e-mailovou adresu.

Soutěžit můžete až do 10. 4. Poté bude soutěž ukončena a nejpozději do dvou dnů se dozvíte šťastného výherce, kterým můžete být možná právě vy.

Soutěž najdete v pravém sloupci magazínu v sekci Soutěže, přejít na ni můžete i kliknutím SEM.

Hodně štěstí!

Komerční článek


21.3.2011   Rubrika: Vybavení domácnosti   |   Komentářů 7   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3,1/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - Soutěž! Dokonalý robotický vysavač od iRobotu: Roomba. Vyhrajte ho!

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Jarča*
Jarča* - 21.3.2011 10:23

Almega: a k tomu je právě dobrý ten vysavačsmajlik - 68

 
Linda
Linda - 21.3.2011 10:16

Lisa: musís mít vyplnenou adresu v CR (nebo trvalý pobyt v CR a vyplnenou adresu na tvém profilu) nebo tak neco, abys mohla být zarazena do slosování o ceny ..... to je v podmínkách magazínu

 
Almega
Almega - 21.3.2011 10:12

Na domácí práce kašlu....!!!

 
Lisa
Lisa - 21.3.2011 9:52

Linda: ono se tu někde psalo, že se výhry nezasílají do zahraničí??

 
matysek
matysek - 21.3.2011 8:57

Linda: to by snad šlo nějak zařídit u příbuznýchsmajlik - 64 i když každý odpadlý soupeř se hodí smajlik - 42 já bych tu výhru brala všema desetismajlik - 68

 
Lilinka
Lilinka - 21.3.2011 8:47

Výhra by se hodila. smajlik - 64 U mě by neměl co dělat, ale mamka by ho upotřebila na psí chlupy.

 
Linda
Linda - 21.3.2011 7:28

Doprcic já si snad porídím ceskou adresu smajlik - 16.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 127553.
Archiv anket.